5 znaków zodiaku, które dostarczą Ci oszałamiających orgazmów

5 znaków zodiaku, które dostarczą Ci oszałamiających orgazmów

KOZIOROŻEC

KoziorożecKoziorożce są bardzo inteligentne i szybko uczą się nowych rzeczy.

Kiedy ustalą cele, zrealizują je. Jeśli masz szczęście być celem Koziorożca, nie pożałujesz, ponieważ Koziorożec sprawi, że będziesz krzyczeć z przyjemnością.Dzięki temu, że szybko wychwytują rzeczy, będą dokładnie wiedzieć, co lubisz i jak reaguje Twój organizm. W ten sposób dostaniesz noc swojego życia.

buenos libros para leer para mujeres

Nie będziesz musiał dawać im instrukcji, aby uzyskać orgazm. Musisz tylko położyć się i zrelaksować, pozwalając im wykonać całą pracę.

WODNIK

WodnikWodnik urozmaici rzeczy w łóżku, wprowadzając pewne odgrywanie ról. Przygotuj się na przeżycie swoich najśmielszych fantazji, ponieważ Wodnik jest gotów zrobić wszystko, co przyjdzie ci do głowy.

Aquarius nie jest obcy eksperymentowaniu w łóżku, używając zabawek erotycznych lub wypróbowując nowe pozycje, a przede wszystkim - jest w tym dobry!

Również Wodnik lubi brudną gadkę. Słysząc, jak szepcze do ucha nieprzyjemne rzeczy, sprawisz, że przyjdziesz, nawet bez dotykania.Możesz być pewien, że nie będziesz miał tego samego doświadczenia z Wodnikiem dwa razy, ponieważ są bardzo innowacyjne i kreatywne.

¿Cuánto tiempo han estado casados ​​Tarek y Christina?

Zobacz też:Oto trzy najseksowniejsze znaki zodiaku

STRZELEC

Strzelec

Ten znak gra dla zawodowców. Nie ma nikogo bardziej doświadczonego niż Strzelec i jak wszyscy wiemy — doświadczenie = jakość!

ideas de comida para una fiesta de cumpleaños

Strzelec zbyt dobrze zna grę, aby wykonać zły ruch. Ten ruch nie istnieje w jego/jej książce. Ten znak będzie wykonywał ruchy, których nigdy nie widziałeś ani o których nie słyszałeś. Zostawi cię uroczo wyczerpaną. Ten znak zodiaku to idealny znak na jedną noc.

BARAN

Baran

Są bardzo nieprzewidywalne i nie boją się podejmować żadnego ryzyka. Szybko i seks w nowych, dziwnych i publicznych miejscach to coś, z czym bardzo dobrze się zapoznają – i ty też będziesz.

Upewnij się, że Baran spełni każdą twoją fantazję, nieważne jak perwersyjną, ponieważ fantazje również go kręcą. Ten znak sprawi, że poczujesz to, czego nigdy wcześniej nie czułeś i możesz mieć pewność, że Twoje życie seksualne nigdy nie będzie nudne.

SKORPION

Skorpion

Jeśli lubisz grać ostro, znajdź Skorpiona. Nie mają granic – im ostrzej, tym lepiej. Oni będą ciągnąć ci za włosy, dawać klapsy i sprośnie gadać. Lubią grać w perwersyjne gry i używać perwersyjnych zabawek.

sé un bicho raro para tu hombre

Nie zdziw się, jeśli zwiążą cię lub zakują w kajdanki i „torturują” z przyjemnością. Sprawią, że będziesz ich tak bardzo pragnął, że będziesz ich błagać, aby oddali ci swoje ciała.

Jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby uprawiać seks ze Skorpionem, upewnij się, że nikogo nie ma w domu, ponieważ hałas, który wytworzysz, będzie oszałamiający.