7 powodów, dla których zmysłowy seks to najlepszy seks

Mamy tendencję do myślenia, że ​​zmysłowość, jeśli chodzi o seks, czyni nas wrażliwymi i że seks traci swój cel, gdy wprowadza się w to zmysłowość. Pomijamy wolny seks, pomijamy delikatne akcenty i dochodzimy do szorstkiej części. Pozwól, że powiem ci, że zmysłowy seks da ci zupełnie nowe spojrzenie na ten akt i nie sprawi, że pomyślisz, że wrażliwość na seks jest złą rzeczą. Pozwalasz komuś być „jednym” z tobą. Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz to pomieszanie. Wypróbuj nowe rzeczy i eksperymentuj. Kto wie? Może sprawi, że zakochasz się w seksie i swoim partnerze jeszcze bardziej. Nie ma nic piękniejszego niż to i oto powody, dla których:1. Obaj możecie nie spieszyć się

To nie jest szybki rodzaj seksu, który powoduje, że tracisz rozum w ciągu kilku sekund. Nie. Bądźmy szczerzy tutaj, mężczyźni nie wytrzymają zbyt długo, jeśli wy dwoje zaatakujecie zbyt szybko. Jeśli chodzi o zmysłowy seks, to trwa dłużej, sprawia, że ​​czujesz się lepiej i czujesz się znacznie lepiej. Nigdzie nie musisz się spieszyć. Nie spiesz się uprawiać seks.

historias de terror basadas en hechos reales

2. To romantyczne

Wszyscy potrzebujemy romansu w naszych związkach. Dlatego rozpoczynamy relacje, czujemy się związani i kochani. Czy nie o to w tym wszystkim chodzi? Seks zmysłowy jest naprawdę osobisty i sprawia, że ​​łączymy się na nowych poziomach, nie tylko fizycznie, ale także emocjonalnie. To magia kryjąca się za fizyczną częścią seksu.3. Koniec jest znacznie silniejszy

Z uwagi na fakt, że napięcie między wami narasta podczas zmysłowego seksu, produkt końcowy będzie znacznie silniejszy i niepodobny do niczego, co kiedykolwiek wcześniej odczuwałeś. Z powodu tego powolnego rodzaju seksu poczujesz nowy wymiar radości, którego nie da ci żaden inny rodzaj seksu.

4. Pomaga ci znaleźć nowe rzeczy, które mogą ci się spodobać

Kiedy uprawiasz szybki seks, tak naprawdę nie wiesz dokładnie, która jego część była tak dobra, ponieważ szybko się skończyło. Kiedy robisz to powoli, wiesz, co jest właściwe, wiesz, czego chcesz i jak tego chcesz. Masz również wystarczająco dużo czasu, aby powiedzieć partnerowi, czego chcesz i przekazać informacje o wszystkim, co wydaje się właściwe.5. Ma więcej znaczenia

Czy chciałbyś, aby było to bez znaczenia, jeśli poświęcisz temu czas i energię? Liczy się znaczenie. Kiedy kryje się za tym sens, sprawi, że będziesz pragnął go bardziej i zapamiętasz każdy jego mały aspekt.

6. To jest coś nowego

Bardzo ważne jest, aby pod każdym względem urozmaicać swoje życie. Jeśli zawsze uprawiałeś ostry seks, zmysłowość da ci nowe spojrzenie na seks w ogóle! Nikt też nie mówi ci, żebyś uprawiał ten rodzaj seksu tylko do końca życia. Dodaj za każdym razem coś innego, a zobaczysz, jak ekscytujący i wspaniały może być seks jednocześnie.

7. Otrzymasz lepsze połączenie

Połączysz się na wyższym poziomie emocjonalnym ze swoim partnerem i ze sobą. Nawet jeśli związek emocjonalny nie istniał wcześniej, zmysłowy seks pomoże ci go znaleźć. Nawet jeśli ostatnio byłeś trochę oddalony od swojego partnera, zmysłowy seks sprawi, że wszystko będzie lepiej.