5 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim pokochasz emocjonalnie niedostępnego mężczyznę

5 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim pokochasz emocjonalnie niedostępnego mężczyznę

Już dawno przestałam wierzyć w bajki.To było tak dawno, że przestałem mieć nadzieję, że pewnego dnia pojawi się prawdziwy mężczyzna, ukradnie moje serce i uczyni je jego na resztę jego dni.Już nie kupuję tego gówna. Mocno postawiłem stopy na ziemi i zaakceptowałem prawdę.Nie ma czegoś takiego jak Prince Charming. Jego wizerunek narodził się z Kopciuszkiem lub jakąkolwiek bajką przed Kopciuszkiem i tam pozostaje.

Prawdziwi ludzie, ludzie z krwi i kości, to ludzie, którzy grzeszą, ludzie, którzy popełniają błędy. Z tymi mężczyznami mamy do czynienia, ci mężczyźni są naszym przeznaczeniem.Zrezygnowałam z czekania na kogoś idealnego do pomocy w mojej nędzy.Obudziłem się ze snu, w którym przeżywałem ciężkie chwile, moje życie się rozpadało, ale wtedy znikąd pojawił się ten młody, przystojny „Bradley Cooper”, który przysiągł mi wieczną miłość i wszystkie moje problemy zniknie.

Nie, nie dostaniesz tego w prawdziwym życiu.W prawdziwym życiu sam mierzysz się z własnym gównem. Nikt nie nadstawi karku, żeby cię uratować.Stawiasz czoła własnym bitwom i ryzykujesz swoim szczęściem, podejmując własne decyzje. Nie masz pojęcia, czy mają rację, czy nie, ale popełniasz błędy i uczysz się ich nie powtarzać.

cómo complacer realmente a un hombre

zmartwiona kobieta odwracająca wzrok na balkonie

Widzisz, wszyscy mężczyźni są emocjonalnie niedostępni. Wiesz dlaczego? To dlatego, że wszyscy mężczyźni boją się otworzyć.

Są tacy jak my, boją się zranienia.

Jedni ukrywają to swoją twardością, inni kryją się za perspektywą greckiego boga. Niektórzy są bezczelni, inni pełni siebie.

Ale w głębi duszy wszystkie sąemocjonalnie niedostępnybo boją się zranienia.

W głębi duszy są emocjonalnie niedostępnymi dupkami, ponieważ są też ludźmi.

Więc zanim się zakochaszemocjonalnie niedostępny człowiek, a będziesz pamiętał o kilku poniższych rzeczach, a być może znajdziesz przynajmniej obraz prawdziwej miłości, o której wszyscy mówią.

Kiedy tak naprawdę potrzebujemy tylko kogoś, do kogo możemy wrócić, kogoś, kto nas wysłucha, kogoś, kto nas szanuje i kogoś, komu można zaufać.

Jeśli masz szczęście, aby to znaleźć, znalazłeś „prawdziwą miłość”.

Bądź całkowicie jasny, czego od niego potrzebujesz

para siedzi na podłodze i rozmawia

Powiedz mu dokładnie, czego od niego chcesz. Powiedz mu, że chcesz troskliwego męża, dobrego ojca i, co najważniejsze, prawdziwego przyjaciela.

Powiedz mu, że chcesz kogoś, kto cię wysłucha, kogoś, kto udzieli ci rady, kiedy jej potrzebujesz.

Powiedz mu, że chcesz mężczyzny, który stanie po twojej stronie i będzie działał na twój związek jako związek dwojga ludzi, próbujących zapewnić sobie jak najlepsze życie.

Udowodnij mu, że jesteście partnerami, którzy muszą sobie nawzajem pomagać i współpracować.

Nie oczekuj zbyt wiele

zmartwiona kobieta siedząca na kanapie

Jeśli nie masz nadziei, nie możesz się rozczarować. Nie oczekuj, że będzie dojrzały emocjonalnie.

Nie oczekuj, że będzie człowiekiem wielu słów. Jeśli zachowuje dystans i nie mówi zbyt wiele o uczuciach, jest po prostu tym, kim jest.

Musisz to zaakceptować. Ale nigdy nie próbuj tego zmieniać, bo to niemożliwe. Jest tym, kim jest i nie możesz nic z tym zrobić.

Jeśli jego zachowanie może złamać umowę, zostaw go, ale jeszcze raz, i nie mogę tego wystarczająco podkreślić, nigdy nie próbuj go zmieniać, ponieważ w końcu zniszczysz się nawzajem.

Nie próbuj go naprawiać

kobieta kłóci się z mężczyzną w kawiarni

Nie masz nic wspólnego z tym, czy się zmienia, czy nie. Możesz go kochać do księżyca iz powrotem, możesz mu obiecać gwiazdy z nieba i pozostanie taki sam.

Możesz zagrozić, że go zostawisz, jeśli nie zmieni swojego życia i pozostanie taki sam.

Nie możesz zrobić absolutnie nic, aby zmienić jego perspektywę oraz sposób, w jaki myśli i działa.

Jeśli chce się zmienić, jeśli nie jest zadowolony ze swojego zachowania, to masz szansę.

Mimo to będzie to wyboista droga wypełniona zaprzeczeniem, poświęceniem i mnóstwem ciężkiej pracy z Twojej strony. Zmiana nigdy nie jest łatwa, nawet jeśli osoba chce spróbować.

Spróbuj dowiedzieć się, jak się do niego dostać

zmartwiona kobieta myśli w sypialni

Kiedy chcesz z nim porozmawiać o czymś poważnym, nie idź prosto do niego.

Poczuje się zagrożony i gdy tylko zda sobie sprawę, że musi opuścić czujność i okazać emocje, wycofa się.

I dostaniesz jedno wielkie nic.

Jeśli w związku nie ma komunikacji, relacja ta kończy się niepowodzeniem. Każdej parze trudno jest być na tej samej stronie, zwłaszcza parom, które nie są w stu procentach szczere i szczere wobec siebie i własnych uczuć.

Naucz się żyć z emocjonalnie odległym mężczyzną w swoim życiu

nieszczęśliwa kobieta leżąca w łóżku obok swojego chłopaka

Jak już powiedziałem, on się nie zmieni. Jest emocjonalnie odległy, niedostępny i taki już pozostanie.

Może z czasem nauczy się ci ufać, ale jego pierwszym odruchem na znak kłopotów jest wznoszenie murów wysoko i nigdy nie wpuszczanie nikogo, łącznie z tobą.

W rzeczywistości uczysz się, jak być kochanym przez osobę, którą kochasz dwa razy bardziej.

Dobrze zdajesz sobie sprawę z tego, w co się pakujesz, więc musisz być przygotowany na życie bez emocjonalnego wsparcia i szalonych aktów miłości.

que tomar si te duele el estómago

Będziesz żyć emocjonalnie samotnym życiem. Bądź na to przygotowany.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim pokochasz emocjonalnie niedostępnego mężczyznę

5 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim pokochasz emocjonalnie niedostępnego mężczyznę