6 powodów, dla których traci zainteresowanie, gdy okażesz swoje - Grudzień 2021

1. Próbujesz zbyt mocno.

Mężczyźni i kobiety pracują na różnych poziomach. Być może jest w tobie, ale nadal nie tworzy długoterminowych planów, które obejmują ciebie. Z drugiej strony możesz sobie wyobrazić swoje „na zawsze” z nim. Mimo że nie znosimy tego, kobiety mają tendencję do wyprzedzania się.

Lepiej pozwolić, aby wszystko ułożyło się naturalnie. Stopniowo buduj swoje relacje. Daj mu znać, że jest dla ciebie ważny, ale nie przesadzaj z emocjonalnymi pokazami, ponieważ jest to najczęstszy powód, dla którego mężczyźni wycofują się z wczesnych etapów.2. Postawiłeś go na piedestale.

Miłość narzuca nam sztuczki, dzięki czemu możemy myśleć, że człowiek, z którym jesteśmy, jest najbliżej doskonałości, z jaką się kiedykolwiek spotkamy. Za każdym razem, gdy go widzisz, staje się bardziej przystojny, mądrzejszy i o wiele bardziej atrakcyjny. Może to również powodować poczucie niepewności i poczucie, że nie jesteś wystarczająco dobry i powinieneś osiągnąć tego rodzaju doskonałość.

Przede wszystkim może być najbardziej niesamowitym człowiekiem na świecie, ale nie jest doskonały. Nikt nie jest. Nie powinieneś sprawiać wrażenia, że ​​zostaniesz bez względu na wszystko. Niezależnie od tego, jak bardzo mu zależy, powinieneś oczekiwać, że będzie cię podziwiał i doceniał tak samo jak ty. Po drugie, jesteś więcej niż wystarczająco, więc nigdy nie myśl inaczej.

3. Pochylasz się do tyłu, aby go zadowolić.

Miło jest zrobić komuś coś miłego i pokazać, że ci zależy, ale kiedy jesteś zakochany, możesz mieć tendencję do przesadzania. Jest to szczególnie złe, jeśli wykonujesz całą pracę i inwestujesz w tę osobę oraz w swój związek i nie jest to odwzajemnione. Wychodzisz wyglądając na zdesperowanych lub pychowych, a to nikomu się nie podoba.Powinniśmy mieć kogoś, kto odwzajemni wszystko, co mamy do zaoferowania. Musisz też trochę się wycofać, aby mężczyźni mogli podnieść poprzeczkę i spróbować trochę więcej. Jeśli dostaną wszystko, co podano na talerzu, nawet nie będą się starać. Spraw, by zasłużył na swoje miejsce w twoim życiu.

lo que hace que una mujer sea físicamente atractiva para un hombre

4. Spędzasz czas obsesyjnie na jego punkcie.

Problem numer 1 wśród kobiet przeobraża wszystko o facecie, o każdej możliwej sytuacji, która się wydarzyła i która może się zdarzyć w przyszłości. Stare „A co, gdybym powiedział lub zrobił coś innego? Czy wynik byłby inny? ”Co prowadzi do nadmiernej analizy jego słów i nadania im większego znaczenia.

cómo ser sexy para las mujeres

Większość ludzi jest prosta - mówią, co mają na myśli, bez głębszego znaczenia. Przemyślając, nadmiernie analizując i dzieląc się tym z osobą, z którą jesteśmy zaangażowani, osiągamy jedynie uduszenie. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest relaks. Zrób to krok po kroku. Wszystko ułoży się tak, jak powinno.5. Dajesz za dużo za wcześnie.

Nie chodzi tylko o to, że zbyt wcześnie położysz się z nim do łóżka, ale też za wcześnie pokazuje twoje emocje. Dobrze, że wie, że go lubisz, ale nie musisz mu tego mówić każdego dnia, ponieważ prawdopodobnie weźmie twoje uczucia za pewnik. Najprawdopodobniej pomyśli, że może przyjść i odejść tak, jak chce i że zawsze tam będziesz.

Najlepiej jest podążać jego śladem i dostosować tempo. Zrób to krok po kroku i zobacz, co się stanie. Jeśli jest właściwym facetem, w pewnym momencie spotka twoje uczucia. Mężczyźni czasem potrzebują więcej czasu niż kobiety, aby zobaczyć, gdzie się znajdują.

6. Wybierasz mężczyzn niedostępnych emocjonalnie.

Jeśli wydaje ci się, że wszystkie twoje wcześniejsze relacje wyglądają podobnie, problem może polegać na tym, że ciągle zakochujesz się w tym samym typie mężczyzny. Wybieracie mężczyzn, którzy utrzymują was wystarczająco blisko, aby się ich trzymać, ale wystarczająco daleko, jeśli chodzi o większe uczucia lub zaangażowanie.

Tego rodzaju relacje mogą być źródłem twojego szczęścia w niepełnym wymiarze godzin, ale nigdy nie działa na dłuższą metę; prowadzą tylko do rozczarowania. Poczekaj na kogoś, kto jest gotowy dać ci wszystko.