5 nieoczekiwanych rzeczy, które mogą powodować gorące seks sny

Wszyscy marzymy o tym, co dzieje się w naszym życiu. Nasza podświadomość działa 24/7, bez względu na to, czy śpimy, czy nie.Więc wszystkie nasze ukryte życzenia i pragnienia, lęki i ból pojawiają się w naszych snach. Ale nie tylko to. Wśród zwykłych snów, miłych i koszmarów śnimy także o seksie.W rzeczywistości naukowo udowodniono, że ludzie zwykle marzą o seksie bardziej niż cokolwiek innego. Czy z tego powodu jesteśmy zboczeńcami? Oczywiście nie!cosas divertidas para hacer con niños en navidad

Ale jest to: marzenie o rzeczach związanych z seksem, takich jak jak zadowolić swojego mężczyznę w łóżku, które pozycje seksualne są najlepsze do użycia, gra wstępna i sama gra niekoniecznie muszą dotyczyć seksu.

O ile nie jesteś strasznie napalony, sny seksualne zwykle oznaczają, że łączysz dwie strony siebie w jedną. Wyobraź sobie, że marzyłeś o seksie z najlepszym przyjacielem i jesteś przerażony, ponieważ nie tego chcesz. Ale znowu marzyłeś.Ten sen o seksie jest metaforą mentalnego łączenia. Seks reprezentuje fizyczne połączenie dwóch ciał, a kiedy o tym marzysz, oznacza to, że zbliżasz się do osoby, na której ci zależy.Wasze umysły łączą się w jedno, zbliżacie się do siebie. Oznacza to, że masz połączenie w prawdziwym życiu.

Ale co powoduje, że mamy sny seksualne?Kelly Ripa enojada con Michael Strahan

Są pewne nieoczekiwane rzeczy, które widzisz lub słyszysz, które zagnieżdżają się w twoim umyśle i wychodzą, kiedy najmniej się ich spodziewasz.1. Podjąłeś decyzje zmieniające życie

Każda wielka decyzja, szczególnie pozytywna, sprawi, że zaczniesz marzyć o seksie. Kiedy faktycznie uprawiasz seks, jesteś szczęśliwy, ponieważ twój mózg wytwarza szczęśliwy hormon. Wszystkie wasze zmysły są włączone jak żarówki.

Cóż, kiedy podejmujesz decyzję, która poprowadzi twoje życie na lepszą i szczęśliwszą ścieżkę, masz również podobne uczucie.
Logiczne jest, że kiedy idziesz spać, twój mózg wysyła informacje, które kojarzą ci się z uczuciem seksu, więc tworzysz taki obraz.

2. Nie jesteś wystarczająco wyluzowany

Chociaż sny seksualne niekoniecznie mają związek z seksem, fakt, że nie jesteś wystarczająco wyluzowany, sprawia, że ​​myślisz o seksie bez przerwy, nawet gdy śpisz, nie jest wykluczone.

W twoim mózgu brakuje hormonów, które uwalniają się podczas seksu, a twoje ciało pragnie uwolnienia seksualnego. Musisz tylko trochę wydmuchnąć parę, a twój umysł mówi ci to we śnie.

Więc kiedy marzysz o pozycjach do makijażu i przygotowaniach do seksualnego życia, kiedy się obudzisz, pamiętaj, że musisz wyjść i je zdobyć.

3. Jesteś kreatywny

¿Qué está haciendo Jennifer Aniston ahora?

Seks i kreatywność są ze sobą powiązane. Nie możesz być dobry w seksie, jeśli nie jesteś kreatywny. To jak malowanie na wielkim płótnie; masz puste płótno i od Ciebie zależy, co z tym zrobić. Możesz zostawić to puste, możesz narysować linię lub użyć dziesiątek kolorów i kształtów. Zdobyć?

Nie zdziw się więc, jeśli marzysz o seksie, gdy jesteś na granicy twórczej ekspresji, jeśli używasz swojej kreatywności w życiu codziennym i jesteś blisko wprowadzenia w nią zmian. Kreatywność inspiruje marzenia seksualne.

4. Przyciąga Cię ktoś

Jeśli go lubisz, będziesz o nim śnił i to wszystko! Będziesz miał brudne sny seksualne o osobie, która Cię pociąga, zwłaszcza jeśli między Tobą nic się nie wydarzyło. Twój umysł próbuje ci powiedzieć, czego chce twoje ciało, więc rzuca te brudne myśli podczas snu.

Chociaż marzenie o seksie nie musi mieć nic wspólnego z seksem, czasami po prostu tak jest. Czasami przyciąganie jest zbyt silne, aby podświadomość mogła je zignorować.

5. Podziwiasz kogoś

Kiedy marzysz o seksie z kimś, nie musi to oznaczać, że pociągasz go seksualnie. Nie musi to oznaczać, że chcesz sobie z nimi poradzić.

lo que quiero en un chico

Jest coś w tej osobie, którą podziwiasz, coś, co sprawia, że ​​są dla ciebie interesujące. Kiedy wrócisz i pomyślisz o tej osobie, zdajesz sobie sprawę, że ma ona pewne cechy, które chciałbyś mieć. Chcesz być bardziej do nich podobny.

Najważniejsze jest to, że sny o seksie nie muszą dotyczyć seksu. Sny seksualne mogą wynikać z codziennych sytuacji i pragnień, które przekształcają się w uprawianie seksu we śnie. I wyobraź sobie, że masz orgazm podczas niego.

To jest po prostu idealne. Orgazmy, kiedy śpisz, są prawie lepsze niż uprawianie seksu na serio.