6 sytuacji, w których stawianie siebie na pierwszym miejscu jest więcej niż w porządku

6 sytuacji, w których stawianie siebie na pierwszym miejscu jest więcej niż w porządku

Odkąd pamiętasz, zawsze stawiałeś innych na pierwszym miejscu. Myślałeś, że to jedyna słuszna rzecz, którą możesz zrobić, a wszystko inne byłoby samolubne.Ale jestem tutaj, aby ci powiedzieć, że jest wielka różnica między byciem samolubnym anadawanie sobie priorytetówod czasu do czasu.

Są sytuacje, w których stawianie siebie na pierwszym miejscu jest jedyną opcją, jaką masz, i kiedy jest to więcej niż w porządku. Oto 6 z nich.1. Kiedy czujesz, że masz już dość

Są chwile, kiedy wszyscy czujemy się przytłoczeni i nie możemy już tego znieść. I chociaż możesz czuć, że to oznaka słabości, to zupełnie normalne uczucie.

la mejor base antienvejecimiento de cobertura total

Nie wiesz, co to jest, ale po prostu czujesz, że masz już wszystkiego dość. I to jest jedna z sytuacji, w którychmusisz postawić się na pierwszym miejscu.

To, co musisz zrobić, to dać sobie spokój i zostawić wszystko, co robisz, i odsunąć się od wszystkich, którzy cię obciążają. Czasami problemy innych ludzi po prostu stają się dla ciebie zbyt duże.Zawsze dobrze jest odsunąć się na bok i postawić się na pierwszym miejscu, gdy tylko tak się czujesz.

2. Kiedy jesteś tym, który potrzebuje pomocy

Jeśli jesteś wrażliwym empatą, zawsze jesteś przy wszystkich innych. Opiekujesz się nimi, słuchasz ich i nigdy nie jesteś zbyt zajęty, aby pomóc im we wszystkich ich problemach i problemach.

Ale są chwile, kiedy to ty potrzebujesz pomocy. Zwykle w takich sytuacjach nie ma wokół ciebie nikogo, kto mógłby ci pomóc.alimentos ricos en ácido fólico en tamil

To wtedy powinieneś postawić siebie na pierwszym miejscu, ponieważ jesteś jedynym, który może sobie pomóc.

Możesz myśleć, że to samolubne, by stawiać własne problemy przed innymi, ale w rzeczywistości jest to jedyna naturalna rzecz, jaką możesz zrobić.

3. Kiedy jesteś w pobliżu toksycznych ludzi

Czasami najbliżsi nam ludzie są najbardziej toksyczni. I to jest jedna z najtrudniejszych rzeczy do zaakceptowania w życiu.

Są to ludzie, którzy znaczą dla ciebie wszystko i ludzie, którzy byli w twoim życiu odkąd pamiętasz.

Ale to nie znaczy, że są dla ciebie dobre. Tak więc zawsze, gdy czujesz, że ktoś wnosi negatywność do twojego życia, w głębi duszy wiesz, że musisz usunąć tę osobę ze swojego życia. Ale czujesz się winny, że nawet to rozważyłeś.

I jestem tutaj, aby ci powiedzieć, że wycinanie toksycznych ludzi z twojego życia jest dokładnie tym, co musisz zrobić, bez względu na to, jak trudne się to wydaje.

To jedna z rzeczy, które musisz zrobić dla siebie, ponieważ są to ludzie, którzy zostawią Cię tylko z emocjonalnymi bliznami i to jest ostatnia rzecz, której chcesz lub potrzebujesz.

cómo complacer a tu hombre en la cama encima

4. Kiedy wkładasz zbyt dużo wysiłku

Są chwile, kiedy czujesz, że jesteś jedyną osobą, która wkłada cały wysiłek w związek z kimś.

Obejmuje to nie tylko romantyczne relacje, ale także przyjaźnie i relacje rodzinne. Widzisz, że jesteś jedyną osobą walczącą o drugą osobę i jedyną, której to obchodzi.

Kiedykolwiek tak się czujesz, czas postawić siebie na pierwszym miejscu. Czas przestać tak bardzo starać się o kogoś, kto nie pasuje do twoich wysiłków i nie kocha cię tak, jak ty go kochasz. I nie ma w tym nic egoistycznego.

cosas pervertidas para decirle a tu hombre

5. Kiedy próbujesz uratować kogoś, kto nie chce być zbawiony

Jesteś kimś, kto widzi dobro w każdej napotkanej osobie. Myślisz, że niektórzy ludzie muszą być po prostu kochani, aby stali się lepsi.

Chcesz naprawić każdego, kto został złamany w przeszłości i chcesz uleczyć każdego, kto został zraniony. Myślisz o sobie jako o superkobiecie, która może uratować każdego.

Ale czasami są ludzie, którzy nie chcą być zbawieni, pomimo wszystkich twoich wysiłków. I to jest sytuacja, w której trzeba z tych ludzi zrezygnować tak bardzo, jak to boli.

Ponieważ ich nie zmienisz ani ich nie uratujesz, zniszczy cię tylko ich negatywność i to jest ostatnia rzecz, której potrzebujesz.

6. Kiedy jesteś z kimś, kto na ciebie nie zasługuje

Wszyscy byliśmy w sytuacji, w której bardzo się staramy w towarzystwie kogoś, kto na nas nie zasługuje, kiedy pozostajemy z kimś, kto sprawia nam ból, kto bierze nas za pewnik i kto nigdy nie zobaczy naszej prawdziwej wartości.

Ale z jakiegoś powodu nadal wybieramy tę osobę ponad siebie. I jestem tutaj, aby powiedzieć ci, żebyś przestał to robić. Są chwile, kiedy trzebawybierz siebieponad wszystkimi innymi, jeśli chcesz tego, co dla ciebie najlepsze.

Wiem, że prawdopodobnie uważasz to za samolubne, ale zaufaj mi – kiedy to zrobisz, zdasz sobie sprawę, że była to najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłeś.