50 najsłodszych „Dziękuję za bycie moim przyjacielem” cytatów i tekstów - Grudzień 2021

Życie zmienia się, ludzie przychodzą i odchodzą, relacje się kończą, ale prawdziwym przyjacielem jest ktoś, kto będzie u twego boku na zawsze.

Przyjaźnie, przynajmniej te prawdziwe i autentyczne, nie są czymś, co można łatwo znaleźć w dzisiejszych czasach.Świat jest pełen ludzi, którzy mają wyższe cele, którzy są tam, dopóki nie skorzystasz z nich, a potem nigdzie ich nie będzie.

Będą tam, gdy wszystko będzie dobrze, kiedy będziesz szczęśliwy, ale w potrzebie znikną. Zamiast tam być, odwracają się.

no digerir los alimentos adecuadamente y aumento de peso

Mieć kogoś, kto zna cię głęboko, kogoś, kto kocha cię bezwarunkowo i kogoś, kto zawsze będzie z tobą szczery i uczciwy, to coś, co należy docenić.Czas poświęcić chwilę i wysłać do znajomego wiadomość „Dziękuję, że jesteś moim przyjacielem”. Jesteśmy tak pochłonięci życiem, że zapominamy powiedzieć naszym przyjaciołom, jak wiele dla nas znaczą.

Dziękuję, że jesteś moim przyjacielem, cytuje:1. „W ciasteczku życia przyjaciele są kawałkami czekolady”. Nieznany

2. „Przyjaciel to taki, który zna cię takim, jakim jesteś, rozumie, gdzie byłeś, akceptuje to, kim się stałeś, i wciąż delikatnie pozwala ci się rozwijać”. William Szekspir

3. „Prawdziwy przyjaciel to ten, kto wchodzi, gdy wychodzi reszta świata”. Walter Winchell

4. „Wolę chodzić z przyjacielem w ciemności, niż sam w świetle”. Helen Keller

5. „Czasami bycie przyjacielem oznacza opanowanie sztuki wyczucia czasu. Jest czas na ciszę. Czas puścić i pozwolić ludziom rzucić się na swoje przeznaczenie. I czas na przygotowanie się do zbierania kawałków, kiedy będzie po wszystkim ”. Octavia Butler

6. „Jesteś moim najlepszym przyjacielem, moim ludzkim pamiętnikiem i moją drugą połówką. Masz na myśli świat dla mnie, a ja cię kocham. ” Nieznany

7. „Wiele osób wchodzi i wychodzi z twojego życia, ale tylko prawdziwi przyjaciele pozostawiają ślady w twoim sercu”. Eleanor Roosevelt

8. „Są przyjaciele, jest rodzina, a potem są przyjaciele, którzy stają się rodziną”. Nieznany

9. „Przyjaciele są jak anioły stróże, które podnoszą cię, gdy twoje skrzydła zapomniały latać”. Nieznany

10. „Jeśli masz jednego prawdziwego przyjaciela, masz więcej niż swój udział.” Thomas Fuller

11. „Wiele osób chce jeździć z tobą w limuzynie, ale chcesz kogoś, kto zabierze cię autobusem, gdy limuzyna się zepsuje”. Oprah Winfrey

12. „Dobry przyjaciel jest jak czterolistna koniczyna, trudna do znalezienia i szczęśliwa.” Przysłowie irlandzkie

13. „Najlepszym przyjacielem jest ktoś, kto mówi prawdę, nawet jeśli nie chcesz jej słyszeć”. Nieznany

14. „Przyjaźń polega na zapominaniu tego, co się daje, i zapamiętywaniu tego, co się otrzymuje. Alexandre Dumas

15. „Przyjaźń pomaga przetrwać złe chwile i pomaga cieszyć się dobrymi czasami.” Nieznany

16. „Nic nie zrobiłbym dla tych, którzy naprawdę są moimi przyjaciółmi”. Jane Austen

17. „Rzeczy nigdy nie są tak przerażające, gdy masz najlepszego przyjaciela”. Bill Watterson

18. „Dziękuję, że jesteś moim przyjacielem. Dziękuję za udział w mojej podróży. ” Nieznany

19. „Nie idź za mną; Nie mogę prowadzić. Nie chodź przede mną; Mogę nie podążać. Po prostu idź obok mnie i bądź moim przyjacielem. ” Albert Camus

20. „Przyjaźń nie polega na tym, kogo znasz najdłużej, chodzi o to, kto wszedł do twojego życia, powiedział„ Jestem tu dla ciebie ”i to udowodnił”. Nieznany

21. „Przyjaźń oznacza życie jeszcze głębiej niż miłość. Miłość może przerodzić się w obsesję, przyjaźń to nic innego jak dzielenie się. ” Elie Wiesel

22. „Nie chodzi o to, co mamy w życiu, ale o to, kim mamy w życiu.” Nieznany

23. „Przyjaciel to ktoś, kto daje całkowitą swobodę bycia sobą - a zwłaszcza czucia lub nieczuwania. Wszystko, co czujesz w dowolnym momencie, jest w porządku. ” Jim Morrison

24. „Niektóre dusze po prostu się rozumieją po spotkaniu”. N. R. Hart

25. „Jedynym sposobem na posiadanie przyjaciela jest bycie jednym”. Ralph Waldo Emerson

26. „Liczą się przyjaciele, o których możesz zadzwonić o 4 rano”. Marlene Dietrich

27. „Prawdziwi przyjaciele nie oceniają się nawzajem, oceniają razem innych ludzi”. Nieznany

28. „Niektórzy ludzie przybywają i wywierają tak piękny wpływ na twoje życie, że ledwo pamiętasz, jak wyglądało życie bez nich. Anna Taylor

29. „Najlepszymi ludźmi są ci, którzy wchodzą do twojego życia i sprawiają, że widzisz słońce tam, gdzie kiedyś widziałeś chmury. Ludzie, którzy tak bardzo w ciebie wierzą, ty też zaczynasz w siebie wierzyć. Ludzie, którzy kochają wasze po prostu za to, że są sobą. Ludzie z życia raz w życiu. ” Nieznany

30. „Najlepszym sposobem na naprawienie złamanego serca jest czas i dziewczyny. Gwyneth Paltrow

Dziękuję, że jesteś moim przyjacielem, pisze:

1. Dziękuję, że jesteś wystarczająco uziemiony, aby się za mnie modlić, mieć nadzieję i śmiać się ze mną. To się liczy. Na tym właśnie polega przyjaźń.

2. Dziękujemy za brutalną szczerość. Mogę liczyć na to, że powiesz mi to wprost. Wiem, że nawet jeśli twój język jest najostrzejszy, jesteś po prostu całkowicie szczery i masz na myśli moje szczęście i dobro.

3. Byłeś kimś, kto wszedł do mojego życia przez przypadek. Nie spodziewałem się, że poradzimy sobie z tym niesamowicie dobrze. Ale okazało się, że byłeś błogosławieństwem w przebraniu. Dziękujemy za pokazanie mi, co tak naprawdę oznacza posiadanie najlepszego przyjaciela.

4. Podobnie jak wiele niesamowitych rzeczy w życiu, nasza przyjaźń nieoczekiwanie przyszła i mam nadzieję, że pozostanie tu do końca naszych dni.

5. To niesamowite, że ktoś w twoim życiu sprawia, że ​​śmiejesz się tak mocno, że boli cię brzuch. Jeszcze bardziej niesamowite jest to, że ta sama osoba ociera łzy i wciąż słucha dramatu życia. Dziękuję Ci za bycie moim przyjacielem.

6. Gdybyś nie utknął u mego boku gruby i cienki, nie wiem, gdzie byłbym teraz. Dziękuję Ci za to, że jesteś tutaj. Dziękuję za miłość Dziekuje Ci za przyjaźń.

7. Wiesz, że coś się dzieje w moim życiu, zanim ci powiem. To tak, jakbyś miał szósty zmysł i wiesz, kiedy do mnie napisać. Cieszę się, że mam przyjaciela, z którym jestem tak blisko. Naprawdę jesteś moją bratnią duszą.

8. Musiałem zrobić coś dobrego w swoim życiu, aby mieć cię jako przyjaciela.

9. Dziękuję za uszy, które w kółko słuchają moich bezsensownych dramatów. Dziękuję za mnóstwo śmiechu. Dziękuję, że jesteś kimś, na kim zawsze mogę polegać. Dziękuję ci za bycie sobą.

10. Wiesz, że to prawda, co mówią - przyjaźń nie polega na tym, kto był tam najdłużej, ale na tym, kto jest dla ciebie przez cały czas. Dziękuję za trzymanie się mojego boku; jesteś przyjacielem, kto miałby szczęście.

11. Dziękuję za kogoś, kto znajduje radość w moich szczęśliwych czasach. Dziękuję, że jesteście tam, aby nieść ciężar moich łez. Dziękuję za bycie moją osobą.

12. Jesteś najbardziej niesamowitą osobą, z którą się spotkałem. Jestem bardzo wdzięczna, że ​​Bóg nas zaprzyjaźnił.

13. Dziękuję, że jesteś moim rodzajem wariata.

14. Wszystkie najbardziej epickie wspomnienia, w których zawsze cię wciągam; to zdecydowanie znak, że jeden z nas ma zły wpływ. Zróbmy całe wspomnienia, aby odkryć, które z nas.

15. Jesteś jedynym, który widzi mnie i wie, kiedy potrzebuję przytulenia bardziej niż cokolwiek innego. Dziękuję za te wszystkie czasy, które znałeś mnie lepiej niż ja sam. Jesteś dla mnie całym światem.

16. Dziękuję za te małe, wielkie rzeczy, które wiele znaczą. Mówią mi, że mam kogoś, kto troszczy się o mnie przez cały czas. Mówią, że poznałem mój mecz, ponieważ tylko ty podzielasz moje wyjątkowe poczucie humoru.

¿Cómo deshacerse de un estómago hinchado?

17. Dziękuję za uciszenie mojego przemyślenia. Dziękuję, że jesteś głosem rozsądku, kiedy jestem zbyt głęboko. Dziękuję za zachowanie moich tajemnic. Dziękuję za twoje zaufanie. Dziękujemy za bycie najlepszym przyjacielem, jakiego można mieć.

18. Sprawiasz, że śmieję się trochę głośniej, sprawiasz, że mniej się martwię, sprawiasz, że moje życie jest o wiele lepsze.

19. Dziękuję, że nigdy nie patrzysz na swój harmonogram, kiedy najbardziej cię potrzebuję. Dziękuję za uczynienie mnie jednym z twoich priorytetów. Dziękujemy za przyjaźń, miłość i zrozumienie. Jestem błogosławiony, że mam cię w życiu.

20. Dziękuję za bycie niesamowitym sobą. Dziękuję, że jesteś moim ramieniem do płaczu. Dziękuję, że jesteście dla mnie szczęśliwi. Dziękuję, że jesteście tam, bez względu na wszystko. Dziękuję za zachowanie moich tajemnic i dzielenie się swoimi. Dziękuję za szacunek. Dziękuję Ci za bycie moim przyjacielem.