7 cholernie dobrych powodów, dla których wciąż jest singlem - Styczeń 2022

Jest wszystkim, o czym mężczyzna może marzyć, jest ładna, jest seksowna, jest zabawna i wszyscy ją lubią. Jest tylko jedna rzecz, która jest w niej dość mistyczna - ona nie ma nikogo, wciąż jest singlem i przez jakiś czas była taka. Chociaż może być wielu ludzi, którzy się z nią umawiają, są nieco zastraszani jej postawą i boją się odrzucenia, więc pozostają na miejscu i podziwiają ją z daleka.

Dni spędza na pełnym zaangażowaniu w pracę, spędzaniu czasu z przyjaciółmi i spędzaniu czasu z rodziną. Najcenniejszą rzeczą w niej jest to, że chociaż każdej nocy wraca do zimnego łóżka, nie jest samotna. Każdego ranka wstaje silnie zmotywowana, by jak najlepiej wykorzystać ten dzień, ani przez chwilę nie sądzi, że nie ma jej za mało mężczyzny.Za każdym razem, gdy pyta ją o życie randkowe, znajduje sposób, by omijać ten temat bez podania konkretnego powodu. Ma kilka naprawdę dobrych powodów, ale ma tendencję do zatrzymywania ich dla siebie.

1. Była wcześniej załamana

Kochała tak zaciekle i tak mocno, nigdy nie zastanawiając się, co może się z nią stać, jeśli ta miłość okaże się toksyczna. Ani na chwilę nie zatrzymywała się i nie myślała o tym, po prostu zrobiła to, co jej serce kazało. I niestety oddała serce niewłaściwej osobie. Ona się złamała. Blizny jej przeszłej miłości wyryte są głęboko w jej umyśle i sercu, dlatego zawsze jest o jedną nogę za drzwiami, jeśli chodzi o nowe relacje.

2. Jest za wcześnie, aby komukolwiek ponownie się zaangażować

Musi upłynąć więcej czasu, zanim będzie gotowa ponownie oddać się komukolwiek. Mimo że minęło trochę czasu, jej rany się nie zagoiły, blizny wciąż tam są i poświęca tyle czasu, ile się da, aby znów się zakochać. Buduje się i wciąż łączy swoje połamane kawałki. Jest zbyt wcześnie, aby mówić o nowej miłości, kiedy następstwa starej wciąż są obecne.Pozostanie singlem jest o wiele lepsze niż umawianie się z kimś, kto nie widzi jej wartości.

3. Dawanie z siebie wydaje się przerażające

Zrobiła to już raz i jak myślisz, jak się to okazało? Cóż, nie tak dobrze. Nie jest już w stanie poświęcić się bez powstrzymywania. Ponieważ zawsze będą w niej tliły się wątpliwości, przypominające jej przeszłe czasy. Nie ma jeszcze tej historii, dlatego decyduje się zostać singlem. Zawsze lepiej jest czekać niż zniszczyć inną osobę swoimi wątpliwościami.

4. Tak naprawdę kocha swoją niezależność

Coś dobrego wyszło z jej złamania. Gdyby nie została złamana, czy naprawdę wybrałaby pozostanie singlem tak długo i poświęcić swój czas na odkrycie, kim naprawdę jest i co naprawdę kocha? Teraz wie, że niezależność jest dobra, wie, jak to jest być władcą własnego życia. I ona to uwielbia.5. Pracuje nad tym, aby być jak najlepsza i oczekuje w zamian niczego innego

Nie chce wchodzić w związek, dopóki nie będzie pewna, że ​​jest najlepszą wersją siebie. Dlatego tak ciężko pracuje, aby ulepszać każdego dnia, dorastać, być kimś, z kogo będzie dumna i nie oczekuje niczego innego w zamian. Chce, żeby jej mężczyzna był kimś, kto nigdy nie przestanie nad sobą pracować, kimś, z kim będzie mogła dorosnąć razem. Wolała pozostać singlem niż zadowolić się mniejszym kosztem.

6. Wie, że bycie singlem jest zawsze lepsze niż bycie traktowanym jak gówno

Za dobrze to wie, doświadczyła tego na własnej skórze. Kiedy jesteś singlem, możesz cieszyć się każdym aspektem swojego życia, możesz dać sobie wszystko, co tylko zechce twoje serce, a najważniejsze jest to, że twoje szczęście nie zależy od nikogo. I nigdy nie zamieniłaby niczego z tego za to, że jest traktowane jako coś oczywistego, używane, manipulowane lub stale źle traktowane. Pragnie szacunku i nie naraża go na nic na tym świecie.

7. Nie boi się czekać

Prawdziwa i czysta miłość wymaga czasu i jest gotowa czekać. Jest gotowa czekać tak długo, jak to konieczne, ponieważ kultywowała swoje pojedyncze życie. Jest całkowicie szczęśliwa i zadowolona z tego, gdzie jest teraz. Nie spieszy się ze związkiem tylko po to, żeby zamknąć wszystkich tych ludzi. Będzie czekać na miłość, na którą zasługuje, i jednocześnie będzie żyła swoim życiem i wykorzysta to, co najlepsze. Bo ona może.

Prawda jest taka, że ​​nie musisz wiedzieć, dlaczego woli trzymać się z daleka. Nie jest nikomu winna żadnego wyjaśnienia. Jest pora na każdy sezon i woli już nie spieszyć się.

Ona bierze jeden dzień na raz i bierze wszystko, co życie ma do zaoferowania. Nie wątp, że gdy znajdzie to, czego szuka, sięgnie po nią i ją złapie. Ale na razie przestań ją osądzać i pozwól jej cieszyć się samotnym życiem.