7 cech silnych kobiet, od których ucieka większość mężczyzn - Grudzień 2021

Nie, nie mogą przewrócić krowy ani przenieść zaparkowanego samochodu. W tym sensie nie są silni. W rzeczywistości twój wygląd nie ma absolutnie żadnego związku z tym, jak silny jesteś. Większość kobiet nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, ile mogą wziąć i co mogą znieść, dopóki niestety nie przydarzy się im coś złego.

Nie musisz mieć bujanego ciała i zestawu dobrze zdefiniowanych mięśni brzucha, aby być silnym. W rzeczywistości taka siła w niczym ci nie pomoże. Musisz być silny psychicznie. Musisz wiedzieć, jak zareagować w danej sytuacji w ciągu kilku sekund. Musisz wiedzieć, jak poradzić sobie z każdą sytuacją, którą rzuca na ciebie życie. Kiedy jesteś w najgorszym stanie i myślisz, że świat spada na ciebie, musisz być w stanie myśleć prosto. To jest prawdziwa definicja silnego.Przejdźmy teraz do mężczyzn i dlaczego są zastraszani przez te pięknie niezależne kobiety. Dokładnie z powodu ich niezależności. Kiedy mężczyzna się starzeje, chce osiedlić się z miłą żoną, domem i dwójką lub trojgiem dzieci. Wiesz, kiedy nie jest już w świetności. W tym momencie zdają sobie sprawę, że ich „okres gracza” dobiegł końca i nadszedł czas, aby rozpocząć nową życiową podróż: rodzinę.

Na tym etapie życia mężczyzny chcą być opiekunami. Chcą być w stanie utrzymać rodzinę i, w gruncie rzeczy, naprawdę się nimi zająć. W dzisiejszych czasach już tak nie jest. Kobiety nie zostają już w domu. Kontynuują swoją karierę. Wspinają się bardzo szybko po drabinie społecznej, ponieważ mogą i chcą.

Stanowi to problem i większość mężczyzn przed nim ucieka. Niestety nie chcą, aby ktoś był im równy. Chcą, żeby ktoś się zajął.Charakterystyka silnej kobiety

1. Nie boją się prosić o pomoc

Nie zachowają się tchórzliwie i będą prosić o pomoc, kiedy będą jej potrzebować. Wiedzą, że nie powinni zajmować się wszystkim sami, a prawda jest taka, że ​​nie mogą. Nikt nie może. Nie wstydzą się tego i nie mają problemów z przyznaniem się do tego. Spotkają się z przyjaciółmi lub pójdą do terapeuty, gdy życie wydaje się zbyt trudne do zniesienia. Potrzebują tylko wskazówek i to wszystko. Wszyscy to robimy, ale mają odwagę to przyznać.50 sombras de escenas eróticas grises

2. Nie boją się mówić prawdy

Nie mają problemów z mówieniem. Nie boją się nikogo urazić, ponieważ prawda, bez względu na to, jak bolesna, musi wyjść na jaw. Uważają, że wyświadczają ci przysługę, nawet jeśli oznacza to, że muszą cię skrzywdzić, mówiąc ci prawdę, zamiast pozwolić ci żyć w ignorancji. Są wystarczająco pewni, aby stać za czymś, co powiedzieli, ponieważ ufają swojemu osądowi.

3. Nie są naiwni

Wiedzą, że nie wszyscy mają dobre intencje. Wiedzą, że są ludzie, którzy są źli i chcą skrzywdzić innych z powodu złośliwości lub zazdrości. Są bardzo ostrożni i nie angażują się w nic, jeśli najpierw tego nie przeanalizują. Lepiej dmuchać na zimne.

4. Nie ukrywają swojej przeszłości

Niczego się nie boją. Silne kobiety nigdy nie ukryją niczego przed swoją przeszłością, bez względu na to, jak było to żenujące. Akceptują konsekwencje wszystkiego, co zrobili, ponieważ tak robią silni i niezależni ludzie. Jeśli popełni błąd, przyzna się do tego.

5. Dbają o swój wygląd

cómo mantener feliz al marido en la cama

Szanują swoje ciała, ponieważ żyją zgodnie z zasadą „męska sana in corpore sano”, co oznacza, że ​​jeśli żyjesz zdrowo i prawidłowo się odżywiasz, twój umysł również pozostanie zdrowy. Dbają o swoje ciała i jak wyglądają. Ćwiczą i starają się jeść zdrowo, ponieważ wszystko to wpływa na ich życie i zdrowy rozsądek.

6. Wiedzą, jak zacząć od zera

Nawet jeśli rozpadną się, a życie daje im cios za ciosem, nie poddadzą się. Zaczną od początku i powoli powrócą do miejsca, w którym kiedyś byli, a nawet wyżej. Zbudują swoją siłę od zera, ponieważ wiedzą jak i potrafią.

7. Nie boją się intymności

Otworzą serca dla ludzi, na których im zależy. Nie boją się zbliżyć do osoby, która ich zdaniem zasługuje na to. Nawet jeśli ktoś złamie im serce, wyzdrowieje i ruszy dalej. Oni im wybaczą.