5 znaków ostrzegawczych, z którymi spotykasz się z toksycznym mężczyzną - Grudzień 2021

Kiedy jesteś zakochany, bardzo trudno jest dowiedzieć się, że osoba, z którą się umawiasz, jest toksyczna. Możesz się tego dowiedzieć z czasem, ale nie na początku związku.

salir con un hombre más joven de unos 30 años

Aby pomóc wam dowiedzieć się, z jaką osobą macie do czynienia, pokażę pewne oznaki, że każdy toksyczny facet ma.A więc zacznijmy:

1. Zawsze jest ofiarą.

Bez względu na to, co dzieje się w twoim życiu, on zawsze jest ofiarą, a ty jesteś winny wszystkiego. To ktoś, kto w życiu zawsze maluje się jako ofiara. To główna czerwona flaga, że ​​twój człowiek nie jest tym, za kogo się reprezentował. Po prostu udawał miłego faceta, ale tak naprawdę zawsze był palantem w przebraniu.

Z takim człowiekiem nigdy nie będziesz w stanie być naprawdę szczęśliwy, ponieważ ci na to nie pozwoli. Jego potrzeby i szczęście są ważniejsze niż twoje i wygląda na to, że spotykasz się z dzieckiem, a nie dorosłym.Spróbuj z nim porozmawiać i pójść na kompromis. Jeśli nawet nie chce cię słuchać, po prostu wyjdź. Nie ma potrzeby marnować nerwów na takiego zepsutego człowieka.

Zobacz też: Jeśli twój facet robi te 5 rzeczy, jest emocjonalnym psychopatą

2. On kontroluje.

To jest duża czerwona flaga! Ludzie, którzy próbują kontrolować swoich znaczących innych w związkach, nigdy nie mogą ich uszczęśliwić. Sprawia, że ​​czujesz się tak źle i nie masz prawa nic robić bez niego.Pomyśl tylko o wszystkich kontrolach, które stawia przed tobą: musi wiedzieć, kiedy wracasz do domu i z kim się wybierasz.

Będzie chciał wiedzieć, czy w twojej firmie byli faceci i czy cię uderzyli. Taki człowiek jest całkowicie niepewny i ma niską samoocenę.

Nigdy nie będzie mężczyzną twoich snów z powodu mnóstwa niepewności, które ma i nigdy nie pozwoli ci być z nim szczęśliwy.

Nie tak powinno się czuć w związku. Powinieneś mu to powiedzieć, a jeśli nadal nalega na swoją własną drogę, nie ma potrzeby pozostawania w chorym i złym związku.

Odejdź, póki możesz - to najlepsze rozwiązanie, jakie możesz kiedykolwiek zrobić.

3. Wydaje się, że nigdy nie udzielają ci prostej odpowiedzi.

Jeśli okaże się, że twój partner zawsze unika dyskusji lub tematów, które faktycznie mają znaczenie w twoim związku, ukrywa coś lub nie może prowadzić tego rodzaju rozmowy.

quiénes son los ganadores de american idol

Jeśli widzisz, że twój człowiek nie może odpowiedzieć na najprostsze pytanie, takie jak: 'Jaki był Twój dzień?', oznacza to, że ma pewne problemy.

Może nie chce, żebyś wiedział, co zrobił tego dnia lub istnieje możliwość, że cię zdradza, więc nie chce, żebyś wiedział, gdzie był. Wie, że możesz sprawdzić, czy został z przyjaciółmi lub poszedł na kawę do pobliskiej kawiarni.

Kolejnym złym znakiem jest to, że dostajesz pytanie zamiast odpowiedzi. Nagle mają tak wiele pytań, które trzeba zadać właśnie wtedy, gdy szukasz odpowiedzi.

Często mówi się: „Atak jest najlepszą obroną!” Spróbuj dowiedzieć się, czego twój człowiek naprawdę chce od ciebie. Przynajmniej nadal możesz uciec na czas - nie jesteś żonaty!

4. On naprawdę cię nie słucha.

Komunikacja jest kluczem do udanego związku. Jeśli ktoś stale mówi o wiele więcej niż słucha, jest to znak ostrzegawczy, że może być egocentryczny.

Jeśli czujesz, że nie możesz otwarcie rozmawiać z partnerem, oznacza to, że jest kilka rzeczy, o których musicie porozmawiać. Komunikacja jest niezbędna w każdym związku, szczególnie w miłości. Jeśli nie możesz rozmawiać z mężczyzną, nie możesz już z nim nic zrobić.

arte y manualidades de halloween para niños en edad preescolar

Musisz powiedzieć swojemu partnerowi, że tak jak on, masz również swoje potrzeby i musisz go słuchać. W przeciwnym razie ten rodzaj relacji nie przetrwa.

Ktoś może nas oszukać raz, ale jeśli spróbuje to zrobić ponownie, po prostu dokończ kieliszek wina i wyjdź. Ten toksyczny człowiek nie jest wart twoich nerwów.

Zobacz też: 5 znaków, że nie jest skomplikowany - jest po prostu manipulacyjnym dupkiem

5. Jest sarkastyczny.

Bycie sarkastycznym jest czasem w porządku, ale robienie tego przez cały czas nawet ludziom, których lubisz, jest nie-nie! Będąc w związku z mężczyzną, który jest sarkastyczny, poczujesz się źle.

Może na początku nie będzie dla ciebie sarkastyczny, ale zobaczysz, jak robi to ludziom wokół ciebie. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na to, jak traktuje ludzi, których spotykasz na co dzień - jak kelner w ulubionej kawiarni lub sąsiad mieszkający obok.

Jeśli traktuje ich źle i bez szacunku, istnieje możliwość, że zrobi to samo dla ciebie.

Dlaczego miałbyś zostać i tolerować jego gówno? Po prostu powiedz mu, że sposób, w jaki się zachowuje, nie jest normalny, nigdy tak nie będzie, a jeśli naprawdę chce mieć życiowego partnera, będzie musiał się zmienić.

Dostajesz tylko jedno życie i nigdy nie powinieneś pozostać w towarzystwie ludzi, którzy sprawiają, że czujesz się źle. Pamiętaj, że zawsze masz wybór! Nie pozwól sobie zrujnować swojego życia takim toksycznym mężczyzną jak ten.