6 bolesnych oznak, że rezygnuje z twojego związku

Nie masz wyraźnych dowodów na to, że coś dzieje się z twoim chłopakiem, ale po prostu wiesz, że rzeczy w twoim związku ostatnio nie wyglądają tak dobrze.Twoja intuicja i intuicja mówią ci, że zaraz cię opuści, a oto 6 bolesnych, ale pewnych znaków, że nie wyobrażasz sobie rzeczy ani nie jesteś paranoikiem.

1. Staje się emocjonalnie niedostępny

Jednym z pierwszych oznak, że twój romantyczny partner zamierza się z tobą poddać, a twój związek jest jego nagła emocjonalna niedostępność. Ostatnio masz wrażenie, że dystansuje się od ciebie i nie pozwala ci na to, jak kiedyś.Zanim to się zaczęło, prawie czułeś się, jakby ten człowiek był częścią ciebie. Możesz dosłownie przeczytać jego myśli, a on podzielił się z tobą wszystkim.

Ale teraz sytuacja drastycznie się zmieniła. Teraz czujesz, że jest kompletnie nieznajomym, który trzyma wszystko dla siebie i nie możesz znaleźć sposobu, aby się z nim skontaktować.

2. On już nie próbuje

Jeśli chcesz utrzymać kogoś w pobliżu i sprawić, by związek zadziałał, zrobisz wszystko, co w jego mocy, aby włożyć wysiłek w to, by ta osoba była szczęśliwa i aby związek był udany.A mężczyźni nie są inni.

Ale ostatnio twój chłopak już nie próbuje. Nie robi już dla ciebie miłych rzeczy, przestał być romantyczny i to tak, jakby zaczął traktować cię jako coś oczywistego.

Kiedy wasza dwójka się kłóci, to on nigdy nie inicjuje pojednania. Przestał wkładać wszelkie wysiłki i zaczął zachowywać się tak, jakby nie obchodziło go to, że twój związek zawiedzie.3. On cię nie słucha

Kolejnym bolesnym znakiem, że rezygnuje z twojego związku, jest fakt, że twój chłopak po prostu nie zwraca na ciebie uwagi, tak jak kiedyś. Ilekroć próbujesz z nim porozmawiać, masz wrażenie, że go nudzisz i jakby nie słuchał słowa, które wypowiadasz.

Wygląda na to, że ten facet nie dba już o twoje opinie ani postawy. Nie ma nawet dość przyzwoitości, by zapytać cię o twój dzień, nie mówiąc już o czymkolwiek innym - a to wyraźny znak, że coś jest nie tak.

4. On wybiera walki

Jeśli twój chłopak ciągle zaczyna niepotrzebne kłótnie i cały czas spędza razem na krytykowaniu ciebie, jedno jest jasne - zaraz zrezygnuje z twojego związku. Jest całkiem oczywiste, że wszystko w tobie zaczęło go niepokoić i denerwować.

Ale jest to coś, czego nie chce ci powiedzieć, a może nawet coś, czego nie jest świadomy, więc kieruje swoją negatywną energię, wybierając z tobą losowe walki.

Jeśli tak jest w przypadku twojego związku, możesz pomyśleć, że jest coś, co powinieneś zmienić w sobie, aby przestało się to dziać. Ale nie możesz się bardziej mylić - jedyną rzeczą, którą powinieneś zmienić w takiej sytuacji, jest twój chłopak.

5. Całkowicie unika walk

Kiedy masz chłopaka, który całkowicie unika walki, możesz pomyśleć, że to świetna rzecz. Ale istnieje różnica między wyborem bitew, w których stoczysz bitwę, a całkowicie ignorowaniem wszelkich nieporozumień w związku.

Musisz zrozumieć jedną rzecz - jeśli są produktywne, argumenty mogą być przydatne w twoim związku.

Pomagają tobie i twojemu partnerowi wyrazić twoje niezadowolenie z niektórych aspektów twojego związku i pomagają ci rozwiązać rzeczy, które wymagają rozwiązania.

Ale twój partner zachowuje się tak, jakby nie był zainteresowany poprawą twojego związku i za każdym razem, gdy próbujesz skonfrontować go z problemami, które Cię niepokoją, nie może go to mniej obchodzić.

Wydaje się, że nudzi go każdy rodzaj rozmowy i radzenie sobie z twoimi wspólnymi problemami, a dla niego każdy rodzaj rozmowy w związku to tylko strata czasu i energii.

6. Spędza z tobą mniej czasu

Kiedy twój chłopak ma zamiar zrezygnować z twojego związku, nie tylko będzie unikał walk i komunikacji z tobą - będzie również unikać ciebie.

cualidades que las mujeres buscan en los hombres

Ten facet będzie spędzał z tobą coraz mniej czasu i będzie zachowywał się tak, jakby nie miał potrzeby widzieć cię tak, jak kiedyś, ponieważ chce wkrótce z tobą zerwać.

Ostatnio masz wrażenie, że zmuszasz partnera do spędzania czasu z tobą i jakbyś zawsze inicjował wszystkie randki i spotkania.

Z drugiej strony jest oczywiste, że woli spędzać czas z przyjaciółmi lub robić rzeczy, które lubi, bez ciebie. Jeśli tak jest w przypadku twojego związku, jest więcej niż jasne, że nie ma nic przeciwko utracie ciebie.