7 powodów, dla których dziewczyny wybierają złych chłopców zamiast fajnych facetów - Może 2022

Dziewczyny zawsze miały słabość do złych chłopców. Mówią, że chcą umówić się z miłym facetem, ale jakoś ostatecznie umawiają się ze złym chłopcem. Dlaczego to jest takie?

Czy źli chłopcy naprawdę są tak atrakcyjni, czy to wszystko w twojej głowie? Tak, źli chłopcy są naprawdę atrakcyjni, to nie twoja wyobraźnia. Badania wykazały, że źli chłopcy, a ściślej mężczyźni, którzy mają mroczne cechy narcyzmu, psychopatii i makiawelizmu, zwane Mroczną Triadą, mają lepsze wyczucie mody, ich postawa jest po prostu inna i są pełni poczucia własnej wartości .Oni naprawdę wiedzą, jak stać się atrakcyjnymi. Wiedzą, jak się ubrać w najnowsze trendy, a ich włosy są po prostu idealne. Nie jest to jednak przypadek, ciężko pracują, aby się tam dostać.

Ci chłopcy o ciemnych cechach od pierwszego wejrzenia byli bardzo sympatyczni i słodcy. Pozostawiają niesamowite pierwsze wrażenie i ciężko im się nie zakochać. Jednym z powodów, dla których większość dziewczyn, które spotykają, zakochuje się w nich, jest ich fałszywy urok, więc dziewczyny wybierają je zamiast miłych facetów.

¿Quién es el ganador de American Idol más exitoso?

Sprawdźmy całą listę powodów, dla których dziewczyny wybierają złych chłopców zamiast miłych facetów:1. Mili faceci mogą być przewidywalni

Chodzi o to, że wszyscy lubią emocje, a źli chłopcy są tym, czego szukaliście. Żyją na krawędzi, są odważnymi i lubią dbać o ciekawość. Większość ludzi prowadzi nudne i przewidywalne życie, ponieważ nie ma innego wyjścia. Jeśli chcesz żyć zgodnie z zasadami, twoje życie stanie się w pewnym momencie przewidywalne. Dlatego dziewczęta zakochują się w złych chłopcach - chcą ekscytującego życia. Szkoda, bo zwykle w końcu to kosztuje.

2. Źli chłopcy czasami robią coś miłego

To haczyk, którym nas łapią. Ich postawa i zachowanie będą okropne. Chodzą wokół, jakby byli światami, pełni siebie, ale jednocześnie wyglądają tak cholernie dobrze. Są po prostu tacy doskonali, a ich złe zachowanie i ich gwałtowne nastawienie znika w tle, gdy tylko zrobią dla ciebie coś pięknego, i zrobią to. Wiedzą dokładnie, ile uwagi potrzebujesz, aby utrzymać cię przy sobie.

3. Mili faceci nie muszą być naprawiani

Kobieta lubi czuć, że ktoś jej potrzebuje. Lubi naprawiać ludzi i próbować im pomóc. Nawet jeśli spotyka się z idiotą, okłamuje się, ponieważ nie może sobie z tym poradzić od samego początku i myśli, że może go zmienić. Ty też. Myślisz, że twój zły chłopiec właśnie zboczył z właściwej ścieżki i jesteś pewien, że możesz go przywrócić. To jeden z powodów, dla których tak go pociągasz; widzisz, że musi zostać naprawiony i myślisz, że możesz to zrobić. Ostrzeżenie o spoilerze! Nie możesz, nikt nie może. To zły chłopiec, pogódź się z tym.4. Źli chłopcy są bardziej zabawni

Są śmiałkami, a liczne badania wykazały, że kobiety bardziej pociągają facetów, którzy pomimo swojej niegrzeczności i samolubstwa są odważni i niezależni oraz prowadzą ekscytujące życie. Jest po prostu cieplej. Kiedy się nad tym zastanowić, to prawda. Kto jest cieplejszy, facet siedzący przy laptopie czy facet wysiadający z motocykla przed budynkiem? Tak myślałem.

5. Mili faceci wyglądają na słabych

Mili faceci dbają o swoje kobiety, będą dbać o to, aby ich nie stracić, więc będą działać odpowiednio. Podczas gdy źli chłopcy nie dbają o to, czy stracą kobietę, ponieważ znalezienie innego nie jest problemem. Wysyłają te silne wibracje kobietom i kobiety to rozpoznają, kobiety uznają tych mężczyzn za dobrych i silnych potencjalnych partnerów. Biologicznie udowodniono, że kobiety pociągają mężczyzn silniejszych i wyższych. Podświadomie szukają partnera, który będzie najlepszym wyborem do prokreacji. To kolejny powód, dla którego kobiety zakochują się w tych mężczyznach. Wiem, że często okazuje się to jednostronnym związkiem i prowadzi do złamania twojego serca, ale biologia nie jest zła. Nie możesz tego słuchać.

6. Źli chłopcy to świetny seks?

Czy to w ogóle prawda? Nauka mówi, że tak, więc zobaczmy, dlaczego. Nauka mówi, że mili faceci zwykle martwią się tym, że wszystko okaże się idealne i grają w to bezpiecznie, więc seks może być trochę nudny. Ale jeśli chodzi o złych chłopców, ze względu na ich przygód ducha, nauka mówi, że podejmą ryzyko i wykonają ryzykowne ruchy, tylko dlatego, że chcą, co doprowadzi do wspaniałego seksu. Musisz zdecydować o tym!

7. Mili faceci chcą zaangażowania

Zazwyczaj jest to świetne. Ale kiedy chcesz po prostu dobrze się bawić, to nie jest tak, lub jeśli masz problemy z intymnością, ponieważ miałeś negatywne doświadczenia z problematycznym facetem lub po prostu przeżywasz narcystycznego mężczyznę. Te kobiety wiedzą, że mogą uniknąć popełnienia złych chłopców, podczas gdy jest to inna historia z miłymi mężczyznami. Kiedy się do ciebie zbliżają, oczekują, że się zgodzisz.

Weź więc te powody pod uwagę, kiedy następnym razem zostaniesz pociągnięty do kogoś. Umawianie się ze złym chłopcem jest ekscytujące, ale niebezpieczne i trwa krócej. Umawianie się z miłym facetem może być bezpieczne, na zawsze i jest piękne, ale to Ty decydujesz, czego chcesz!