5 rzeczy, które toksyczni ludzie robią, aby cię zniszczyć - Grudzień 2021

Wszyscy mamy tego człowieka w życiu, dla którego zginamy się jak drut, próbując ich zadowolić. To ludzie wysysają z nas życie - ludzie toksyczni.

Za każdym razem, gdy pojawia się problem, zadajesz sobie pytanie - czy to coś, co zrobiłeś źle? W końcu myślisz, że to twoja wina za nieporozumienie, które miałeś.Ale to ich wina. Jedyną różnicą jest to, że mają moc, abyś uwierzył, że jesteś winien.

Jeśli masz już dość ich negatywnych energii i ich złych postaw, musisz odciąć je od życia - oderwać je jak bandaże, szybko. To jedyny sposób, aby pozbyć się tych negatywnych ludzi.

Nie możesz popierać ich toksycznego zachowania, ponieważ złapią cię w błędne, niekończące się koło toksyczności.Istnieje wiele rzeczy, które toksyczne osoby robią, aby manipulować innymi i manipulować sytuacjami na swoją korzyść. Tutaj jest kilka z nich:

1. Są manipulacyjne

Masz wrażenie, że jesteś jedynym, który robi postępy w rozwijaniu twojego związku - i masz rację!

Ci ludzie mają moc sprawiania, że ​​myślisz, że jesteś winien całego zła, które ci się przytrafia, nawet jeśli są głównymi inicjatorami zasadzenia „ziarna zła” w twoim związku.Oszukają cię, byś zrobił coś, czego nie chcesz lub coś, co cię skrzywdzi, a na koniec przekonają, że to dla twojego dobra.

vi a mis padres teniendo sexo

Przekonają cię, że ich plan był genialny i to twoja wina, że ​​zawiodłeś. Z powodu tego, że zawiodłeś, cierpisz - jesteś winien.

2. Nie słuchają

Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że mówisz, ale twoje słowa nie wydają się docierać do osoby, z którą rozmawiasz? Jeśli tak, prawdopodobnie rozmawiasz z toksyczną osobą.

Nie interesują się tym, co masz do powiedzenia.

Interesują ich tylko to, co mają do powiedzenia i rzeczy, które ich dotyczą. Bez względu na to, jak pilne lub ważne jest to, co musisz powiedzieć, nie będą zainteresowani.

Nawet jeśli ich uwagę zwrócisz na chwilę i wygląda na to, że cię słuchają, będą ci przeszkadzać podczas rozmowy i zaczną mówić o czymś, co jest dla nich ważne.

3. Rzucają na ciebie swoje uczucia

Masz ciągłe poczucie, że coś jest nie tak i jesteś tego głównym powodem. Ta osoba, która jest obok ciebie, cały czas jest zła, ale zachowuje się, jakby wszystko było w porządku i zmusza cię do uwierzenia, że ​​jesteś zły.

snacks vegetales saludables para adelgazar

Sprawiają, że wierzysz, że to twój problem. Trudno jest wydostać się z tych sytuacji, ponieważ mają tyle zdolności, by sprawić, że uwierzysz w to, w co chcą.

Jest to podobne do manipulowania, ale w rzeczywistości rzutuje na ciebie ich emocje i sprawia, że ​​wierzysz, że jesteś rdzeniem problemu - w końcu jesteś w stanie emocjonalnym, w którym się znajdują.

4. Nie mają dla ciebie szacunku i uważają, że są lepsi od ciebie

Odrzucają wszystko, co masz do powiedzenia, i nie dbają o to, czego chcesz i co robisz. Mają podwójne standardy, jeśli chodzi o twoje marzenia i aspiracje.

Mają też ogólnie podwójne standardy. Można im coś zrobić, ale jeśli zrobisz to samo, pojawi się problem.

Ogólnie myślą, że są lepsi od ciebie. Mają zdolność sprawiania, że ​​czujesz się bezwartościowy - jak gówno.

Będą nadal mówić rzeczy, które sprawiają, że czujesz się mały i nieistotny, tylko po to, aby postawić się ponad tobą.

5. Ciągną cię w dół

Problemem toksycznych ludzi jest to, że cię ciągną. Nie wydobywają z ciebie tego, co najlepsze - twój potencjał się psuje, ponieważ nie ma nikogo, kto zachęciłby cię do robienia tego, co chcesz. Nie masz żadnego wsparcia.

Zawsze znajdą sposób, aby cię sprowadzić na ziemię, więc milcz, aby nie dać im szansy na zrobienie tego. Czy istnieje bardziej sprytny sposób na kontrolowanie kogoś?

Pozbycie się toksycznych ludzi w twoim życiu tylko uczyni twoje życie piękniejszym, więc nie bój się zrobić tego kroku i wykluczyć ich z życia.

Zobacz też: Tak czuje się kochanie kogoś, kto jest toksyczny