7 miejsc, w których cię dotyka: co one oznaczają? - Wrzesień 2022

Wreszcie, panie, istnieje wyraźna odpowiedź na pytanie, czy on cię lubi, czy nie. Ile razy zdarzyło Ci się, że spotkałeś się z dylematem „czy on jest zainteresowany czy nie” i nie mogłeś znaleźć odpowiedzi?

Ile razy było tak, że po prostu nie mogłeś odczytać wszystkich znaków i spróbować dowiedzieć się, czy był w ogóle wart twojego czasu? Ponieważ jeśli on cię nie lubi i chce być twoim przyjacielem, tracisz czas na planowanie, jak go uwieść.Teraz masz odpowiedź. Zwróć szczególną uwagę na to, gdzie cię dotyka i jak, a na pewno wiesz, jakie są jego zamiary:

1. twarz

Jeśli chce dotknąć twojej twarzy, oznacza to, że chce się do ciebie zbliżyć. Można by pomyśleć, że twarz nie jest atrakcyjna dla mężczyzn i że patrzą tylko na piersi i tyłki. Ale nie, są pewne cechy twojej twarzy, które intrygują mężczyzn, gdy tylko je zobaczą.

Oczy są czymś, co większość mężczyzn najpierw widzi u kobiety, a zaraz potem usta. Usta są najbardziej seksowną częścią kobiecego ciała.las mejores formas de excitar a un chico

Usta są seksowne, ponieważ sprawiają, że mężczyźni myślą o całowaniu i obgryzaniu warg. Włączają się natychmiast, a twoje usta są zdecydowanie czymś, na co powinieneś zwrócić uwagę za pomocą szminki, aby jeszcze bardziej się rozerwały.

Jeśli wpatruje się w twoje usta, zdecydowanie interesuje go więcej niż tylko przyjaciel.

2. Włosy

Kiedy mężczyzna dotyka twoich włosów, to zdecydowanie oznacza, że ​​rozwinął wobec ciebie romantyczne uczucia. Powiedzmy, że znasz go od dłuższego czasu i spędzasz czas razem, ale nie wiesz, co on do ciebie czuje.Czasami wysyła ci mieszane sygnały, ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy jest pijany. Kiedy budzisz się rano i widzisz go ponownie, zachowuje się normalnie.

Prawdopodobnie jest w tobie, ale nie wie, jak ci to powiedzieć lub po prostu boi się, że go odrzucisz.

W każdym razie zdecydowanym sposobem na sprawdzenie tego jest dotknięcie twoich włosów, gdy jest blisko ciebie. Jeśli gładzi lub wącha twoje włosy, zdecydowanie chce czegoś więcej niż tylko przyjaźni.

3. ręce

Dotyk dłoni jest znakiem języka ciała, który krzyczy, że cię lubi. Dlaczego przyjaciel lub ktoś, kogo znasz, od niechcenia dotyka twojej dłoni?

Chociaż ręce są używane, gdy ludzie spotykają się i witają każdego dnia, gdy mężczyzna dotyka ręki bez konkretnego powodu, oznacza to, że ma do ciebie uczucia i chce wykorzystać każdą możliwą chwilę, aby cię dotknąć i poczuć.

Nie ekscytuj się, jeśli przypadkowo cię przytula lub ociera o twoją rękę, ponieważ to nic nie znaczy. Ale jeśli on lekko cię uderzy lub nagle położy rękę na twojej ręce, to masz z czym pracować.

4. nogi

W przeciwieństwie do innych części ciała, o których wspomniałem, nogi są delikatniejszymi częściami kobiecego ciała i mężczyźni naprawdę nie muszą ich dotykać, chyba że szaleją o tobie.

Większość mężczyzn wariuje na kobiecych nogach. Włączają je, zwłaszcza jeśli masz na sobie spódnicę lub sukienkę i wystawiasz je ładnymi obcasami. To zdecydowanie fetysz każdego mężczyzny, ładna para nóg na ładnych obcasach.

Będziesz wiedział, że pragnie twojego ciała, jeśli dotknie cię na udzie. Wie, że uda są strefami erotycznymi ciała każdej kobiety, i próbuje wywołać reakcję erotyczną i dosłownie podniecić cię, ponieważ cię lubi.

5. Powrót

Jeśli mężczyzna położy rękę na twoich plecach, daje ci to bezpieczeństwo. Może nie tyle fizyczny, co emocjonalny, ale daje ci do zrozumienia, że ​​jest tuż za tobą i że możesz na niego liczyć w każdej sytuacji.

Jeszcze raz nie myl tego miękkiego dotyku na ramieniu z lekkim ciosem, który zrobiłby przyjaciel. Jest duża różnica i nie byłoby rozsądne mieszanie ich i uzyskanie całkowicie błędnego obrazu.

Możesz popełnić błąd i stracić dobrego przyjaciela.

6. Ramiona

Można by pomyśleć, że ramiona nie są ważną częścią kobiecego ciała, ale bardzo się mylicie. Nie ma to nic wspólnego z seksem ani zmysłowością, ma związek ze wsparciem, takim jak dotyk na plecach.

Jeśli położy ręce na twoich ramionach, stara się dać ci do zrozumienia, że ​​jest tam dla ciebie, ilekroć go potrzebujesz. Udziela ci wsparcia emocjonalnego, jeśli czuje, że go potrzebujesz.

7. biodra

Jeśli dotknie twoich bioder, możesz być pewien, że chce cię mieć. Nie ma już grania ani pogoni.

To jest moment, w którym wszystkie maski spadają i kładziesz karty na stole. Lepiej skorzystaj z tego i szczerze mówiąc o swoich uczuciach. Kto wie? Może właśnie wylądowałeś człowiekiem swoich marzeń.