6 prawdziwych powodów, dla których mężczyźni prawie zawsze wracają - Grudzień 2021

Każda kobieta przeszła to samo gówno przynajmniej raz w życiu. Miałeś faceta, była chemia, zawsze dzwonił i pisał do ciebie, może nawet umawiałeś się przez chwilę, a potem zniknął w powietrzu. Nie było go, jakby właśnie zniknął z powierzchni Ziemi.

Odrzucenie może spalić twoją pewność siebie na ziemię. Myśl, że ktoś odchodzi, by uciec od ciebie, naprawdę powoduje, że myślisz: 'Co zrobiłem źle?'Podobnie jak uczucie niechęci nie wystarczy, wyszedł także bez wyjaśnienia, bez zamknięcia. Pobity na ziemię, nie chcąc wierzyć ponownie w miłość, musisz przejść przez etapy uzdrawiania emocjonalnego.

Musisz przejść przez piekło zapomnienia o jego istnieniu, abyś mógł dać sobie kolejną szansę na miłość. Musisz płakać w swoim łóżku, musisz być zły na świat i na siebie za zakochanie się w emocjonalnie niedostępnym człowieku. Musisz nauczyć się uśmiechać ponownie i wybaczyć sobie, że popełniłeś taki błąd.

To wydaje się dużo pracy do zrobienia i tak jest. Jest to proces, przez który każda osoba musi przejść przynajmniej raz w życiu. Żałujesz, że nie, ale większość z nas tak.Niemniej jednak ostatecznie nauczysz się przez to przechodzić. Uczysz się leczyć i wybaczać. Nauczysz się zostawiać przeszłość za sobą.

cosas sexuales divertidas para hacer con tu pareja

Kiedy wreszcie znajdziesz spokój, zgadnij, kto wróci i zapuka do twoich drzwi?O tak, to on. Nagle, gdy już poradziłeś sobie z faktem, że nie jesteś już razem, wraca. Pojawia się, jakby nic się nie wydarzyło, jakbyś miał przerwę, ponieważ musiałeś poradzić sobie z własnymi problemami.

Dlaczego faceci to robią? Dlaczego decydują się wrócić w tej chwili, kiedy w końcu się przeszedłeś?

1. Są samotni

Najpierw prawdopodobnie wyślą Ci SMS-a, używając wymówki, że chcą tylko zobaczyć, jak sobie radzisz. Chodzi o to, że czują się samotni i przygnębieni i muszą wiedzieć, że nadal cię to obchodzi, że przynajmniej komuś na nich zależy.

A najlepszym sposobem na uzyskanie tego jest skontaktowanie się z Tobą. Teraz niektóre kobiety wierzą im i ich nagłą przemianę serca i myślą, że tacy mężczyźni jak oni naprawdę chcą wrócić do siebie i są im pochlebne, że mężczyzna wyciąga rękę jako pierwszy, ale w większości przypadków nie dlatego skontaktowali się z tobą.

Prawdopodobnie skontaktowali się z tobą tylko dlatego, że są samotni i nie potrzebują niczego innego niż kiepski tekst od ciebie. Chcą czuć się ważni i chcą wiedzieć, że nadal to rozumieją.

no feliz en mi matrimonio que hago

2. Chcą komfortu

Przechodzą trudny okres i potrzebują wsparcia emocjonalnego. Teraz jesteś ostatnią rzeczą, którą miał i pomimo tego, że rozpadłeś się, miałeś ze sobą jakąś emocjonalną więź i zrozumienie.

Chce z tego skorzystać. Chce, żebyś wrócił tylko dlatego, że potrzebuje pocieszenia, ramienia do płaczu. Prawdopodobnie wyrzuci na ciebie wszystkie swoje problemy i zniknie ponownie, tak jak za pierwszym razem.

Więc nie daj się nabrać na to, zwłaszcza po tym, jak przeszedłeś przez piekło i wróciłeś, aby go pokonać. Tacy jak on nigdy się nie zmieniają.

3. Potrzebują potwierdzenia własnej wartości

Bycie singlem może wywołać w tobie nieprzyjemne uczucia. Możesz czuć się niechciany i brzydki, kiedy prawda jest daleka od prawdy, ale jakoś nie możesz otrząsnąć się z tego kiepskiego uczucia.

To jeden z powodów, dla których twój były chce cię z powrotem. Prawdopodobnie czuje się jak gówno, jego pewność siebie jest poniżej zera i chce trochę uzasadnienia.

maneras de volverse loco con tu hombre

Nie ma lepszego miejsca na znalezienie tego niż przy tobie, niż powrót do czegoś, co już zna. Nie wpadnij w tę pułapkę, ponieważ jest to samolubny akt. On nie chce, żebyś wrócił dla ciebie, ale dla siebie, abyś poczuł się lepiej.

4. Zapomnieli, dlaczego w ogóle zerwali

Był powód, dla którego ludzie zrywali. Był nieszczęśliwy i może powiedział ci, na czym polega problem, może nie, ale to i tak nie ma znaczenia. Chodzi o to, że twój związek z jakiegoś powodu nie wyszedł.

Ale teraz chce cię nagle odzyskać. Wiesz co zwykle się dzieje? Po pewnym czasie samotność i brak wsparcia emocjonalnego skłaniają do myślenia o swoim przeszłym związku i jego świetności.

Czas leczy wszystkie rany, to prawda, ale także idealizuje przeszłość. Właśnie to robi. Pamięta tylko dobre rzeczy w twoim związku i prawdopodobnie zastanawia się, dlaczego zerwałeś.

Ale taka jest sztuczka; potem wracacie do siebie i po początkowym dreszczyku nowego związku minęły stare problemy i pamiętacie, dlaczego zerwaliście. To oczywiście prowadzi do kolejnego zerwania, w którym będziesz mieć jeszcze większe problemy.

5. Chcą tylko seksu

Ten jest łatwy. Tacy jak on chcą wrócić z tobą tylko dlatego, że chcą seksu. Utknął w odrobinie suchego zaklęcia i chce trochę akcji z boku.

Logicznie rzecz biorąc, jesteś pierwszą osobą, do której przybiegnie, ponieważ uważa, że ​​łatwo się poddajesz, ponieważ prawdopodobnie nadal jesteś do niego emocjonalnie przywiązany. Nie schylaj się tak nisko, ponieważ po prostu cię wykorzysta i odrzuci, tak jak za pierwszym razem.

6. Uświadomili sobie, że popełnili błąd

Jest to najmniej prawdopodobne, ale spróbujemy. Może naprawdę zdał sobie sprawę, że popełnił błąd i żałuje swoich przeszłych działań i on naprawdę chce cię z powrotem.

cómo darle a mi esposo la mejor cabeza

Może był całkowicie nieszczęśliwy od momentu, gdy z tobą zerwał, ale nie wiedział, jak cię odzyskać. Jeśli zobaczysz, że jego intencje są prawdziwe, jeśli zobaczysz, że nie jest złamany, niepewny lub po prostu samotny, to zapewne doznał zmysłów i chce przyznać, jakim szarpnięciem był dla ciebie za pozwolenie ci odejść.

Ale ostatecznie to Ty decydujesz, czy dasz mu kolejną szansę, czy nie. musisz być cholernie pewny, jeśli go zabierzesz. jeśli tak nie jest, ryzykujesz kolejne złamanie serca, jeszcze trochę łez i długą drogę do uzdrowienia.