5 NIEWIDOCZNYCH znaków, że zdradza cię emocjonalnie - Grudzień 2021

Oszukiwanie emocjonalne jest niszczycielski. Prawdopodobnie większość z nas wolałaby, aby nasi partnerzy fizycznie oszukiwali nas - to znaczy oszukali poprzez seks. O wiele łatwiej jest wybaczyć romans fizyczny niż emocjonalny, ponieważ możemy się pocieszyć, to było tylko rzecz jednorazowa.

O wiele łatwiej jest wybaczyć niewierność, gdy zaangażowany jest tylko kontakt fizyczny.Możemy myśleć o kimś nowym, kogo poznaliśmy. Może uważamy, że ta osoba jest tylko przyjacielem, ale może potajemnie chcemy, aby ta osoba była kimś więcej. Być może nigdy nie spałeś z tą osobą, nie przytulałeś się ani nie całowałeś, ale nie możesz przestać o niej myśleć.

To jest oszukiwanie emocjonalne.

Jest o wiele poważniejszy, ponieważ w grę wchodzą emocje. Jeśli kogoś oszukujesz emocjonalnie, złamiesz jego zaufanie - i tego nie możesz tak łatwo odzyskać.Oszukiwanie emocjonalne nie musi być celowe.

Często jesteśmy zupełnie nieświadomi, że możemy kogoś oszukiwać. Przekracza nas. Z drugiej strony nie jesteśmy winni, jeśli nasze serca mają własne umysły. Czasami coś się po prostu dzieje.

cómo darle buen sexo a tu hombre

Za każdym razem, gdy myślimy lub fantazjujemy o kimś innym, kładziemy nacisk na poczucie własnej wartości naszego partnera, ponieważ wyraźnie brakuje mu czegoś, czego szukamy gdzie indziej.Jeśli uważasz, że dzieje się tak w twoim związku z partnerem, sprawdź niektóre znaki, które rozjaśnią wszystkie twoje wątpliwości.

1. Nagle zaangażowany w media społecznościowe

Twój partner nigdy nie był maniakiem mediów społecznościowych, ale ostatnio nie może żyć bez sprawdzania swoich powiadomień lub publikowania nowych postów. Może właśnie wyrósł na kwiat mediów społecznościowych. A może pisze do swojego nowego tajnego „przyjaciela”.

Kto wie? Ale jeśli nagle okaże zainteresowanie, zdecydowanie powinieneś dojść do sedna. Miejmy nadzieję, że jest „goodie-goodie”, jak myślisz, że jest, a nie palantem, który planuje nadepnąć na twoje serce.

2. Czujesz, jakbyś go ścigał przez cały czas

Masz wrażenie, że cały czas go ścigasz. Może stał się emocjonalnie odległy i nie jest tak bardzo zaangażowany w twój związek. Jeśli jesteś jedynym, który inwestuje w twój związek, powinieneś przemyśleć różne rzeczy.

Najbardziej prawdopodobne jest to, że on cię zdradza emocjonalnie. Najprawdopodobniej nie interesuje się tobą, tak jak kiedyś, ponieważ znalazł nowy „interesujący” obiekt.

3. Skrócił się czas, który spędza z tobą

Wcześniej cały czas byliście razem, ale teraz wydaje się, że spędza z tobą coraz mniej czasu. Jego uwaga nie jest skierowana na ciebie - jest gdzie indziej.

cómo perder peso cuando no puedes hacer ejercicio

Może nawet zacznie cię odcinać od życia - krok po kroku. Może poprosić cię, abyś nie uczestniczył w niektórych ważnych wydarzeniach w jego życiu, a nawet nie powie ci o niektórych rzeczach, które zrobił lub planuje.

Są to wszystkie oznaki oszukiwania emocjonalnego i jeśli zauważysz je u partnera, przygotuj się na zrzucenie lub działanie - szybko.

Zobacz też:Reality Check: 5 znaków, że zakochuje się w tobie

¿Cómo puedo deshacerme de la hinchazón del estómago?

4. Ma przyjaciela, z którym może rozmawiać

Ten jego przyjaciel może być tylko przyjacielem lub może być kimś, kto czeka na okazję, aby wskoczyć na twoje miejsce - a ona będzie grała szorstko, aby się tam dostać. Twój partner może naprawdę myśleć, że może z nią porozmawiać i może podzielić się praniem brudnych związków w celu uzyskania porady.

Uważaj, bo może nakłonić go do polubienia - uwierz mi, nawet jeśli to możliwe!

5. Twoja intuicja mówi ci, że coś jest nie tak

Czasami intuicja naszych kobiet robi to dobrze. Masz wrażenie, że coś jest „wyłączone”. Nie musisz nawet mieć jakiegoś dowodu, aby uwierzyć, że on cię zdradza emocjonalnie. Po prostu wiesz. Dlaczego to wiesz? Trudno to wyjaśnić.

Zwłaszcza jeśli jesteś z kimś od lat związany, wiesz dokładnie, jak on reaguje i co myśli. A jeśli cię zdradzają emocjonalnie, będziesz wiedział.

Uważaj na te znaki, ale nie podążaj za nimi na ślepo. Może mimo wszystko cię nie zdradza. Może ma problem, którego nie jest pewien, jak ci się przedstawić.

Tak czy inaczej, skonfrontuj się z nim i posłuchaj, co ma do powiedzenia, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję.