6 ruchów flirtu, którym nikt się nie oprze - Grudzień 2022

Flirtowanie to przyprawa, która jest tak potrzebna! Ponieważ wszyscy czasami czujemy się gotowi na jakąś akcję, i co jest najlepszym sposobem niż flirt z kimś? Może to ten facet w pracy, a może chcesz włączyć tego uroczego faceta w barze.

Bez względu na to, kogo chcesz uwieść, ważne jest, abyś wiedział, czego naprawdę chcą faceci. Oto lista flirtujących ruchów, którym żaden facet nie może się oprzeć. Ale zanim zaczniesz, przygotuj się na ogień, bo tak właśnie wpływają na facetów!1. Kontakt wzrokowy

Nie uwierzyłbyś w to, co możesz uzyskać, patrząc tylko komuś głęboko w oczy. A jeśli jesteś kobietą, możesz uzyskać jeszcze więcej. Jeśli masz silny kontakt wzrokowy z mężczyzną, nie będzie w stanie się mu oprzeć.

Zatraci się w głębi twoich oczu i nawet nie będzie o tym wiedział, kiedy straci nad tobą głowę. Chodzi o oczy, dziewczyny, więc uważaj, na kogo patrzysz dłużej niż zwykle. Niektórzy widzą to jako zaproszenie!

juegos sexuales para jugar en la cama

2. Dotknij

To kolejny świetny sposób na uwiedzenie mężczyzny bez zachowywania się jak dziwka. Chodzi o dotknięcie mężczyzny we właściwym momencie. Właściwy moment to moment, kiedy najmniej się tego spodziewa. Podejdź więc do mężczyzny, którego lubisz i delikatnie go dotknij.Na przykład, jeśli pracujesz razem, oprzyj się o jego biurko, aby uzyskać potrzebne pióro, i dotknij go, jakbyś tego nie chciał. To doprowadza go do szaleństwa i możesz zachowywać się tak, jakbyś nie wiedział, co się stało. Nie będzie w stanie się temu oprzeć, a to tylko kwestia czasu, kiedy cię zaprosi!

el marido dice cosas malas cuando está enojado

3. Uwodzicielski uśmiech

Ten uśmiech jest dość silny, więc lepiej uważaj, w ten sposób się uśmiechasz. Z takim uśmiechem możesz zdobyć każdego mężczyznę, ponieważ połączenie go z silnym kontaktem wzrokowym jest zwycięskie!

Faceci nigdy nie mogą być zimni, gdy widzą piękną kobietę, która uśmiecha się do nich i drażni się z nimi, przygryzając dolną wargę. Jeśli to zrobisz, będzie już wiedział, co przechodzi ci przez głowę, i nie zajmie mu to długo, dopóki się nie zbliży i nie zacznie z tobą rozmawiać.Czy rozumiesz teraz siłę uśmiechu kobiety? Tak myślałem!

4. Zabawa z włosami

Faceci po prostu słabną, gdy kobiety bawią się włosami. Więc jeśli chcesz, żeby stracił głowę nad tobą. Weź tę jedną blokadę i przekręć ją wokół palca. Upewnij się także, że się do niego uśmiechasz, wpatrując się w niego.

¿Mi marido todavía me ama las señales?

Zaufaj mi, jest to śmiertelna kombinacja, która sprawi, że każdy mężczyzna osłabnie na kolana. Kobiece włosy od wieków były symbolem uwodzicielstwa i dlatego są tak atrakcyjne dla wszystkich mężczyzn.

Więc graj, ale upewnij się, że grasz według pewnych zasad!

5. Pachnie świetnie

Jeśli dobrze pachniesz, jesteś już w połowie drogi. Mężczyźni po prostu nie mogą się oprzeć kobietom, które pachną uwodzicielsko. Mają obsesję na punkcie swojego zapachu i nie mogą przestać o nich myśleć. Dlatego zawsze musisz dobrze pachnieć i dobrze postępować.

Nie bądź jak ktoś, kto jest zdesperowany i chce zdobyć mężczyznę bez względu na wszystko. Bądźcie nie do odparcia, ale też trudny do zdobycia. Żaden mężczyzna nie będzie w stanie oprzeć się takiej kobiecie i w mgnieniu oka zacznie grać w swoją grę, aby uwodzić cię krok po kroku.

¿Pueden las patatas podridas enfermarte?

6. Uzupełnienie

Tak! Faceci też lubią komplementy. Są zarezerwowane nie tylko dla kobiet. Więc jeśli chcesz uwieść mężczyznę, możesz dać mu uroczy komplement.

Ale upewnij się, że nie przesadzasz i nie zasypujesz go komplementami, ponieważ ucieka od ciebie tak szybko, jak to możliwe. Faceci nie lubią się dusić, a jeśli zrobisz coś takiego, pogorszysz sytuację.

Bądź delikatny, subtelny i inteligentny. I oczywiście nie zapomnij dobrze wyglądać!