7 brutalnych prawd o zakochanym Strzelcu

Właśnie zakochałeś się w zwisie? Gratulacje, bo związek miłosny z nim będzie nudny. Będzie tak wiele rzeczy, które wydarzą się między wami w trakcie wzajemnego poznawania się, ale możecie być pewni, że zawsze będzie nosił swoje serce na rękawie i będzie otwarty na swoje uczucia wobec was. Kiedy się zakochuje, mocno się zakochuje, nie myśląc o potencjalnych problemach, które mogą się zdarzyć gdzieś na drodze.Dla niego miłość jest słodką rzeczą i nigdy nie prosi o więcej, niż daje. Zakochany Strzelec jest jednym z najlepszych znaków zodiaku, jeśli chodzi o relacje miłosne, ponieważ nie jest poddawcą i zawsze jest gotów zrobić wszystko, aby ocalić swoje życie miłosne. Jeśli staniesz się zbyt zrelaksowany i będziesz flirtować z innymi facetami, pokaże ci to, ale nigdy nie będzie agresywny. Wie, że dobre rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień, więc niczego nie popchnie. Jeśli jest mu przeznaczone być z kimś, będzie cierpliwy i czeka na to. Taki człowiek nie jest podobny do reszty chłopców i ma pewne cechy, które całkowicie go oddzielają od wszystkich innych znaków zodiaku.

Więc jeśli umawiasz się z Sagiem i chciałbyś dowiedzieć się więcej o nim, oto kilka brutalnych prawd, o których powinieneś pamiętać, nawiązując z nim romantyczną relację.1. On żyje chwilą

Jeśli chcesz zatrzymać Strzelca w swoim życiu, nie ścigaj go i nie popychaj do robienia rzeczy, z którymi nie jest mu wygodnie. Jest osobą o wolnym duchu i żyje chwilą. Nie przywiązuje się do rzeczy, które nie odgrywają ważnej roli w jego życiu. On ceni prawdziwą miłość i zrobiłby wszystko dla właściwej kobiety. Nie dba o rzeczy materialne, więc nie jest dla niego tak ważne, aby miał dużo pieniędzy, ale wystarczy, aby pomóc mu prowadzić przyzwoite życie. Jest typem człowieka, który zawsze ma jakieś problemy, ale ostatecznie wychodzi z nich jak zwycięzca.

2. Ma obsesję na punkcie gonieniapromedio de calorías quemadas en una clase de spinning

Zakochany Strzelec nie jest podobny do reszty chłopaków. Kiedy ma obsesję na punkcie jednej dziewczyny, nie będzie tęsknił za byciem szczęśliwym z tymi wszystkimi, którzy przyszli jego drogą. Kiedy chce czegoś bardzo, nie poddaje się, dopóki go nie dostanie, bez względu na to, ile czasu mu to zajmie. Jeśli więc ma on obsesję na punkcie ciebie, a ty go ignorujesz, po prostu wiedz, że zrobi wszystko, aby być z tobą i nie przestanie, dopóki nie dasz mu szansy bycia z tobą. Jest upartym mężczyzną i nie wie, jak to jest z kimś rzucić palenie.

3. Kocha swoją wolność bardziej niż cokolwiek innego

Kiedy jesteś w związku z takim mężczyzną, musisz wiedzieć, że powinieneś dać mu jego wolność, aby mógł się zastanawiać, kiedy chce. Jest otwartym człowiekiem i wolnym człowiekiem, więc jego prywatny czas i wolność są dla niego najważniejsze. Tak długo, jak szanujesz jego potrzeby i dajesz mu wszystko, czego chce, będziesz z nim szczęśliwy. Ale gdy tylko poczuje, że zatraca się nad kobietą, natychmiast zerwie związek.4. Unika rutyny domowej

Jeśli uważasz, że twój Sag zajmie się domem, gdy będziesz poza miastem, to się mylisz. Nie dba o porządek w domu ani nie przygotowuje obiadów, ale wolałby spędzać czas przy kominku i grillować. Nigdy nie przyzna, że ​​podoba mu się rola ojca, ponieważ tak nie jest, więc kiedy jego dzieci będą małe, pozwoli żonie się nimi zająć. Będzie nimi zainteresowany, gdy dorastają, aby mógł zabrać ich ze sobą na wędrówkę przez las i miejsca, do których niektórzy nigdy by nie poszli.

5. Nie lubi przywiązanych lub potrzebujących partnerów

Jeśli jesteś zakochany w Zwisie, upewnij się, że nie zachowujesz się przylegająco, ponieważ może to spowodować, że odejdzie. Kocha swoją wolność bardziej niż cokolwiek innego, a jeśli jego partner go udusi, są szanse, że po prostu położy kres tej historii miłosnej. Lubi, kiedy jego partner jest niezależny i całkowicie sam. Nie lubi, kiedy musi dzielić się wszystkim z kobietą, z którą żyje, ale raczej lubi widzieć, że ma swoich przyjaciół i że lubi wolny czas, kiedy tego chce.

cómo terminar una larga relación

6. Jest lojalny, ale nie jest ślepy

Nie możesz zagwarantować, że twój partner cię nie zdradzi, bez względu na to, jak bardzo go znasz. Tak samo jest z Sag. Jest lojalny i ceni sobie to, co ma w domu, ale to nie powstrzyma go przed flirtowaniem z jakąś gorącą dziewczyną, na którą wpadnie. Najważniejsze jest to, że zna linię i nigdy jej nie przekracza i będzie lojalny, dopóki dostanie to, czego potrzebuje od swojego partnera. Jeśli czuje, że ma ze sobą wszystko, czego potrzebuje, nigdy nie podejmie ryzyka, że ​​będzie z kimś na jedną noc.

7. Kiedy kocha, jest namiętny

Zakochany Strzelec jest bardzo namiętny i wie, czego chce. Będzie walczył o tę, którą lubi, bez względu na to, przez co musi przejść, aby ją mieć. Jeśli ma obsesję na punkcie kobiety, zrobi wszystko, co w jej mocy, aby zainteresować ją nim. Chodzi o to, że nie jest poddawcą i nie lubi przegrywać. Jeśli kobieta nie chce z nim być, zapyta się, czy coś jest z nim nie tak i spróbuje znaleźć odpowiedzi, sprawdzając, czy jest wystarczająco dobry, aby uwieść kobietę, którą lubi.