6 kuloodpornych sposobów na pokonanie gracza - Grudzień 2021

Większość kobiet miała gracza przynajmniej raz w życiu i wiedzą, jak to jest być prowadzonym przez faceta, który według ciebie był odpowiedni. Zamiast znaleźć człowieka, który by cię kochał i walczył za ciebie, wszystko, co masz, to palant, który wykorzystał cię tylko po to, aby dostać się do majtek i nigdy więcej nie dzwonił. Chodzi o to, że tacy faceci są bardzo czarujący i wiedzą, jak uwieść każdą kobietę. I wszystkie inne kobiety, które były prowadzone, nie sądziły, że tak się stanie. Jeśli więc prowadził cię gracz i cierpisz teraz, oto kilka kuloodpornych sposobów na pokonanie go.

1. Reguła braku kontaktu

Jeśli chcesz pokonać gracza, nie powinieneś się z nim kontaktować. Kropka. Jeśli pozostaniesz z nim w kontakcie, nie będziesz w stanie go tak łatwo pokonać, a on może użyć kilku sztuczek, aby cię odzyskać. I nie jest to coś, czego pragniesz po tym, jak uświadomisz sobie, jakim on jest człowiekiem. Więc nie dzwoń do niego, nie odbieraj jego telefonów ani SMS-ów i unikaj chodzenia do miejsc, do których się udaje. To jeden ze sposobów, w jaki możesz go pokonać szybciej, niż ci się wydaje.2. Rozpraszaj się

Kiedy zakończysz relację z graczem, na początku będzie ci ciężko i będziesz myślał tylko o nim. Pomyślisz o tym, co poszło nie tak, i zapytasz siebie, czy cię opuścił, ponieważ nie byłeś wystarczająco dobry. Dlatego powinieneś rozpraszać się, robiąc rzeczy, których wcześniej nie robiłeś. Zapisz się na lekcje tańca, imprezuj ze znajomymi lub idź na kemping. Przynajmniej nie będziesz sam, a twoi przyjaciele sprawią, że będziesz o nim mniej myśleć.

3. Płacz jak najwięcej

Wiem, że będziesz nienawidzić siebie za to, że jesteś tak ślepy i nie widzisz, jak on prowadzi cię przez cały ten czas, ale możesz płakać. Płacz, bo sprawisz, że wszystkie toksyny wydostaną się z twojego ciała i poczujesz się znacznie lepiej. Nie wstyd się przyznać, że jesteś teraz załamany, ale musisz także wiedzieć, że wkrótce wszystko będzie dobrze. Był to tylko trudna lekcja, której musiałaś się nauczyć, a po nim nigdy nie pozwolisz, by mężczyzna traktował cię tak, jak on.

4. Daj sobie czas na wyleczenie

Pokonanie toksycznej miłości nie jest takie łatwe, więc upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu na powrót do zdrowia. Możesz płakać i jeść mnóstwo lodów. Możesz tańczyć przez całą noc i dobrze się bawić, jak nigdy przedtem, i możesz znów czuć się szczęśliwy. Rób więc wszystko, co czyni cię szczęśliwym, ponieważ na to zasługujesz. Żyj z dnia na dzień i trzymaj się zasady braku kontaktu. Wiem, że czasami będziesz mieć kryzys, ale to wszystko jest normalne. Po prostu nigdy nie pozwól mu go zaakceptować, ponieważ nigdy się nie zmieni.5. Wybacz sobie

Prawdopodobnie obwiniesz siebie, ponieważ nie widziałeś wszystkich tych czerwonych flag, że może być graczem. Zadajesz sobie pytanie, jak nie widziałeś, że cały czas cię oszukiwał i żyjesz z tymi myślami z dnia na dzień. Chcę tylko, żebyś wiedział, że dzięki temu nie będziesz lepszy. Teraz, gdy wszystko się skończy, po prostu wybacz sobie i idź dalej. Nie zasługujesz na to, by całe życie obwiniać się za jeden zły wybór, gdy przed tobą jest tysiąc słusznych.

4 de julio diseños de uñas

6. Przejdź dalej

Wiem, że łatwo powiedzieć, aby przejść dalej, ale kiedy poczujesz, że nie odczuwasz bólu, po prostu idź dalej. Zapomnij, że popełniłeś błąd, wybierając go. Zapomnij o czasie, który spędziłeś z nim, a przede wszystkim zapomnij o nim. Nie pozwól nawet myśleć o nim i skup się na pewnych pozytywnych rzeczach w swoim życiu. Musisz wiedzieć, że lepiej jest przejść dalej niż trzymać się czegoś, co nigdy nie było prawdziwe. Nie zasługujesz na to, by przespać sen nad facetem śpiącym z innymi kobietami, ale zasługujesz na doświadczenie miłości, która jest jak w domu.