7 ważnych rzeczy, za które muszę podziękować mojemu najlepszemu przyjacielowi - Grudzień 2021

Wszyscy wiemy, że prawdziwe przyjaźnie są trudne do znalezienia, a jeszcze trudniejsze do utrzymania. Ale kiedy znajdziesz w przyjacielu „swoją osobę”, „siostrę duszy”, brakującą część układanki, jesteś uważany za błogosławionego.

Masz kogoś, kto zna cię głęboko, kogoś, kto kocha cię bezwarunkowo i kogoś, kto zawsze da ci to wprost, a czego więcej od życia może chcieć osoba?Dla mnie mój najlepszy przyjaciel jest jak siostra, której nigdy nie miałem. Kogoś, kogo nie znałem przez całe życie, ale naprawdę czuję, że tak.

Oboje mieliśmy przyjaciół, przed którymi uważaliśmy się za naszych najlepszych.

Ale potem graliśmy, używaliśmy i zdradzaliśmy i oboje mieliśmy trudności z otwarciem się na ludzi. Ale jakoś, kiedy się poznaliśmy, czuliśmy się związani.Czuliśmy się, jakbyśmy się znali i że bezpiecznie jest rozlać nasze serca.

Wierzę, że tego rodzaju przyjaźnie są rzadkie. Są czymś niezwykłym.

¿Pueden las patatas podridas enfermarte?

Są czymś, za co można być wdzięcznym i nigdy nie brać za pewnik. Ponieważ życie się zmienia, ludzie przychodzą i odchodzą, relacje się kończą, ale najlepszym przyjacielem jest ktoś, kto jest tam do końca czasów.Są miliony rzeczy, za które chcę podziękować mojemu najlepszemu przyjacielowi, ale oto najważniejsze. Wiem, że wielu z was, którzy mają tyle szczęścia, że ​​odnalazło waszą duszę w tym życiu, odnosi się do nich:

1. Dziękujemy za bolesną szczerość

Zawsze wiem, że mogę liczyć na to, że powiesz mi to wprost. Nie pokonasz buszu ani nie powlekasz cukru.

Najlepsi przyjaciele nie działają w ten sposób. Nawet jeśli nie chcę słyszeć, że facet, który mnie tak przywiązuje, jest niczym innym niż pieprzonym facetem, który mnie ciągnie, i tak byś to powiedział.

Wiesz, że usłyszycie to w tej chwili, ale oszczędzisz mi jeszcze większego bólu w przyszłości.

To tylko jeden z przykładów, ale cokolwiek dzieje się w moim życiu, za każdym razem, gdy potrzebuję sprawdzenia rzeczywistości, pójdę do ciebie, ponieważ wiem, że nawet jeśli wydajesz się surowy, zawsze jesteś całkowicie szczery i mam na myśli moje szczęście i dobro. .

suplementos para bajar de peso que funcionan 2015

2. Dziękuję za te wszystkie czasy, które znałeś mnie lepiej niż ja sam

Jesteś tym, który widzi mój fałszywy uśmiech i wie, kiedy potrzebuję przytulenia bardziej niż cokolwiek innego. Dziękuję, że powiedziałeś mi, że zmierzam w złym kierunku i że oszukiwam siebie.

Dziękuję za to, że jesteś tym, który mnie zna, nawet gdy tracę świadomość tego, kim naprawdę jestem. Zawsze jesteś tam, by być moim lustrem.

3. Dziękuję za te małe, wielkie rzeczy, które wiele znaczą

Znasz wszystkie te rzeczy, które wydają się tak zwyczajne i nieistotne, jak wysyłanie mi wiadomości na dobry dzień i życzenia miłego dnia w pracy, wysyłanie mi czegoś śmiesznego, wysyłanie mi znaczących, inspirujących cytatów lub artykułu, do którego mogę się odnieść, tagowanie we właściwych memach, mówiąc mi coś, co tylko ja mogłem zrozumieć.

Te rzeczy mają znaczenie. Mówią mi, że mam kogoś, kto myśli o mnie przez cały czas i podziela moje wyjątkowe poczucie humoru. Te małe, duże rzeczy wiele znaczą, a czasem nawet sprawiają, że cały mój dzień jest lśniący.

4. Dziękuję za wysłuchanie moich bezsensownych dramatów

Wiem, że czasami opowiadam tę samą historię na kilka różnych sposobów, aby dojść do tego samego wniosku. Dziękuję, że mnie nie wyszczotkowaliście i nie zostaliście ze mną, bo wiesz, że go potrzebuję, bym mógł łatwiej się wyleczyć.

Jesteś naprawdę czymś, bo nigdy nie narzekasz, a czasem nawet zanudzam się na śmierć dzięki ciągłemu analizowaniu.

5. Dziękuję za uspokojenie mojej przemyślanej głowy

Analizuję i analizuję każdą drobiazg, podobnie jak Ty. Można by pomyśleć, że wciągniemy się głębiej w jeszcze głębszą analizę i ciągłe myślenie o wszystkich możliwych i niemożliwych rzeczach w życiu, ale jakoś wyciągamy się z tego bałaganu.

Może dlatego, że łatwiej dostrzec twoje wzorce zachowań w kimś innym. Łatwiej jest powiedzieć, kiedy nadszedł czas, aby zamknąć wszystko i żyć chwilą.

¿Cuál es la mejor comida para quemar grasa?

6. Dziękuję za całą zabawę i śmiech, którym się dzieliliśmy

Na tym świecie nie ma nic takiego, jak mieć kogoś, kogo możesz być sobą. Ktoś, przed kim nie musisz ukrywać swojej dziwności.

Ktoś, kto sprawia, że ​​się śmiejesz tak mocno, że boli cię brzuch. Ktoś, kto pozostanie do późna, aby porozmawiać z tobą o wszystkim, co ci przyjdzie do głowy.

Ktoś, kto zatańczy całą noc i przeżyje z tobą kaca. Ktoś zje pizzę późno w nocy. Ktoś do podróży. Ktoś, kto wie, jak najlepiej wykorzystać każdą sytuację.

7. Dziękujemy za bycie niesamowitym sobą

Dziękuję, że jesteś moim ramieniem do płaczu. Dziękuję za bycie szczęśliwym dla mnie.

Dziękuję, że jesteś tam bez względu na wszystko. Dziękuję za zachowanie moich tajemnic i dzielenie się swoimi. Dziękuję za szacunek.

Dziękuję za wiarę we mnie, gdy nawet ja nie jestem w stanie uwierzyć w siebie.

Jesteś moim największym zwolennikiem i moją skałą. Jesteś niezastąpiony.