6 rodzajów niemalże związków, których należy unikać za wszelką cenę - Grudzień 2021

Żyjemy w tej pomieszanej erze, w której prawie związki są bardziej powszechne niż rzeczywiste. Dzięki temu randki są bardziej skomplikowane.

Spotykamy mężczyzn, którzy są emocjonalnie niedostępni, nie są gotowi do popełnienia i są gotowi do zabawy naszymi umysłami i sercem. Jakby tego było mało, mamy również w sobie nawyk sabotażu.Jak skończymy w tych prawie związkach? Szczera prawda, której niektórzy z nas nie zawsze chcą usłyszeć, polega na tym, że pozwalamy im.

Popieramy połówki związków i obrzydliwe obietnice, ponieważ zakładamy, że posiadanie czegoś jest lepsze niż wcale.

Nie możemy się bardziej mylić. Prawie relacje nie są czymś, na co powinniśmy się zadowolić.Wyczerpują nasze mocne strony, nigdy nie jesteśmy do końca szczęśliwi, gdy jesteśmy w nich i zasadniczo, w pewnym momencie na pewno się zakończą.

Wszystko, co mieliśmy, było prawie czymś - prawie miłością, prawie zaangażowaniem, prawie związkiem. Niestety nasze serce prawie nie rozpoznaje. Nasze serce jest w środku, a kiedy pęka, pęka całkowicie.

Najlepszym sposobem, aby uchronić nasze serce przed złamaniem tego strasznego „prawie”, jest odcięcie go od naszego życia, gdy tylko rozpoznamy znaki. Oto 6 rodzajów prawie relacji, których należy unikać za wszelką cenę:1. Relacja, w której nie wiemy, gdzie stoimy

Proste pytanie, takie jak: „Czy jesteśmy wyłączni?” może być tak trudne do wypowiedzenia w rzeczywistych sytuacjach. Łatwiej jest poczekać, aż druga strona rzuci pytanie, niż zadać je samodzielnie.

Bezpieczniej jest nie wiedzieć, niż zadać pytanie i uzyskać odpowiedź, której nie chcesz. Co jeśli nie chce takich samych rzeczy jak ty? Co jeśli on już widzi kogoś innego?

To nie jest miejsce na co jeśli. Wasze życie miłosne powinno być czymś bezpiecznym i pewnym. Powinieneś wiedzieć, gdzie stoisz. A jeśli nie poruszył kwestii wyłączności, istnieje prawdopodobieństwo, że nie jest na to gotowy.

Najlepiej jest wiedzieć na początku, niż trzymać się pseudo-związku, w którym nie jesteś potwierdzony.

2. Relacja bez etykiet

Robi wszystko, co robi prawdziwy chłopak. On pozostaje w kontakcie. Zabiera cię na randki. On spędza noc.

¿Cómo encaja un pene en una vagina?

Przedstawił cię swoim znajomym. Poznałeś nawet niektórych członków jego rodziny. Robi wszystko według książki, ale nigdy nie nazwał cię swoją dziewczyną.

Chociaż niektórzy mogą twierdzić, że ważniejsze jest zwracanie uwagi na rzeczy, które ktoś robi, niż mówienie, w tym przypadku słowa się liczą. Ktoś niechęć do nazywania cię swoją dziewczyną może być poważną czerwoną flagą, która wskazuje na strach przed zaangażowaniem.

Porozmawiaj z nim i sprawdź, na czym polega problem. Jeśli nie chce nazywać cię swoją dziewczyną, odmów bycia jego prawie dziewczyną.

3. Tajny typ relacji

Kiedy jesteście razem, wszystko jest świetnie. Pomiędzy czterema ścianami swojego lub jego miejsca jesteś najszczęśliwszą parą na świecie.

Problemy zaczynają się, gdy chodzi o przedstawienie cię innym ludziom i upublicznienie twojego związku.

Może nawet podać ci powody, dla których nadal nie możesz upublicznić swojego związku, a jeśli będziesz uważnie słuchać, żadna z jego wymówek nie ma żadnego sensu.

Miłość nie jest miłością, kiedy trzymasz ją w tajemnicy. Jeśli zachowuje się tajemniczo wobec ciebie lub zmusza cię do milczenia na temat twojego związku, dzieje się coś mrocznego i nie powinieneś tego tolerować.

Jeśli nie może upublicznić twojej miłości, nie powinno być dla niego miejsca w twoim życiu.

4. Prawie „powrót do twojego byłego” związku

Tego rodzaju prawie relacje są najgorsze - kiedy jesteś w trakcie załatwiania spraw z byłym, ale nigdy nie załatwiasz ich całkowicie.

Więc nadal jesteś oficjalnie samotny, on nie inwestuje w twój związek i ma wszystkie korzyści dla chłopaka.

Prawdopodobnie nie widzi potrzeby zmiany tej sytuacji. Musisz mu powiedzieć, że prawie nie ma miejsca. Albo wróciłeś razem, albo oficjalnie się skończyłeś.

5. Związek, w którym czujesz się, jakbyś nie był wystarczająco dobry

Twój związek powinien być czymś, co rozpościera skrzydła i sprawia, że ​​lecisz jeszcze wyżej, a nie czymś, co wciąż cię przygniata.

Istnieje wiele kobiet, które straciły pewność siebie z powodu złego traktowania, niedoceniania i poniżania w związku.

Jeśli ktoś sprawia, że ​​czujesz, że nie wystarczasz, pamiętaj, aby jak najszybciej się pożegnać. Nie marnujcie swojego życia na kogoś takiego.

Jest zdecydowanie twoim prawie chłopakiem, ponieważ prawdziwy nigdy nie zrobiłby nic, co sprawiłoby, że czułeś się źle z powodu siebie. On jest tym, który nigdy ci nie wystarczy.

6. Związek oparty na seksie

Tego rodzaju prawie związek powinien być łatwy do zauważenia, ale nasze emocje mają ten nienaganny sposób przesłaniający nasz osąd.

Będą pewne oznaki, że nie jest gotowy do popełnienia - jak ucieczka ze sceny tuż po seksie z jakąś świetną, ale wciąż kiepską wymówką.

Prawie nigdy nie spędza nocy. Ignoruje przytulanie po seksie. Nigdy nie przychodzi, kiedy masz miesiączkę.

¿Debería tener una tercera prueba para niños?

Jeśli 90% czasu spędzanego razem to seks, nie jesteś w prawdziwym związku. I chociaż seks jest ważny, to tylko część związku, a nie całość.

Nie pozwól nikomu uciec. Jeśli seks jest wszystkim, czego chcą, pozwól mu szukać go w innym miejscu, w którym jesteś o wiele więcej wart.