7 mężczyzn, którzy powinni zagrać w nowym filmie Prince Charming - Styczeń 2022

Różowy, Stroje wizytowe, Sztuki performatywne, Suknia, Animacja, Interakcja, Młodzież, Magenta, Moda wiktoriańska, Projektowanie kostiumów,

Disney już wychodzi z parku dzięki hitowym filmom, takim jakNa lewą stronę,Kopciuszek, iAvengers: Age of Ultron, ale to nie znaczy, że uszczęśliwili każdego fana Disneya. W końcu są tacy maruderów, którzy zawsze zastanawiali się, jak naprawdę wygląda życie księcia z bajki. Ponieważ sprawia, że ​​kobiety takie jak Kopciuszek, Królewna Śnieżka i Śpiąca Królewna mdleją, facet musi być haczykiem.

Więc dla tych fanów, na wasze modlitwy w końcu zostały wysłuchane: Disney przygotowuje na żywo komedię o księciu z bajki. Różnorodnośćraportyże film będzie opowiadany z punktu widzenia brata Charming, który nigdy nie zasłużył na nazwisko rodowe (a więc nie tak czarująco?).Nie mamy wątpliwości, że do tej roli będą ustawiać się mężczyźni, zwłaszcza ci, którzy już raz grali Czarującego Księcia. Więc oczywiścieGra o tronaktor Richard Madden, który zagrał Charming u boku Lily James w Cinderella; Josh Dallas, który kontynuuje rolę w ABC'sPewnego razu; i Chris Pine, który wydobył swoje wokalne kotletyDo lasu,przyjdą na myśl.

Włosy, twarz, głowa, zarost, nos, ucho, usta, warga, policzek, fryzura, Getty

Ale wydaje nam się, że ci faceci mają to, czego potrzeba, aby zmieść każdą księżniczkę z nóg, zwłaszcza jeśli wybieramy się na komediowy spin.

cuánta cafeína para despertar

Ryan Reynolds
No dalej, spójrz tylko na jego Instagram. Facet jest zabawny i wylądował w Blake Lively. Wystarczająco powiedziane.Odzież, fryzura, kołnierz, czoło, brwi, kurtka, zarost, broda, skóra, moda uliczna, Getty

Patrick Dempsey
Okej, więc nie widzieliśmy go w zbyt wielu zabawnych rolach, ale ma dość księcia. Mimo że nie był tym, który reprezentował Reese Witherspoon, nadal skradł nasze sercaSweet Home Alabama. Potem jest ten rozdzierający serce uśmiech, który widzieliśmy w każdy czwartekChirurdzy(i naprawdę potrzebujemy dawki Patricka w jakiś sposób, prawda?), a on nawet grał półksięcia w 2007 rokuZaczarowany.

Warga, policzek, fryzura, podbródek, czoło, zarost, brwi, kołnierz, czarne włosy, szczęka, Getty

Neil Patrick Harris
Wie, jak dostarczyć linijkę - i sprawić, by była legen-waitforit-dary. A on po prostu wygląda na taką część, nie sądzisz?

Odzież, koszula, kołnierz, płaszcz, rękaw, podbródek, czoło, brwi, koszula, odzież wierzchnia, Getty

Aha, i aby zagrać brata Charming, całkowicie uważamy, że spotkanie Neila i Jason Segel byłoby perfekcyjne.Paul Rudd
Jest zabawny, dziwaczny i uroczy. Czego więcej potrzebujesz?

Odzież, włosy, twarz, głowa, ucho, płaszcz, fryzura, koszula, kołnierz, koszula, Getty

Chris Pratt
Może być zajęty ratowaniem świata przed dinozaurami i byciem uroczym z żoną Anną Faris, ale uważamy, że też byłby cholernie dobrym (i zabawnym) księciem.

Odzież, Koszula wyjściowa, Kołnierz, Rękaw, Płaszcz, Koszula, Odzież wierzchnia, Stroje wizytowe, Garnitur, Zarost, Getty

John Krasinski
To wysoki drink wody, przezabawny i już wiemy, że potrafi zagrać połowę pary #relationshipgoals. Poza tym te włosy - są idealne do przeczesywania palcami w środku pocałunku „żyli długo i szczęśliwie”.

¿Cómo es una mujer de 63 años?
Odzież, płaszcz, fryzura, kołnierz, koszula wyjściowa, koszula, garnitur, odzież wierzchnia, zarost, stroje wizytowe, Getty

Dev Patel
Miał swoją przełomową rolę w hicie 2008 rokumilioner z ulicy, i widzieliśmy jego współczującą stronę w tym rokuChappie. Mówimy, że trzymaj go na dużym ekranie, żebyśmy mogli zobaczyć więcej romansów od Dev.

Włosy, zarost, warga, usta, policzek, fryzura, koszula, kołnierz, podbródek, czoło, Getty