6 sprawdzonych sposobów, aby zmusił go, by cię gonił - Grudzień 2021

Każda dziewczyna, którą znam, chce być ścigana. I nie mówię, że ona na to nie zasługuje, ale wielu z nich nie wie, jak zmusić facetów do ich ścigania.

Jeśli chcesz zagrać w tego rodzaju grę, musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Tylko w ten sposób otrzymasz to, czego chcesz i będziesz zadowolony z rezultatu.Oto 6 sprawdzonych sposobów na to, by ścigał cię jak szalonego. Bądźcie czujni!

1. Żyj życiem, o które będzie zazdrosny

Panie, to jest tak proste jak oddychanie. Jeśli człowiek zobaczy, że jesteś zadowolony ze swojego życia, będzie chciał być jego częścią. Musisz więc mieć niesamowite życie z wieloma przyjaciółmi i rodziną, którzy wspierają cię bez względu na to, co zdecydujesz.

a que edad empiezas a verte viejo

On musi zobaczyć, że żyjesz pełnią życia i nie chcesz go zmieniać na nic. Oznacza to również, że tworzysz markę z siebie, będąc kobietą o wysokiej wartości.W ten sposób przewróci się za ciebie, ponieważ podoba mu się pomysł bycia z kobietą, która robi jej tyłek, aby być najlepszą wersją siebie.

2. Można być singlem

Kiedy facet zobaczy, że jesteś singlem, pomyśli, że jesteś zagadką. To znaczy, jesteś piękna, pracowita, mądra i zabawna, ale wciąż jesteś sam.

Sprawi, że zastanowi się dwa razy i będzie chciał cię mieć. Poczuje, że jesteś teraz zadowolony ze swojego życia i że nie potrzebujesz mężczyzny, aby cię dopełnić.Kiedy zaczyna tak myśleć, BOOM, jest już twój. Tylko dlatego, że go nie potrzebujesz, będzie chciał być częścią twojego życia. Teraz to twój telefon, jeśli chcesz go mieć, czy nie!

plan de dieta 1200 calorías por día

3. Potrzebne są wysokie standardy miłości

Musisz podnieść swoje standardy, aby rzeczywiście przyciągnąć uwagę mężczyzny. Żaden mężczyzna nie będzie ścigał dziewczyny, która jest łatwa do zdobycia i która zaakceptuje wszelkie warunki związku.

Musisz mu pokazać, że jeśli chce być z tobą, musi oderwać tyłek, aby pokazać ci, że na ciebie zasługuje. Nie sprzedawaj się krótko i nie pozwól, aby mężczyzna cię prowadził.

juegos sexy para jugar con el marido

4. Nie dawaj mu tak łatwo kredytu

Mężczyzna musi dołożyć wszelkich starań, aby uwieść kobietę, którą lubi. Nie pozwól mu myśleć, że jest już twoim chłopakiem tylko dlatego, że zaprosił cię na obiad i kupił ci drinka.

Potrzeba o wiele więcej, aby uznać kogoś za swojego chłopaka, więc upewnij się, że nie zachowujesz się jak jego dziewczyna, dopóki na to nie zasłuży. Sprawi, że będzie cię ścigał jeszcze mocniej i skoncentruje się na tym bardziej niż kiedykolwiek.

5. Graj ciężko, aby zdobyć

Mężczyźni UWIELBIAJ dziewczyny, które grają trudne do zdobycia. Szczerze mówiąc, każdy mężczyzna poddałby się dziewczynie, która zdejmuje spodnie po pierwszym kieliszku wina. Chcą czegoś więcej.

Chcą kobiety, która pielęgnuje swoje ciało i duszę i która nie sprzedaje się krótko. Jeśli to zrobisz, każdy facet będzie chciał cię ścigać, a on będzie chciał być częścią twojego życia. Dobra sztuczka, prawda?

6. Szanuj siebie

Czy jest coś bardziej seksownego niż kobieta z szacunkiem do samego siebie? Nie sądzę!

Jeśli chcesz, żeby mężczyzna cię ścigał, upewnij się, że masz szacunek do samego siebie i że stawiasz siebie na pierwszym miejscu. I pamiętajcie, chłopaki przyjdą i odejdą, ale jesteście jedynymi, którzy wejdą do sypialni w nocy i pozostaną sami z własnymi myślami.

que es lo mas placentero para un hombre

Nie popełnijcie błędu; tym razem pokaż się, że jesteś wyjątkowy i że wolisz poczekać na właściwą, niż na sto niewłaściwych!