7 powodów, dla których znajomi z pracy są w rzeczywistości najlepszymi przyjaciółmi - Grudzień 2021

Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz w miejscu pracy i nie wiesz, czy dobrze dogadasz się z tymi ludźmi. Przez większość czasu słyszę historie o dźganiu w plecy w biurach i ogromnej zazdrości wśród kolegów.

Ludzie walczą, aby dostać się do pracy, i grają w różne gry umysłowe, aby dostać to, czego chcą. Nie obchodzi ich, czy zranią uczucia kolegi, i idą dalej, aż osiągną swój ostateczny cel.Ale z drugiej strony są koledzy, którzy są wszystkim, o czym można marzyć. Są po to, aby cię wspierać, gdy tego potrzebujesz, aby być ramieniem, na którym możesz płakać, i zachęcać cię do wypróbowywania nowych rzeczy.

I dokładnie tacy są moi koledzy.

Są czymś więcej. Są moimi najlepszymi przyjaciółmi, moją drugą rodziną i moim największym wsparciem.Oto kilka sprawdzonych powodów, dla których znajomi z pracy są najlepszymi przyjaciółmi, jakich możesz sobie życzyć.

palabras que significan más que amor

1. Wiedzą, jak się czujesz, po prostu patrząc na siebie

Kiedy masz dobre relacje ze znajomymi z pracy, w jakiś sposób wiele się o tobie dowiadują. Ciągle dowiadują się o twoim życiu i dlatego tak dobrze cię znają. Tak więc, jeśli nie czujesz się dobrze, będą to wiedzieć po jednym spojrzeniu na ciebie.

I to im wystarczy, więc przyjdą i przytulą cię i zapytają, czy potrzebujesz pomocy. I muszę przyznać, że w tak okrutnym świecie bardzo ważne jest, aby mieć takie osoby.To takie miłe, kiedy ludziom zależy, prawda?

2. Wiedzą, jaki rodzaj kawy lubisz

Czy jest coś lepszego niż filiżanka gorącej kawy, jak tylko wejdziesz do biura? Nie sądzę.

Tak więc, mając w pracy przyjaciela, który zna twój gust i który chce zepsuć Ci swoje złe dni, jest wszystko, czego możesz sobie życzyć.

Ludzie, z którymi pracujesz, wiedzą o tobie rzeczy, o których im nie powiedziałeś, ale ponieważ cię kochają, chcą cię poznać tak bardzo, jak tylko mogą.

Uczą się ich, obserwując twoje działania i słuchając twoich opinii na dowolny temat. I to są przyjaciele, za których powinieneś być wdzięczny.

3. Zawsze mają twoje plecy

Przyjaciele w pracy zawsze będą mieli twoje plecy i to jest najważniejsze. Kiedy w biurze toczy się jakaś debata, upewnią się, że jesteś w to zamieszany i że możesz wyrazić opinię na temat ważnych rzeczy.

Nie zrobią też nic, dopóki nie usłyszą, co masz do powiedzenia, i omówią z tobą wszelkie potencjalne problemy. Są to osoby, które popchną cię do przodu i otworzą oczy na różne sposoby, abyś mógł być szczęśliwy na końcu.

4. Są twoją drugą rodziną

Kiedy spędzasz 8 godzin dziennie z ludźmi, nie jest trudno przywiązać się do nich. W tym czasie jesz obiady, przerwy na kawę i mówisz o rzeczach, które dzieją się w twoim życiu.

Opowiadają ci o swoim życiu, a ty także o swoim życiu.

Jeśli nie potraficie się wzajemnie rozwiązywać, koniecznie słuchajcie, ponieważ czasami jest to najlepsze, co możesz dla kogoś zrobić.

Zawsze są przy tobie, bez względu na to, co się stanie, a jeśli ktoś wyrządzi ci krzywdę, jest gotowy oderwać głowę. Tak bardzo cię kochają!

5. Znają twoje najciemniejsze sekrety

Ludzie, z którymi pracujesz, to znacznie więcej. Są to ludzie, którzy słuchają wszystkiego, co mówisz, udzielają rad i modlą się o twoje dobro.

Możesz powiedzieć im swoje najciemniejsze sekrety i wiedzieć, że będą z nimi bezpieczni. Oznacza to, że zabiorą ich do grobów, ponieważ bełkotanie kogoś o tobie nie jest możliwe.

Zawsze możesz liczyć na to, że ci ludzie ci w czymkolwiek pomogą, i wiesz, że wystarczy zwykłe „dziękuję”, aby podziękować im za wszystko, co dla ciebie robią. Są jak twoi aniołowie stróżowie, a świat nie byłby taki sam, gdyby nie był jego częścią.

6. Możesz plotkować razem

To jedna z najlepszych rzeczy w pracy przyjaciół! Możesz z nimi plotkować i wiesz, że nikt się o tym nie dowie. Możesz rozmawiać o tym, co dzieje się w biurze i o swoim szefie.

Prawdopodobnie będziesz się dużo śmiać podczas tego procesu i będziesz wyglądać wrednie, ale wiesz, że tak naprawdę nie jesteś taki i że czasami potrzebujesz czegoś takiego, aby pozbyć się stresu.

Gdy jesteś otoczony takimi ludźmi, nie lubisz piątków, ponieważ nie będziesz mógł ich zobaczyć do poniedziałku.

Ale wiecie również, że nowy tydzień przyniesie nową sagę i że razem zbieracie całą papierkową robotę!

7. Możesz z nimi walczyć, ale oni wybaczą ci wszystko

Kiedy pracujesz z ludźmi, to normalne, że będą chwile, kiedy się nie dogadasz. Czasami twój kolega będzie chciał jednej rzeczy, a ty będziesz chciał czegoś przeciwnego.

I to jest całkowicie normalne. Będziesz dużo walczył, ale jeszcze bardziej się przytulisz i pocałujesz. To normalny proces w każdej pracy, więc nie powinieneś się z tego powodu źle czuć.

Najważniejsze jest to, że wiesz, że nie ma twardych uczuć i że jak tylko z nimi walczysz, to nadrobisz je. Dobrzy przyjaciele w pracy nigdy nie mają pretensji, ponieważ nie jest to atmosfera, w której mogliby pracować.

Będą raczej konstruktywnie rozmawiać za każdym razem, gdy nie będziesz się dogadywać i pójść na drinka po pracy, aby o tym zapomnieć.