6 gołych prawd o kobieciarzach, o których powinieneś wiedzieć - Grudzień 2021

Dla kobieciarza jest coś więcej niż na pierwszy rzut oka. Jasne, są graczami, zdają się uprzedmiotawiać kobiety, a każdy związek, w jakim kiedykolwiek byli, jest wyluzowany, swobodny i oparty na fizycznych przyjemnościach. Ale dlaczego wybierają ten styl życia? Jak sobie z tym radzą? Czy jest coś, co powoduje takie zachowanie? Co najważniejsze, czy kobieciarze mogą się kiedykolwiek zmienić?

trajes de baño que cubren los michelines

1. Zrobi wszystko, aby zrzucić cię z nóg i zaraz zniknie

Powie najpiękniejsze rzeczy. Otworzy się i wpuści cię, a przynajmniej sprawi, że pomyślisz, że to robi. Ma wszystkie właściwe ruchy, aby zwabić cię do swojego łóżka. Jest nieodparty w każdym znaczeniu tego słowa i naprawdę trudno go dostrzec.Ale gdy tylko dostanie to, czego chce, zacznie tracić zainteresowanie. Nie potrwa długo, zanim przejdzie do następnej kobiety. Nie musi cię oszukiwać, ale zawsze ma jakiś plan awaryjny i inną kobietę, którą można zdobyć.

2. Pogoń za kobietami daje mu fałszywe poczucie kontroli

Nie może zostać zraniony, jeśli się nie zakochuje, prawda? Przynajmniej w to wierzy i celowo decyduje się na życie, obserwując kobietę jako coś przelotnego. Przechodząc od jednej kobiety do drugiej, podświadomie strzeże swojego serca. Złe jest to, że z tego powodu niszczy inne serca.

Jednym z innych powodów, dla których kobieciarz jest kobieciarzem, jest jego niepewność. Jego zdaniem liczba kobiet, z którymi śpi, jest równa jego wartości. Im dłuższa jest lista kobiet, z którymi się związał, tym większe jest jego ego.3. Jego słowa zawsze kryją prawdę - wystarczy słuchać umysłem, a nie sercem

Wie, co powiedzieć i jak to powiedzieć. Wie, jak przekręcać słowa i sprawiać, by brzmiały tak ładnie, że zawsze dostaje to, czego chce. Zdania są niejednoznaczne, dlatego musisz uważać.

Wie, że gdy są zakochane, kobiety słyszą to, co chcą usłyszeć, a nie to, co naprawdę jest powiedziane, i wykorzystuje ten fakt, by mu pomóc. Mówi takie rzeczy, jak: „Troszczę się o ciebie, ale jeszcze nie jestem gotowy, aby to zrobić”. Jedyną rzeczą, którą zakochana kobieta usłyszy, jest to, że mu zależy, a ona położy na to nacisk, wierząc, że będzie gotowy w przyszłości. Nie zrobi tego, to po prostu coś, co mówi.

4. Wiele kobiet uzna go za równie atrakcyjnego jak ty

Jest pewny siebie, uroczy, komunikatywny, dobry słuchacz i bardzo atrakcyjny. Ale chociaż on jest tym wszystkim w twoich oczach, są szanse, że wiele kobiet podziela twoje zdanie. Jest w nim coś, co przyciąga do niego kobiety, nawet bez zbytniego wysiłku.Ma wiele okazji do swobodnego łączenia się z kobietami. Dlatego nawet nie wchodzi w związek, a jeśli tak, to zawsze są bardzo przypadkowi i krótkoterminowi. Lubi swój styl życia i nie zmieni go w najbliższym czasie.

5. Przypadkowa relacja z nim nie zmieni się w znaczącą

Wiele kobiet uważa, że ​​utrzymywanie z nim relacji typu „bez zobowiązań” lub „przyjaciół z korzyściami” doprowadzi do czegoś bardziej znaczącego i długoterminowego. To rzadko się zdarza. Jest w nim dla seksu i codziennych, wyluzowanych spotkań i nic więcej.

Seks nie odblokowuje jego kobiecego serca. Dla niego seks jest czymś, co może dostać wszędzie i chociaż jest to początkowa rzecz, która może go wciągnąć, nie jest to rzecz, która sprawi, że zostanie lub zmieni swoje postępowanie.

6. Może się zmienić, ale tylko wtedy, gdy pragnienie zmiany pochodzi z jego wnętrza

Wbrew powszechnej opinii kobieciarz nie zawsze będzie kobieciarzem. Granie w gry będzie nudne. Budzenie się w różnych łóżkach kobiet tak często nie będzie miało tego samego uroku. Życie w strachu przed zaangażowaniem zestarzeje się, a on go pokona i może mieć potencjał bycia kimś na zawsze.

cómo mantener feliz a mi esposo en la cama

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że może się zmienić tylko wtedy, gdy chce. Musi poczuć w swoim sercu, że nadszedł czas, aby zacząć żyć inaczej, bardziej szczerze. Tylko wtedy będzie mógł doświadczyć, co to znaczy kochać kogoś i sprawić, by ktoś go pokochał.

Więc jeśli masz do czynienia z kobieciarzem, nie wstrzymuj oddechu, mając nadzieję, że zmieni się z twojego powodu. Nie masz nad tym władzy. Zakochanie się w sobie może być powodem, dla którego musi wybrać związek, zamiast się bawić. Ale wszystko musi pochodzić od niego. Jeśli nie, pozwól mu odejść - zaoszczędzisz sobie dużo bólu serca.