7 powodów, dla których przyciągasz mężczyzn uszkodzonych emocjonalnie - Grudzień 2021

Istnieje wiele sposobów na uszkodzenie emocjonalne. Może nawet ty, nie wiedząc, zrobiłeś coś, co mogłoby skrzywdzić kogoś tak bardzo, że wyrządziłby mu krzywdę na całe życie.

Nawet podział na strefy dla przyjaciół może oznaczać, że dana osoba została złamana i zraniona.cosas que hacer en tu día libre

Ale nie jesteśmy tutaj, aby o tym rozmawiać, prawda? Jesteśmy tutaj, aby dowiedzieć się, dlaczego TY, jako szczęśliwa, niezależna i kochająca kobieta, przyciągasz tych mężczyzn do swojego życia. Podaję więc pięć możliwych powodów:

1. POTRZEBUJESZ związku

Istnieje ogromna różnica między CHCĄCIEM a POTRZEBOWANIEM partnera w twoim życiu. Jeśli POTRZEBUJESZ związku, aby być naprawdę szczęśliwym, skazany jest na niepowodzenie.

Aby to zmienić, musisz popracować nad sobą.Poświęć swój czas wszystkim ludziom wokół ciebie, którzy zawsze tam są i idź do grupy wsparcia, gdy czujesz się przygnębiony. Zainwestuj we własne szczęście.

Wybierz się sam na wycieczkę! Dlaczego nie? Nie potrzebujesz partnera, aby w końcu zobaczyć świat wokół siebie.

A potem, kiedy będziesz szczęśliwy i chcesz się z kimś podzielić tym szczęściem, wybierzesz odpowiedniego faceta.2. Jesteś niepewny

Moim zdaniem ludzie o niskiej samoocenie mają tendencję do osiedlania się z mężczyznami, którzy wykazują takie złe zachowania. Kto cię przekonał, że tego typu zachowanie jest w porządku?

Nikt nie powinien cierpieć w ten sposób! Jesteś też niesamowity.

Wyjdź i pokaż to światu. Jeśli masz wysoki szacunek do siebie, nadużywany i uszkodzony człowiek ucieknie tylko od ciebie.

3. Nie znasz żadnego innego człowieka

Czy wszyscy twoi partnerzy okazywali obelżywe zachowanie? Wszystko, co zrobili, to sprowadzili cię na dół i sprawili, że poczułeś się niepewnie, może nawet bardziej niż byłeś wcześniej?

Utknąłeś we wzorze, którego nie można zmienić - a przynajmniej tak myślisz. Ale hej, można to zmienić.

Musisz przestać uważać to zachowanie za miłość. Jeśli ktoś mówi ci, że nie jesteś nic wart, są kłamliwymi kłamcami, więc trzymaj się z dala od tego rodzaju ludzi za wszelką cenę!

4. Nie chcesz się zobowiązać

Może się to zdarzyć nawet najlepszym z nas. Chcesz być z kimś, kto wkrótce straci życie, ponieważ jest to znacznie bezpieczniejsze niż z kimś, o co warto walczyć i kimś, kogo warto kochać.

Nie chcesz, aby zostali ranni, więc zabierasz kogoś, kto już jest uszkodzony, ponieważ wiesz, że wkrótce to się skończy. Ale to prowadzi do zranienia, wiesz?

Bycie częścią tak okropnego związku może tylko sprawić, że poczujesz się źle, ponieważ to nic nie znaczy dla żadnego z was. Pamiętaj o tym następnym razem.

Czasami jest to o wiele łatwiejsze i mniej bolesne, jeśli dajesz sobie czas na przemyślenie tego, a nie tylko bieganie do następnej katastrofy.

cómo dar una mano correctamente

5. Nie chcesz czuć się samotny

Ten może faktycznie wywołać jeszcze większe problemy. Brak woli pozostawania samemu ze swoimi myślami może prowadzić do okropnych decyzji dotyczących wyboru partnera i sposobu patrzenia na romantyczne relacje.

Bycie samemu ma jednak wspaniałe zalety! To nie tylko mroczne myśli i samotność. Bycie samemu sprawia, że ​​zakochujesz się w sobie i doceniasz każdą sekundę tego samotnego czasu, który masz.

6. Myślisz, że na to zasłużyłeś

Dlaczego? Dlaczego ktokolwiek miałby myśleć, że zasługuje na obraźliwego, narcystycznego drania, który nie ma nic do zaoferowania w związku oprócz złamanych serc i łez?

Może już wcześniej złamałeś komuś serce i chcesz wiedzieć, jak to jest i uważasz, że na to zasługujesz? Ale nie, czekaj, zwolnij!

Ty nie. Nikt na to nie zasługuje. Po prostu bądź na tyle odważny, aby sobie wybaczyć.

Czasami, jeśli nie miałeś zamiaru ich skrzywdzić, to nie twoja wina, że ​​dana osoba jest zepsuta. Nie musisz być z kimś, kto celowo cię skrzywdzi.

Nigdy nie zasłużysz na coś tak okropnego.

7. Czy nie wszyscy są uszkodzeni?

Ten sposób myślenia nigdzie cię nie zaprowadzi. Nawet jeśli wszyscy doświadczamy złamanego serca, nie oznacza to, że pozostawi nas emocjonalnie bez przywiązania i uszkodzenia!

Zostałem złamany Tam powiedziałem.

Miałem tak wielu uszkodzonych partnerów w moim życiu, że myślałem, że mogę ich wyleczyć tylko dlatego, że myślałem, że uszkodzenie jest normalną rzeczą.

Ale nie jest. Uszkodzony jest tylko ktoś, kto pozwala się uszkodzić lub ktoś, kto nie chce pracować nad sobą, aby leczyć się poprawnie, więc obejdą się i znajdą kogoś, kto wykona dla nich uzdrowienie.

Znajdują ofiarę, a reszta? Cóż, resztę już znasz. Nikomu się to nie spodoba, obiecuję ci to.

Kochaj i uśmiechaj się, jakbyś nigdy nie doświadczył złamania, ponieważ to znaczy, że jesteś śliczną duszą, odważną i silną kobietą, która poradzi sobie z wszystkim, co rzuca na nią życie! A o tych uszkodzonych mężczyznach?

Myślę, że masz ich dość, by wiedzieć, jacy są, więc po prostu odejdź od nich.

Nie możesz ich wyleczyć. Skoncentruj się na uzdrowieniu siebie. I kochaj siebie na tyle, aby nigdy nie zakochać się w obraźliwym, uszkodzonym draniu!