7 znaków, że traci zainteresowanie tobą (i jak sobie z tym poradzić) - Może 2022

Na świecie nie ma gorszych odczuć niż poczucie niechciania i odrzucenia. To sprawia, że ​​zastanawiasz się, co zrobiłeś, aby na to zasłużyć. Lubił cię na początku, więc dlaczego widzisz wszystkie oznaki, że nagle przestał się tobą interesować? Czy to byłeś ty, czy tylko on? A może to miało się stać?

Może się to zdarzyć każdemu z nas; nawet najsilniejsze relacje i te, o których myślałeś, że będą trwać wiecznie, mogą się rozpaść tylko dlatego, że facet nagle traci zainteresowanie. I to bardzo boli. Nawet jeśli go tak nie lubiłeś, boli cię, ponieważ ktoś czuł, że cię nie chce.To, co dzieje się potem, to fakt, że większość kobiet po prostu nie może zaakceptować faktu, że facet zaczyna powoli tracić zainteresowanie i oboje powinni iść dalej swoim życiem, szczególnie te kobiety, które na początku nawet go nie lubiły. Jak powiedziałem, to boli twoje ego i chcesz dotrzeć do sedna, aby dowiedzieć się, dlaczego stracił zainteresowanie.

Potem mamy łagodną obsesję na jego punkcie i chociaż wiemy, że prawdopodobnie marnujemy czas, próbując go odzyskać, nie poddajemy się. Rozumowanie tutaj jest proste. Jeśli uda nam się go odzyskać, nie będzie już tak interesujący, gdy go znowu znajdziemy i wrócimy do tego, że nie lubimy go tak bardzo, ale jeśli go nie odzyskamy, to zranimy się i zasmucimy. z dużą ilością zmarnowanego czasu w naszych rękach.

Gdy jednak przeczytasz wyraźne oznaki, że on przestaje się tobą interesować, a ty naprawdę i naprawdę go lubisz, jest to zupełnie inna sprawa. Będziesz chciał dać z siebie wszystko, żeby go odzyskać. Będziesz bardzo się starać, ponieważ naprawdę dbasz o niego i nie chcesz go stracić.Kiedy zobaczysz go oddalającego się od ciebie, wyjdziesz z wielkiej broni. Prawdopodobnie zwrócisz większą uwagę na swój wygląd, ponieważ będziesz próbował bardziej zaangażować się w jego życie i być dla niego w ogóle. Ale to nie zawsze działa, a zwłaszcza nie, gdy sprawia, że ​​czujesz się jak bzdura, odsuwając cię.

Nawet jeśli go o to skonfrontujesz, nic ci nie powie, ale jego zachowanie wyraźnie pokaże oznaki, że przestaje cię interesować. Ale nie pobijaj się zbyt mocno, ponieważ istnieją sposoby, aby to zauważyć, gdy nie jest jeszcze za późno, aby coś z tym zrobić, chociaż musisz wiedzieć, że nie ma gwarancji, że to zadziała, ponieważ czasami po prostu chcą odejść. Chociaż to cię zrani, poradzisz sobie z tym. Kiedy się nad tym zastanowić, prawdopodobnie tak się stało. Może po latach będziesz żałować, że zostałeś z nim, więc tak będzie lepiej. A może twój plan zadziała i zobaczy, jakim głupcem był z niewielką pomocą ciebie i oboje żyjecie długo i szczęśliwie.

Los mejores movimientos sexuales para volver loca a una mujer

Tak czy inaczej, jeśli uważasz, że twój związek jest wart uratowania, czytaj dalej, aby dostać się do źródła problemu.Jakie są oznaki, że on cię nie interesuje?

1. Nie skontaktuje się z tobą

Jest to najłatwiejsza rzecz do zrobienia, aby cię upokorzyć, jeśli czuje, że rzeczy nie są takie, jak kiedyś, lub jeśli znalazł kogoś, kogo lubi, powoli przerwie wszelki kontakt z tobą. Jeśli naprawdę go lubisz, prawdopodobnie przymkniesz na to oko, ponieważ nie będziesz chciał stawić temu czoła, ale najważniejsze jest to, że jeśli nie skontaktuje się z tobą przez kilka dni, prawdopodobnie stracił zainteresowanie ty.

Rozwiązanie: Ten jest dość prosty. „Nie lubię cię, nie chcę słyszeć od ciebie”. Ale nie trać godności, kiedy to się stanie. Czasami nie można nic zrobić poza zaakceptowaniem rzeczy takimi, jakimi są. Nie zawstydzaj się, pisząc do niego SMS-y. Po prostu przestań i idź dalej.

2. Romans nie żyje

Nie ma już więcej przytulania na łóżku ani podczas wspólnego oglądania filmu i nie musi to być nawet film romantyczny, tak długo jak jesteście razem. Nie zaskakuje cię już małymi rzeczami, jak kiedyś. Powoli dystansuje się od ciebie i nie masz pojęcia, dlaczego. Nawet seks nie jest tak częsty jak wcześniej. To znaczy, że nie chce być blisko ciebie emocjonalnie. Niemniej jednak jest to alarmujący znak, że coś jest nie tak.

Rozwiązanie: To zupełnie normalne, że związek traci iskrę po zakończeniu fazy miodowej. Ale to nie musi oznaczać, że związek się skończył. Musisz spróbować poprawić sytuację. Zaplanuj swoje randki i maratony filmowe, aby przypomnieć mu o czasach, zanim zaczną się pojawiać wszystkie problemy. Utrzymaj iskrę przy życiu.

3. Przerywa ci, kiedy mówisz

Nie musi tak się zdarzyć, gdy mówisz o czymś naprawdę ważnym, może być równie bolesne, gdy rozmawiasz o swoim dniu. Więc opowie ci wszystko o tym, jak spędził dzień, opowiada o wszystkich sytuacjach, których doświadczył, ale kiedy nadejdzie twoja kolej na rozmowę, odcina cię po minucie, pamiętając, że ma coś do zrobienia. I nawet kiedy skończy, a ty znów się spotkasz, robi to samo. Oznacza to, że nie jest zainteresowany tym, co masz do powiedzenia, co oznacza, że ​​ogólnie stracił zainteresowanie tobą.

cómo tonificar los brazos en una semana

Rozwiązanie: Ilekroć znajdziesz się w takiej sytuacji, staraj się walczyć o swoje prawo do wypowiadania się w myślach. Nie pozwól mu przeszkadzać, a nawet jeśli to zrobi, a ty znów się spotkasz, wybierz miejsce, w którym przerwałeś, mówiąc mu celowo, że nie możesz dokończyć mówienia tego, co chcesz powiedzieć. Jeśli to nie daje mu wskazówki, że denerwujesz się jego zachowaniem, porozmawiaj z nim i daj mu znać, że jego działania są szkodliwe. Bądź z góry i zapytaj go, czego od ciebie chce. Jeśli on również unika tej rozmowy, nie powinieneś mieć z nim nic wspólnego, więc przerwij nieuniknioną nędzę i zostaw go.

4. Ciągle wymawia

Powiedzmy, że nie jesteś już jego priorytetem. Na początku chciał zrobić dla ciebie wszystko. Był pomocny i troszczył się o ciebie, więc nie chciał, żebyś sam wykonał całą pracę. Ale teraz nagle ma za dużo pracy, aby ci pomóc. Nie mówię, że musi zmienić swoje życie i być twoim chłopcem na posyłki, ale od czasu do czasu miła pomoc byłaby miła. Najważniejszą rzeczą, na którą należy tutaj zwrócić uwagę, jest to, że zawsze ma usprawiedliwienia dla rzeczy, których nie zrobił, i usprawiedliwia się, ponieważ nie chce ich robić, a nie tylko dlatego, że nie może.

Rozwiązanie: Spróbuj przestać też robić rzeczy, aby zobaczyć, jak to lubi. Zacznij robić wymówki, jak on. Może to da mu podpowiedź, że zachowuje się jak totalny palant. Pozwól mu posmakować własnego leku, a on prawdopodobnie zmieni sposób, w jaki się zachowuje. Jeśli to się nie powiedzie, zostaw go, bo nigdy się nie zmieni.

5. Cały czas jest zły

Wydaje się, że jest zirytowany wszystkim, co robisz i prawie wszystkim, co mówisz. Nic, co robisz, nie pasuje mu, a on traci to w sekundę. Przede wszystkim musisz zrozumieć, że to nie twoja wina, robi to, ponieważ nie jest zadowolony ze swojego życia i prawdopodobnie nie wie, co z tym zrobić. Nie może kontrolować swoich myśli, ponieważ nie wie, czego chce i dlatego denerwuje się każdą małą rzeczą, którą mówisz.

Rozwiązanie: W tej sytuacji najlepiej jest zachować spokój i nie reagować natychmiast na jego zachowanie. Zostaw go, aby trochę się ochłodził, a następnie usiądź i spróbuj spokojnie i racjonalnie porozmawiać o tym, co cię martwi. Powiedz mu, że nie ma sensu walczyć o rzeczy, które nie są tak ważne, i że jego reakcje są zbyt dramatyczne. Powiedz mu, żeby podzielił się z Tobą tym, co naprawdę jest nie tak, i wspólnie spróbuj znaleźć rozwiązanie prawdziwego problemu.

6. Przestał mówić o przyszłości

To naprawdę prawdziwa czerwona flaga dla szczęścia twojego związku. Na początku opowiadał o twoich planach na przyszłość, o tym, co zamierzasz robić, gdzie zamierzasz mieszkać, a nawet o tym, ile dzieci będziesz mieć. Ale teraz cała ta rozmowa nagle się skończyła i widzisz, jak on odsuwa się od ciebie. Nie chce się z tobą angażować na dłuższą metę i używa „ja” dużo częściej niż „my”.

¿Cuál es el mejor peinado para una cara redonda?

Rozwiązanie: Istnieje doskonały sposób, aby go rozwiązać na miejscu. Po prostu bądź bezpośredni i poproś go, aby zrobił coś wielkiego, jak spotkanie z rodzicami lub wyjazd na długie wakacje. Jeśli robi się dziwnie lub próbuje zmienić temat, prawdopodobnie nie widzi się z tobą na dłuższą metę. To wyraźny znak, że już cię nie interesuje.

7. Nie pokazuje ci wsparcia

Wspieranie partnera jest niezwykle trudne, ponieważ czasami po prostu nie masz siły ani zrozumienia, aby wesprzeć kogoś innego. Czasami możesz być nieco samolubny i stawiać własne problemy przed partnerami, ale jego zachowanie pokazuje, że nie troszczy się o ciebie tak bardzo, ponieważ za każdym razem stawia swoje potrzeby przed własnymi, a ty nie czujesz się wsparcie. Kiedy masz problem lub coś Cię wkurza, chcesz, aby twój partner był po twojej stronie, jeśli nie, to po prostu bądź tam, abyś wiedział, że nie jesteś sam. Robił to, ale już nie. Teraz priorytetowo traktuje siebie i szuka rzeczy, które przyniosą mu korzyść zamiast was obojga.

Rozwiązanie: Można to znieść i poświęcić na to trochę czasu, ale jeśli czujesz się pozbawiony wsparcia, czujesz się niekochany i lekceważony. Jeśli tak się czujesz, to jasne, że twój związek nigdzie się nie zmierza.
Przez jakiś czas znoś jego zachowanie i staraj się nie pokazywać mu, że ci to przeszkadza. Jeśli się nie zmieni, zostaw go, bo szczerze mówiąc, zasługujesz na kogoś, kto przeniesie góry za ciebie, a nie na kogoś, kto spróbuje je przenieść, nie wkładając żadnego wysiłku, a potem po prostu się poddaj, a na koniec powiedz, że nic nie było mógł zrobić. Ale było ich mnóstwo.