6 powodów, dla których twój podły przyjaciel jest przyjacielem, który troszczy się najbardziej - Grudzień 2021

Wszyscy mamy tego przyjaciela, który jest brutalnie szczery i szczerze mówiąc, czasami działa nam to na nerwy. Czasami ich uczciwość jest ostatnią rzeczą, którą chcemy usłyszeć.

Ale nie jesteśmy świadomi tego, że uczciwość, którą kładzie na nas nasz „podły” przyjaciel, jest dokładnie tym, czego potrzebujemy i musimy w tej chwili usłyszeć.Nikt nie potrzebuje przyjaciela, który zgadza się ze wszystkim, co mówisz. To nie jest prawdziwy przyjaciel, to ktoś, kto chce pozostać po twojej dobrej stronie.

Każda osoba na tej planecie potrzebuje kogoś, kto ściągnie nas z powrotem na ziemię i powstrzyma od robienia głupich rzeczy.

Trochę twardej miłości od czasu do czasu jest czymś, co wszyscy musimy usłyszeć.Nikt nie mówi, że łatwo jest mieć takiego przyjaciela, ponieważ nie jest łatwo usłyszeć coś, czego nie chcesz słyszeć. Te „wredne” rzeczy, które twój przyjaciel powie ci, są całkowicie niegrzeczne i nie możesz uniknąć zranienia.

Ale nie zrozum tego źle, ponieważ tylko twój najlepszy przyjaciel powie wszystko prosto w twarz. Powiedzą ci prawdę, bez względu na to, jak trudna jest.

Właśnie dlatego twój podły przyjaciel jest najlepszy, jaki możesz mieć:1. Ona nigdy nie pozwoli ci pić SMS-ów swoim byłym

Wie, że to wielki błąd, a nawet jeśli zrobisz to, sprawi, że poczujesz się jak gówno. Po pierwsze, powie ci, że to zły pomysł, ponieważ musisz go pokonać.

Ale oczywiście nie będziesz słuchać, upijesz się i napiszesz do niego. Jasne, ponieważ ta osoba jest twoją najlepszą przyjaciółką, opowiesz jej o tym, a ona rzuci na ciebie naprawdę surową prawdę i silną miłość.

cómo terminar una relación a largo plazo

To nie jest coś, co chcesz usłyszeć, ponieważ chcesz być zachęcany, ale to coś, co musisz usłyszeć i głęboko to wiesz!

2. Ona sra na całym twoim topie

Pójdziesz z nią na zakupy i przymierzysz. Wykluczy cię z tego, ale i tak wrócisz i kupisz.

Chodzi o to, że nie usłyszysz końca. Za każdym razem, gdy ją włożysz, znów się wkurzy. Posłuchaj znajomego, może ten top był naprawdę ryzykownym zakupem.

3. Nie waha się powiedzieć, co sądzi o twoim nowym chłopaku

Jesteś jej osobą. Jesteś jej najlepszą przyjaciółką. Nie jest zazdrosna i nie zazdrości ci twojego nowego związku. Po prostu działa tak, jak się czuje.

A jeśli nie będzie pewna co do twojego nowego chłopaka, powie ci to bez wahania. Dba tylko o twoje najlepsze interesy. Stara się tylko ocalić cię przed potencjalnym złamaniem serca.

Nie jest w złym znaczeniu. Jest po prostu szczera, ponieważ troszczy się o ciebie.

4. Pomoże ci wyciąć grzywkę

Miałeś je kilka lat temu i nie wyglądały dobrze na tobie. Powie to prosto w twarz. Co jeszcze ważniejsze, przypomni Ci, że nienawidzisz grzywki i nie możesz się doczekać, aż wyrośnie.

Zapomniałeś o tym wszystkim i znajdujesz się w fazie, w której chcesz coś zmienić, więc pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, nie jest tak ekstremalna, to trochę zmienić włosy.

cómo mover las caderas durante el coito

Jeśli cię kocha i jeśli wyglądałeś okropnie z grzywką, będzie próbowała cię powstrzymać od cięcia.

5. Powie ci, żebyś poszedł na siłownię

Jeśli zauważy, że jesteś leniwy i że zwiększyłeś swój rozmiar, powie ci, żebyś porzucił słodycze i śmieciowe jedzenie i zabrał dupę na siłownię.

Czy nie jest to coś, co zrobiłby tylko prawdziwy przyjaciel? Inni trzymają buzię na kłódkę i pozwalają ci przybrać na wadze, aby nie zranić twoich uczuć, ale ona powie wszystko prosto, a później jej podziękujesz.

6. Powie ci, żebyś przestał narzekać na swojego byłego

Powie ci, żebyś go pokonał, przestał się zachowywać zepsuty i zaczął żyć dalej. Nie chodzi po skorupkach, próbując nie mówić czegoś, co cię skrzywdzi.

Wie, że jesteś dużą dziewczynką i wie, ile jesteś wart, więc postara się cię z tego wyrwać i sprawi, że zapomnisz o jego żałosnej dupie.

To jest miłość!