5 niepokojących znaków z samolubną osobą - Grudzień 2021

Rozpoznanie, czy i kiedy twój partner jest samolubny, może być naprawdę trudne, ponieważ często widzimy naszych znaczących innych w lepszym świetle niż w rzeczywistości. Jesteśmy podatni na samolubnych partnerów, ponieważ tak bardzo ich kochamy, a czasem nie potrafimy jasno myśleć.

Te uczucia mogą utrudnić rozpoznanie oszustwa ukochanej osoby i dlatego chcemy, abyś przeczytał ten artykuł.Jeśli uważasz, że odnosisz się do niektórych z tych znaków, zdecydowanie powinieneś przemyśleć swój związek bardziej gruntownie.

1. Wszystko musi być zgodne z ich warunkami.

Jeśli jesteś z kimś, kto zawsze sprawia wrażenie, że to jego droga lub autostrada, możesz być w związku, w którym on cię wykorzystuje. Relacja bez kompromisów nigdy się nie uda.

Zadaj sobie pytanie, czy to twój partner zawsze decyduje o miejscach, do których się wybierasz i o tym, co robisz. Czy on ignoruje twoje pomysły, czy nawet nie chce słuchać tego, co masz do powiedzenia? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią „tak”, oznacza to, że obok ciebie jest samolubna osoba.Zobacz też: Jeśli twój facet robi te 5 rzeczy, jest emocjonalnym psychopatą

cosas raras que hacerle a tu novio en la cama

2. Jesteś jedynym, który wkłada wysiłek.

Gdy ktoś nie wkłada wysiłku, aby wszystko działało, jest to oczywisty znak, że nie jest on zainteresowany lub nie jest w związku. Takie podejście mówi, że prawdopodobnie nie ma poważnych planów na przyszłość. Jeśli tylko jedna strona inwestuje czas, energię, a nawet pieniądze, wiesz, że coś jest nie tak.

Takie zachowanie jest wyraźnym znakiem, że osoba, z którą się spotykasz, jest niedojrzała, nieodpowiedzialna i samolubna. Jeśli nie daje z siebie wszystkiego, dlaczego ty?3. Nigdy nie przepraszają.

Oczywiście wszyscy popełniamy błędy, ale przepraszanie po tym, jak powiedzieliśmy lub zrobiliśmy coś, co jest szkodliwe lub obraźliwe, powinno być regułą.

Jeśli dana osoba nie jest w stanie przyznać się do swoich błędów lub nawet ich nie widzi, być może masz do czynienia z osobą bardzo egoistyczną lub narcystyczną. Ten rodzaj samolubnych zachowań jest sygnałem do ponownego rozważenia twojej pozycji w związku.

4. Większość komunikacji między nimi jest negatywna lub neutralna.

Samolubni ludzie używają słodkich słów na wypadek, gdyby czegoś od ciebie potrzebowali. Większość komunikacji między nimi jest negatywna lub neutralna, ponieważ nie czują, że muszą sprawić, byś poczuł się lepiej.

qué comer cuando tienes dolores por gases

Jeśli masz do czynienia z osobą, która prawie zawsze mówi ci tylko negatywne rzeczy i obwinia cię za wszystko, może to oznaczać słowne i emocjonalne znęcanie się. W zdrowym związku nie powinno być miejsca na osądy i ciągłą krytykę.

5. Nic, co kiedykolwiek robisz, jest dla nich wystarczające.

Ci ludzie nie dostrzegają ciężkiej pracy, którą wkładasz w związek. Nawet jeśli jesteś zmęczony dawaniem tak wiele z siebie, nigdy tego nie doceniają, ponieważ dla nich to nigdy nie wystarczy. Zawsze będą wymagać więcej niż możesz dać, nawet jeśli w ogóle nie próbują.

Jeśli dana osoba nigdy nie wyraża wdzięczności za miłe rzeczy, które robisz przez cały czas, masz do czynienia z bardzo samolubną osobą, która zawsze zaspokaja tylko jej potrzeby.

Związek nie jest ulicą jednokierunkową. To coś, co należy zbudować z wzajemnym szacunkiem i ciężką pracą. Jeśli zdałeś sobie sprawę, że twój partner jest bardzo samolubną osobą, nie myśl, że możesz go tak zmienić. Zamiast tego powinieneś rozważyć uwolnienie się od tej osoby. Powodzenia!