6 niepokojących znaków, których twój chłopak potrzebuje czasu - Wrzesień 2022

Czy ostatnio zauważyłeś coś innego w swoim chłopaku? Czy nagle zachowuje się tak daleko i za każdym razem, gdy próbujesz z nim porozmawiać, wydaje się nieobecny? Łatwo denerwuje go to, z czego śmiał się wcześniej, a ty czujesz się bezradny, nie wiedząc, co robić i jak się z nim skontaktować.

Największy problem z chłopakami polega na tym, że nie powiedzą ci, kiedy coś im przeszkadza, ponieważ uczy się, jak samodzielnie znaleźć rozwiązania i zachować wszystko dla siebie. Trudno im się przed tobą otworzyć, ponieważ boją się osądzania lub narażania się na atak przed tobą.I dlatego zdecyduje się milczeć, zamiast mówić, że potrzebuje tylko trochę czasu dla siebie. Ale zapomina, że ​​jego działania mówią wiele o tym, jak się czuje, i zawsze możesz być o krok przed nim, jeśli zwrócisz uwagę na te 6 niepokojących znaków wskazujących, że potrzebuje on tylko trochę czasu sam.

1. Cały czas czuje się przygnębiony

Czasem czuje się przygnębiony, ale jeśli ciągle jest w złym humorze, a kiedy zapytasz go o powód, mówi ci, że nie wie, może to oznaczać, że potrzebuje trochę czasu, aby się naładować.

Kolejnym wskaźnikiem jest to, że nie lubi już czynności, które wcześniej lubiliście. Oznacza to, że ma pewne bariery, które uniemożliwiają mu relaks i spędzanie czasu z tobą.2. On robi wymówki

Jeśli zdasz sobie sprawę, że twój chłopak usprawiedliwia się za każdym razem, gdy prosisz go o drinka lub coś innego, jest to ostateczny znak, że potrzebuje on czasu sam. Nie myl tego z jego przywiązaniem do ciebie.

To nie ma nic wspólnego z tobą i nie powinieneś się obrażać, jeśli nagle zacznie się usprawiedliwiać. Po prostu bądź cierpliwy i zostaw go na jakiś czas, a wróci do ciebie odmłodzony.

3. Spędza dużo czasu z przyjaciółmi

Kiedy facet czuje, że dusi się w związku, zacznie spędzać dużo czasu ze swoimi przyjaciółmi. Jego przyjaciele staną się jego schronieniem przed rzeczami, które mogą mu niepokoić, i dlatego spędza z nimi więcej czasu niż spędza z tobą.Być może jesteś zbyt potrzebujący lub nie dajesz mu miejsca dla siebie? Pomyśl o możliwej przyczynie, która mogła spowodować tę nagłą zmianę zachowania. Nie zapomnij też dać mu czasu z przyjaciółmi, ponieważ jest to jego sposób radzenia sobie z różnymi rzeczami. I nie zapominaj, że to tylko tymczasowe.

4. Nie interesuje go seks

Jeśli facet nie jest zainteresowany seksem, możesz być pewien, że coś się z nim dzieje. Prawdopodobnie stracił wolę seksu z powodu nadmiernego rozdrażnienia lub irytacji przez niektóre trywialne rzeczy. Po prostu nie można się zrelaksować, ponieważ jego podświadomość mówi mu, że potrzebuje trochę czasu, aby odzyskać zmysły.

5. On opóźnia swoje odpowiedzi

Jeśli zauważyłeś, że odesłanie Ci odpowiedzi zajmuje mu więcej czasu niż zwykle, oznacza to, że potrzebuje trochę miejsca. Pozwoli ci czekać na jego odpowiedź nie dlatego, że chce cię ukarać, ale dlatego, że nie może zwalczyć chęci subtelnego poinformowania cię, że chce być sam.

Wiem, że trudno się nie wściekać, gdy coś takiego się dzieje, ale staraj się uszanować jego decyzję, a on doceni cię jeszcze bardziej. Następnym razem, gdy będziesz czekał na odpowiedź, po prostu zignoruj ​​go i daj mu trochę miejsca.

6. Nieumyślnie rani twoje uczucia

Jeśli ciągle szuka argumentów (bez wyraźnego powodu) i tylko po to, by pozbyć się swojej wściekłości, będziesz wiedział, że nadszedł czas, aby zainterweniować i się wycofać. Może nawet powiedzieć ci coś obraźliwego tylko dlatego, że desperacko pragnie spędzić samotnie czas.

Wiem, że byłoby znacznie prościej, gdyby postanowił ci to powiedzieć (zamiast tworzyć scenę), ale tak właśnie działają faceci. Nigdy nie wiesz, co mają na myśli, dopóki nie pokażą tego ich działania.