6 smutnych znaków Twój prawie związek nigdy nie zmieni się w prawdziwy - Grudzień 2022

6 smutnych znaków Twój prawie związek nigdy nie zmieni się w prawdziwy

Kiedy utknąłeś w prawie związku i kiedy zaczynasz rozwijać uczucia do swojego prawie chłopaka, jedyne, czego chcesz, to znaleźć sposób na przekształcenie tego w prawdziwy związek.

Więc naturalnie szukasz wskazówek i znaków, które powiedzą ci, że twoje nadzieje i marzenia nie są daremne.Ale niestety czasami tak jest. Oto 6 smutnych znaków twojegoprawie związeknigdy nie zamieni się w prawdziwy, bez względu na to, jak bardzo to się stanie.

1. Wy dwoje spotykacie się tylko wtedy, kiedy on chce

kobieta odrzucająca mężczyznę

Jednym ze znaków, że twój prawie związek nigdzie się nie prowadzi, jest fakt, że widujesz swojego prawie chłopaka tylko wtedy, gdy jest to dla niego wygodne.qué ponerse en un clima de 58 grados

Woła cię, kiedy ma dla ciebie czas, a ty za każdym razem do niego biegniesz.

Ale za każdym razem, gdy zasugerujesz jakąś aktywność lub po prostu chcesz się z nim zobaczyć, nie przyjmuje twojego zaproszenia.

Kiedy myślisz o tym, widujesz tego faceta tylko raz w tygodniu i wiesz, że to nie wystarczy do prawdziwego związku.2. Nie wykazuje zainteresowania twoim życiemmężczyzna pracujący na laptopie

Jeśli twój prawie chłopak nie wykazuje żadnego zainteresowania tobą jako osobą lub twoim życiem, nienawidzę ci tego zdradzać, ale prawdopodobnie widzi cię tylko jako obiekt seksualny i nic więcej.

Ten facet nigdy nie pyta cię, jak minął ci dzień ani czy potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu swoich problemów.

Nie interesuje go nic, przez co przechodzisz i nic o tobie nie wie, ani nie wkłada żadnego wysiłku w lepsze poznanie cię, a to wszystko wskazuje na to, że nie planuje zabierać twojego związku do Następny poziom.

3. Wszystko jest ważniejsze od Ciebie

smutna kobieta siedząca na zewnątrz

Kolejnym znakiem, że twój prawie związek nigdy nie przekształci się w prawdziwy, jest fakt, że twójprawie chłopaknigdy nie traktuje cię priorytetowo.

Wszystko jest ważniejsze od ciebie dla tego faceta.

Nigdy nie odwołał swoich planów bycia z tobą, nawet gdy potrzebowałeś jego obecności, ale oczekuje, że zrobisz to samo.

Jest bardziej niż oczywiste, że ten człowiek umieszcza cię na samym dole swojej listy priorytetów i że nie planuje tego zmieniać.

4. Nigdy nie zabiera cię na randki

rodzinny obiad

Kiedy myślisz o tym, ty i ten facet nigdy nie byliście na właściwej randce. Dzwoni do ciebie tylko wtedy, gdy jest pijany, wieczorem lub późno w nocy.

Poza tym widujesz go tylko u siebie lub u niego.

I ilekroć proponujesz zabawną aktywność, w której oboje moglibyście wziąć udział, lub zaprosić go do wspólnego wyjazdu, zawsze jest zbyt zajęty lub nie wykazuje zainteresowania spędzaniem z tobą czasu.

Ten facet zachowuje się tak, jakby cię ukrywał, ponieważ nigdy nie okazuje ci żadnych uczuć publicznie i jest to wyraźny znak jego intencji wobec ciebie.

5. Nie jest zainteresowany spotkaniami z przyjaciółmi i rodziną

mężczyzna i kobieta trzymający się za ręce

Więc jesteś z tym facetem od dłuższego czasu, ale nigdy nie spotkał twoich przyjaciół ani rodziny i nigdy nawet nie próbował przedstawić cię bliskim mu osobom.

Zawsze, gdy próbowałeś przedstawić go ludziom, którzy są dla ciebie ważni, miał jakąś wymówkę.

Nawet jeśli oboje wpadniecie na kogoś, kogo zna, zawsze przedstawia was jako swojego przyjaciela.

Jeśli tak jest w przypadku twojego prawie związku, powinno być więcej niż jasne, że jest mało prawdopodobne, aby przekształcił się on w prawdziwy związek.

6. Odmawia etykietowania rzeczy

6 smutnych znaków Twój prawie związek nigdy nie zmieni się w prawdziwy

Na początku ten facet prawdopodobnie powiedział ci, że nie wierzy w etykietowanie rzeczy i że nie chce się zaangażować.

Jestem pewien, że powiedział ci również, jaka jesteś wyjątkowa i że potrzebuje czasu, aby dowiedzieć się kilku rzeczy.

I dałeś mu więcej niż wystarczająco czasu. Ale po tak długim czasie wciąż się nie zdecydował.

Nadal nie chce nazywać cię swoją dziewczyną i nie chce nazywać wszystkiego, co dzieje się między wami, jako związku i jest więcej niż oczywiste, że nigdy tego nie zrobi.