6 sposobów, aby wiedzieć, że nie odchodzi - Grudzień 2022

6 sposobów, aby wiedzieć, że nie odchodzi

Byłeś po prostu przystankiem dla zbyt wielu ludzi do tego momentu swojego życia i jesteś zmęczony. W porządku. Możesz być zmęczony. Ale nie wolno ci sprawiać mu kłopotów w oparciu o wcześniejsze doświadczenia, które miałeś.

Oczywiście to jedyne zachowanie, jakie znasz, ale musisz się bardziej postarać. Musisz pomyśleć o tym, jak go traktujesz tylko dlatego, że spotkałeś w swoim życiu zbyt wielu toksycznych ludzi. To nie on jest za to winien. Zasługuje na odpowiednią szansę.Nie zasługuje na gówno, przez które go przepuszczasz. Powinieneś się już nauczyć, że bez względu na to, jak zakrzywioną piłkę w niego rzucisz, zawsze w nią trafi. Marnujesz czas na testowanie go, ponieważ gra dla dobrych facetów, a on nie oblał testu.

Nawet jeśli trudno ci w to uwierzyć, jesteś. Jesteś dla niego najlepszy i dlatego nie odchodzi.

Wie, że nie znajdzie nikogo lepszego, alenie dlatego, że jesteś narcyzem i kazałeś mu w to uwierzyć, ale dlatego, że widział twoją prawdziwą wartość.Widział, jak silna jesteś i jak stoisz mocno nawet w najtrudniejszych chwilach. Wie o tym, ponieważ sam to widział, a nie dlatego, że go oszukałeś.

To jest facet, którego warto wpuścić. Proszę, nie odpychaj go.