7 bolesnych znaków, że nie chce, żebyś był jego dziewczyną - Grudzień 2021

Chcesz chłopaka i szukałeś znaków, że on też chce być twoją dziewczyną, ale nie możesz go znaleźć? Może naprawdę nie chce niczego poważnego i nie ma go na tej samej stronie co ty.

Dzieje się tak przez cały czas i nie tylko ty masz do czynienia z tym problemem. Wielu facetów wysyła do ciebie sygnały, że są w tobie, ale kiedy zaczynasz związek, zauważasz brak zainteresowania i kończy się to tym, że dbasz o wszystko. Jesteś jedynym, który próbuje sprawić, by wszystko działało.Ale różnica między mężczyznami, którzy są zainteresowani umawianiem się z tobą i którzy szukają tylko dobrej zabawy, nie jest tak duża. Często możesz pomieszać znaki i zinterpretować je tak, jak ci odpowiada.

Aby więc uniknąć potencjalnej katastrofy i uciec na czas, przeczytaj znaki, że nie chce, abyś był jego dziewczyną:

1. Obaj jesteście tak różni

Jednym z powodów, dla których nie chce, abyś był jego dziewczyną, może być to, że oboje jesteście bardzo różni. Możesz mieć różne systemy przekonań lub jesteś wegetarianinem, a on nie.cómo molestar a tu hombre en la cama

Nie ma znaczenia, o co toczy się gra, jeśli mu to przeszkadza, nie będzie w stanie tak łatwo odejść. Może jest nieśmiały, a ty jesteś towarzyski, to naprawdę nie ma znaczenia, dopóki jest inaczej.

Większość ludzi nie postrzega tych różnic jako rzeczy, które mogą zbliżyć cię jeszcze bardziej, rzeczy, które mogą nauczyć cię jednej lub dwóch rzeczy; patrzą na nich jak na rzeczy, z którymi nie będą sobie poradzić, rzeczy, które zniszczą potencjalny związek.

2. Nie chce oznaczać rzeczy

Jeśli odmówi zdefiniowania, w jakim związku jesteś, to zdecydowanie nie chce być z tobą. Prawdopodobnie po prostu cię sznuruje, ponieważ nie ma odwagi powiedzieć twojej twarzy, że to już koniec.Faceci, którzy chcą być z tobą, powiedzą ci o tym, a ci, którzy chcą tylko jednej rzeczy, dadzą ci również wskazówki, że nie jesteś niczym więcej niż przyłączeniem się.

Ci, którzy odmawiają umieszczenia etykiety, są najbardziej niebezpieczni.

3. Nie wykazuje zainteresowania tobą

Nie mam na myśli zainteresowań seksualnych, mam na myśli, że nie interesuje go, jaką osobą jesteś. Nie zadaje pytań o twoje życie i nie jest zainteresowany twoją przeszłością.

Nie obchodzi go, czy umawiałeś się z jednym facetem, czy z dwudziestką. Nie obchodzi go, czy masz brata lub siostrę, a tak naprawdę nie troszczy się o twoje hobby.

Facet, który jest w tobie, postara się dowiedzieć, co lubisz, a czego nie. Będzie się starał dowiedzieć się o tobie różnych rzeczy, ponieważ naprawdę troszczy się o ciebie.

¿Comer ensalada reducirá las grasas del estómago?

4. On nigdy do ciebie nie dzwoni

Pisze tylko do ciebie i to wyraźny znak, że nie chce się z tobą komunikować. Nie chce pogłębiać twojego związku, chce trzymać cię na dystans.

Wysyłanie SMS-a do kogoś oznacza tylko, że starasz się unikać komunikacji z tą osobą. I dlaczego ktoś próbuje uniknąć komunikacji? Nie dba o to, żeby się tak bardzo zaangażować.

5. Nie chce przedstawiać cię swoim znajomym

Nie chce angażować cię w swoje życie osobiste. Przyjaciele są jak rodzina, a jeśli niewiele dla niego znaczysz, nie przedstawi ci ich.

Nie chce, żeby cię poznali, bo nie zamierza cię tak długo trzymać, więc dlaczego miałbyś zawracać sobie głowę przedstawieniem ich im?

6. Nie zależy mu na wywarciu na tobie wrażenia

Nie dba o twoje opinie, ponieważ nie jest zainteresowany długoterminowymi relacjami z tobą i dlatego nawet nie robi na tobie wrażenia.

Zasadniczo nie dba o to, co o nim myślisz, ponieważ prawdopodobnie trzyma cię tylko jako plan awaryjny. Prawdopodobnie chce tylko dla ciebie seksu i nic więcej, i nie dba o twoje opinie.

7. Nie wspomina o przyszłości

Nie jest konkretny za każdym razem, gdy mówisz o przyszłości, jakby nie wiedział, czego chce.

que tengas un gran año escolar citas

Czy pozostanie z tobą czy z kimś innym? Nie ma żadnych planów na przyszłość, które cię dotyczą. To najgorszy znak, jaki możesz dostać od mężczyzny, z którym się spotykasz.

Kiedy pytasz go, co zamierza zrobić w przyszłości, udziela ci niejasnych odpowiedzi. Robi to, ponieważ nie chce cię uwzględniać w swoich planach, co oznacza, że ​​nie interesuje cię tak bardzo.