7 kuloodpornych znaków, że już cię nie docenia - Grudzień 2021

Pamiętasz czasy, kiedy byłeś jego całym światem? Kiedyś podchodził do ciebie z uwagą i szedł za ciebie na koniec świata, ale teraz już nie tak bardzo. Co się stało, gdzie wszystko poszło nie tak?

Jeśli uważasz, że rzeczy nie są takie, jak kiedyś, prawdopodobnie stracił zainteresowanie tobą, ale nie wie, jak ci to powiedzieć. Wy dwoje straciliście tę pierwszą iskrę, która was zgromadziła. Po zużyciu chemii nic już nie zostało. Jesteś po prostu brany za pewnik.la mejor manera de deshacerse de la hinchazón del vientre

Sprawdź ten link, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak radzić sobie z byciem branym za pewnik, ponieważ bardzo mi to pomogło: nie bądź pewny

Nie trzymaj się tego rodzaju relacji, bo spójrzmy prawdzie w oczy, zasługujesz na znacznie więcej. Zasługujesz na kogoś, kto będzie cię kochał za to, kim jesteś, wady i wszystko inne. Nie zasługujesz na kogoś, kto ucieknie przy pierwszych oznakach kłopotów. Ci ludzie są niczym więcej niż czystymi tchórzami niezdolnymi do popełnienia.

Znaki, że nie docenia cię tak jak kiedyś:1. On nigdy nie prosi o twoją radę

Prawdopodobnie dlatego, że nie chce twojej rady. Twoja opinia nie ma dla niego większego znaczenia. Nie uważa, że ​​jesteś wystarczająco ważny, aby włączyć Cię w proces decyzyjny.

Uważa, że ​​po prostu nie jesteś ważny i jeśli myślałeś, że możesz spędzić z nim resztę życia, to się mylisz, ponieważ to życie nie jest warte życia, nie z kimś, kto w ogóle cię nie docenia.

2. Nie słucha, kiedy mówisz

Za każdym razem, gdy masz coś do powiedzenia, uspokaja się, ponieważ po prostu nie dba o to, o czym mówisz. Albo czuje, że nie jesteś aż tak interesujący, albo uważa, że ​​nic, co mówisz, nie jest ważne.Tak czy inaczej, jest dupkiem i powinieneś go zostawić. Nie marnuj życia, myśląc, że on przyjdzie i da mu drugą szansę. Możesz zrobić lepiej.

3. Zawsze jesteś do jego dyspozycji

Zawsze masz dla niego czas i rzeczy, których potrzebuje. Byłoby to zupełnie normalne, gdyby zrobił to samo dla ciebie. To się nazywa miłość. Ludzie, którzy się kochają, są gotowi poświęcić swój czas, jeśli drugi ich potrzebuje.

Porzucą wszystko i uciekną, aby pomóc swojemu partnerowi, ale w twoim przypadku sprawy wyglądają nieco inaczej. Zawsze robisz dla niego rzeczy, podczas gdy on nigdy nic dla ciebie nie robi. To po prostu nie w porządku!

4. On nigdy nie mówi dziękuję

Nie mówię, że powinien iść tuż za tobą, doceniając każdy pojedynczy ruch, który wykonujesz. Po prostu mówię, że powinien mieć te dwa słowa zebrane w swoim słownictwie.

Nie docenia rzeczy, które robisz, ergo, on cię nie szanuje, a końcowy rezultat jest taki, że cię nie kocha. Czy naprawdę chcesz spędzić resztę życia z kimś, kto uważa cię za wygodnego i nawet cię nie kocha?

5. Tworzy własne plany

Nie bierzesz udziału w jego tworzeniu planów. Może w ostatniej chwili, jeśli miał coś zaplanowanego, ale jego przyjaciel anulował, to zapyta cię i będzie udawał, że planuje cię cały czas pytać.

Cóż, nie był. Tylko dlatego, że nie ma z kim iść. Co gorsza, zakłada, że ​​masz cały czas na świecie, więc idzie do przodu i planuje bez konsultacji z tobą i zabiera cię w ostatniej chwili.

On nawet nie pyta cię, czy chcesz iść tam, gdzie on planuje, po prostu mówi, że idziesz. Nie pozwól nikomu traktować cię w ten sposób. Nie pozwól nikomu kontrolować twojego wolnego czasu. To jest po prostu złe.

6. Nigdy nie pamięta specjalnych dat

Jeśli są to twoje urodziny lub rocznica, on nie pamięta, nie mówiąc już o czymś zaskoczeniu. Tak bardzo mu zależy. Możesz nawet mówić o tym gównie, że każdy dzień jest wyjątkowy i dlaczego miałbyś świętować to z nim, ale nie daj się nabrać.

To tylko kiepska wymówka dla faktu, że zapomniał, bo po prostu go to nie obchodzi.

7. Nie obchodzi go twoje uczucia

Może to być po prostu samolubstwo, ale w tym przypadku jest to samolubstwo, które nie obchodzi ciebie. Nie dba o twoje uczucia ani o to, co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy lub smutny. Są to oznaki niezdrowego związku, z którego powinieneś się jak najszybciej wydostać.

Skorzystaj z porady i wyjdź. Lepiej być samotnym niż smutnym.

mejores escenas 50 tonos de gris