6 wczesnych znaków, które mogą Cię uchwycić - Grudzień 2021

1. Nie może się powstrzymać od uśmiechu, kiedy jest w pobliżu.

Kiedy kogoś lubisz, nie możesz się powstrzymać od uśmiechu na jego widok. Twoja podświadomość wysyła ci sygnały, że osoba, która się do ciebie zbliża, jest kimś, kto może być dla ciebie ważny.

Ciągłe uśmiechanie się, gdy z tobą rozmawiają, to idealna gratka dla kogoś, kto myślał o tobie. Mimo że ledwo cię zna, prawdopodobnie myślał o rozmowie z tobą i to właśnie spowodowało ten słodki uśmiech na jego twarzy. Uśmiech to jeden z pierwszych znaków, że ktoś o tobie myśli.cosas extrañas encontradas en el océano

2. Będzie chciał, żebyś był blisko.

On będzie usprawiedliwiać przebywanie w pobliżu. Przypadkowo wpadnie na ciebie. Zobaczysz go o wiele bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli wybierasz się na brunch z kilkoma wspólnymi przyjaciółmi, on wymyśli sposób, aby usiąść obok ciebie lub naprzeciwko ciebie. On chce cię w zasięgu wzroku.

3. Patrzy na ciebie, kiedy myśli, że na niego nie patrzysz.

Kiedy jesteś w tym samym miejscu, zawsze jest gdzieś, gdzie cię widzi. Ale za każdym razem, gdy twoje oczy się spotykają, odwraca wzrok, chociaż widać, że się na ciebie gapił; prawie czułeś jego oczy na swoich plecach. Nie chce jednak, żeby to było oczywiste, więc zachowuje się świetnie.4. Losowe wiadomości tekstowe.

Wyśle SMS-a bez żadnego powodu, aby pozostać w kontakcie. Może nawet poda kilka dziwnych usprawiedliwień na temat tego, dlaczego do Ciebie pisze, na przykład pytając o nazwę serialu telewizyjnego, o którym wspomniałeś podczas ostatniej rozmowy, lub po prostu wysyłając zabawny mem.

¿Qué tan pronto puede saber si está embarazada?

Jeśli teksty stają się coraz częstsze, istnieje duża szansa, że ​​jest w tobie. Może nadal nie jest gotowy do tego przyznać, ale jego działania mówią głośniej niż słowa.

5. Jest dla niego ważne, aby twoi przyjaciele go lubili.

Zawsze mówi więcej niż cześć, kiedy wpada na ciebie i niektórych twoich przyjaciół. Zadaje pytania i chce wiedzieć coś o ich życiu. Chce, żeby go polubili, ponieważ wie, że najlepszym sposobem na serce dziewczyny jest, jeśli jej przyjaciele go lubią.phoebe de la guía de novias para el divorcio

6. On jest zazdrosny o innych ludzi wokół ciebie.

Być może rozmawiasz tylko ze swoim bratem lub bliskim przyjacielem, ale jeśli jeszcze ich nie zna, zacznie zachowywać się dziwnie. Wyraz jego twarzy się zmieni. Zacznie odczuwać dystans w rozmowie, a nawet może zapytać cię, z kim był ten facet, z którym rozmawiałeś.