5 rzeczy, które narcyzi mówią, żeby cię odzyskać - Wrzesień 2022

Znasz uczucie niepokoju w żołądku i formę strachu, która Cię pochłania, ale zdecydujesz się go zignorować? To właśnie karmi twojego narcyza i utrzymuje go przy życiu. To daje mu siłę do dalszego wykorzystywania i wykorzystywania.

Większość empatycznych i głęboko wrażliwych ludzi odczuwa niepokój i strach - to ich intuicja każe im się pieprzyć.alimentos que queman la grasa del vientre

Ale ze względu na ich wyjątkowo wrażliwy typ osobowości, ignorują intuicję i zostają wciągnięci w sieć narcyza.

Ciągle myślą, że mogą zmienić narcyza. Ciągle myślą, jeśli spróbują wystarczająco mocno, jeśli spróbują je zrozumieć, znajdą rozwiązanie i odciągną je od ciemnej strony.

Niestety, rzeczy nie działają w ten sposób. Kiedy utkniesz w związku narcystycznym, prawie niemożliwe jest wydostanie się.Uzależniasz się od swojego narcysty. Czujesz ciągły strach, ponieważ to on go powoduje.

Boisz się odejść, ponieważ upewnia się, że czujesz się niezdolny do odejścia. Sprawia, że ​​czujesz się mniej godny.

Upewnia się, że uważasz, że jesteś niekochany. Upewnia się, że myślisz, że problemem jest ty.Ale kiedy znajdziesz odwagę, by od niego odejść, kiedy zdasz sobie sprawę, że nie ma innego wyjścia i że nie obchodzi cię, co się z tobą stanie, jeśli odejdziesz, zrobi wszystko, co w jego mocy, aby cię odzyskać.

Nałoży maskę, którą miał na sobie, kiedy pierwszy raz go spotkałeś. Zaopiekuje się tobą. Przekona cię, że ma twoje plecy bez względu na wszystko.

Przeprosi nawet za wszystkie okropne rzeczy, które ci zrobił. Uda, że ​​mu zależy, bo nie chce cię stracić.

Niestety, nie chce cię stracić ze względu na ciebie. Nie chce cię stracić, ponieważ straci swoją idealną małą ofiarę. Utraci eliksir, który utrzymuje go przy życiu - ciebie.

Kiedy go zostawiłeś, pomyślałeś, że koszmar się skończył. Ale nie, trwało to dalej.

Po pierwsze, jest bitwa, którą prowadzisz w swoim umyśle i sercu. Jest to zbieranie zepsutych elementów i próba ich ponownego złożenia.

Zapewniasz siebie, że jesteś godny i że zasługujesz na coś lepszego. Próbuje przywrócić zaufanie i szacunek do samego siebie.

Zabrał ci to wszystko. Zostawił cię pustym i złamanym, a wiesz, że właśnie rozpoczęła się Twoja walka o przetrwanie.

Nie tylko musisz sobie radzić i leczyć się, ale także sobie z nim poradzić. Poluje na ciebie i złapie cię, kiedy będziesz strzegł.

Zaatakuje, gdy będziesz najsłabszy. W najsłabszym momencie będzie próbował odwołać się do ciebie sentymentalnie.

Nigdy go nie zobaczysz. Zabawi się twoimi emocjami i spróbuje się z tobą pogodzić. Spróbuje cię zwabić.

To się nazywa odkurzanie.

Hoovering jest techniką stosowaną przez emocjonalnych psychopatów, socjopatów i narcystów, aby wyssać z ciebie życie i wciągnąć cię w związek, z którego ledwo się wydostałeś, wykazując pożądane zachowanie.

Oto niektóre z najczęstszych wad, jakie narcyzi mówią kobietom, które chcą odkurzyć z powrotem w związku:

1. „Naprawdę chcę, żebyśmy byli przyjaciółmi”

Dzieje się tak w przypadku niewierności, jeśli przyłapiesz ich na zdradzie lub sami się do tego przyznają. Nie martw się, odejdą i wymyślą tysiące powodów, dla których nic z was nie wyszło.

Zapewnią cię, że nie byliście dla siebie nawzajem i nie mogliście dać im miłości, której potrzebował. Prawdopodobnie nie poczujesz się winny, ponieważ taka była ich taktyka przez cały czas.

Po pewnym czasie wrócą i powiedzą, że nie mogą żyć bez ciebie, że popełnili ogromny błąd, ale zatrzymają się z powodu tego, co mówili wcześniej o tym, że cię nie kochają.

Zapewnią cię jednak, że nie mogą żyć bez ciebie i że chcą mieć cię w życiu, przynajmniej jako przyjaciół.

Tak naprawdę dzieje się tak, że boją się, że ktoś wejdzie do twojego życia i zdobędzie serce, przez co będą wyglądać jak przegrani, a tak się nie powinno stać.

Więc zaczepiają cię słowami „Zostańmy przyjaciółmi”, co nigdy nie jest prawdą. Skończysz się przyjaźnią z korzyściami i w ten sposób będzie on stale zaangażowany w twoje życie i nie będziesz mógł iść dalej.

Lub jest inny scenariusz, w którym powiedzą wszystkim, że pozostali z tobą przyjaciółmi, ponieważ współczuli ci, chociaż krążysz wokół, mówiąc, że jest obelżywym idiotą.

Ale to nie ich wina, absolutnie nie. Oni są tymi, którzy rozumieją, że idą wysoką drogą. Tak chcą się zaprezentować.

2. „Chcę zrobić terapię dla par”

Po tym, jak masz dość i jesteś na skraju opuszczenia go, po wszystkich cichych zabiegach, które mu zapewniłeś, wykona kolejną sztuczkę ze swojej niekończącej się podstępnej kolekcji.

Uda, że ​​jest smutny i załamany, i przyzna, że ​​potrzebuje pomocy, że pójdzie na poradę.

Oczywiście, jest to tylko szarada do manipulowania tobą - starannie zbudowana gra umysłowa, aby zadzierać z tobą.

Nie, nie chce, aby wszystko działało, nie chce stać się lepszym człowiekiem, ponieważ nie uważa, że ​​coś jest z nim w ogóle nie tak.

Robi to tylko po to, by zyskać więcej czasu. On nawet pójdzie z tobą na terapię i sprawi, że będzie tam dobrze wyglądać.

W jakiś sposób sprawi, że staniesz się osobą winną. Stanie się tym, który był gotów zostać z tobą pomimo wszystkich problemów, które mu spowodowałeś.

3. „Wpadłem na nią, kiedy ostatni raz zerwaliśmy”

Będzie usprawiedliwiać się, gdy go przyłapiesz na zdradzie. Spróbuje cię przekonać, że poznał dziewczynę, kiedy zerwałaś, a teraz nie zostawi go w spokoju.

Powie ci, że próbował wszystkiego, a ona wciąż się nie poddaje. Albo znowu cię obwinie i powie, że był z tą osobą, ponieważ nie inwestowałeś w niego, więc poczuł się samotny i zraniony.

To tylko wymówka, gdy złapiesz go w niewierności. Pojawi się jako bezradny człowiek, który potrzebował kogoś, kto go pokocha, ponieważ ty tego nie zrobiłeś.

Wykorzysta te okazje, by cię oświetlić, abyś uwierzył w rzeczy nierzeczywiste i zniszczył twoją samoocenę. Chce, żebyś wątpił w siebie.

Jego celem jest sprawienie, abyś poczuł, że nie próbujesz wystarczająco dużo i że jesteś niepożądany, i dlatego cię zdradza. Sprawi, że uwierzysz, że to nie jego wina.

Będziesz zadawać sobie pytania. Niepokoi cię fakt, że była z nim, a ty nie. To prawdopodobnie oznacza, że ​​coś jest z tobą nie tak.

Naprawdę uwierzysz, że ten narcyz nie jest tak naprawdę i że tracisz jedyną prawdziwą szansę na szczęście.

Jest to taktyka, której będzie używał wielokrotnie. Będzie prał mózgu tyle razy, ile mu to odpowiada.

4. „Jestem idiotą, że cię skrzywdziłem”

Wszelkiego rodzaju narcyzi uwielbiają tę grę umysłu. Pojawi się na progu z kwiatami w rękach, błagając cię o wybaczenie.

Przyzna, że ​​był dla ciebie najgorszy i że zasługujesz na o wiele lepiej.

Zapewni cię, że nigdy nie pozwoli ci traktować cię mniej niż zasługujesz. Będzie nawet płakał, jeśli to konieczne.

Wtedy ty, jako jego współczujący partner, zakochujesz się w jego bzdurach i nikt nie obwinia cię za to. On jest doskonałym aktorem.

Nikt nie może udawać emocji takich jak narcyzi. Kłamią tak dobrze, że może na chwilę kupują własne kłamstwa.

Po prostu zapominasz o wszystkim, co kiedykolwiek ci zrobił, i dajesz mu kolejną szansę, ponieważ jesteś pewien, że razem się zestarzejesz.

cómo darle vida a mi matrimonio sexualmente

Naprawdę wierzysz, że wszystko, co się stało, jest teraz za tobą. Wierzysz, że się zmienił.

W rzeczywistości narcyści patrzą na to z zupełnie innej perspektywy.

Gdy tylko zażądasz szacunku, spróbują załatać sprawy, działając wokół siebie przez kilka dni, co wystarczy, abyś zapomniał, co się dzieje. Gdy tylko wrócą do właściwej ścieżki (swojej ścieżki), powrócą do swoich własnych podstępnych postaci.

5. „W końcu zdałem sobie sprawę, że jesteś jedyny”

Będą kłamać, że mieli objawienie. Powiedzą ci, że nagle, wracając z pracy do domu, zdali sobie sprawę, że chcą spędzić resztę życia z tobą.

Uświadomili sobie, że macie być razem. W rzeczywistości chcą cię poślubić, im szybciej, tym lepiej.

To jest po prostu śmieszne. To tylko jedna z wielu taktyk, które zmuszają cię, abyś nie widział, co się właściwie dzieje. Spróbują wszystkiego, co w ich mocy, abyś uwierzył w rzeczy, których nie ma.

Zaślepią cię, jeśli chodzi o ich zachowanie. Sprawią, że będziesz myśleć, że wszystko jest twoją winą.