5 rzeczy, o których większość mężczyzn myśli w związku?

5 rzeczy, o których większość mężczyzn myśli w związku?

Wbrew obiegowej opinii kobiety nie są jedynymi, które przesadzają. Mężczyźni mogą również czuć się niepewnie i zastanawiać się, czy są wystarczające dla osoby, którą kochają.Analizują również i martwią się o wiele rzeczy, gdy są w związku – po prostu lepiej to ukrywają.

Oto 5 najczęstszych rzeczy, o których prawie każdy mężczyzna myśli w związku, mimo że nigdy się do tego nie przyzna.Porównywanie się do twojego ex

zmartwiony mężczyzna siedzący samotnie w parku

Jedną z obaw wszystkich mężczyzn jest to, że ich dziewczyna postrzega ich tylko jako związek odbicia i że nadal kocha swojego byłego.

Dotyczy to zwłaszcza początku związku.Zastanawia się, czy jesteś z nim tylko po to, by zapomnieć o kimś z przeszłości, czy żeby był zazdrosny. Czy masz jakiś bagaż emocjonalny, który może zrujnować Twój przyszły związek?

Faktem jest, że potajemnie będzie chciał wiedzieć wszystko o twoim byłym i związku, jaki mieliście. Zastanawia się nad miłością, którą czułeś do swojego byłego i miłością, którą będziesz do niego czuł.

Czy masz kogoś z przeszłości, o którym myślisz, że był twoją bratnią duszą i czy kiedykolwiek zajmie jego miejsce w twoim sercu?Nawet jeśli prawdopodobnie ci tego nie pokaże, prawdopodobnie twój obecny chłopak spróbuje dowiedzieć się jak najwięcej o wszystkich twoich byłych, ponieważ czuje się przez nich zagrożony.

Czuje się niepewnie, myśląc, że byli lepsi od niego w taki czy inny sposób lub że nigdy nie sprawi, że poczujesz się tak, jak oni.

Jego sprawność seksualna

mężczyzna całuje kobietę namiętny

Wielu facetów łączy swoją wartość jako mężczyzn wyłącznie z seksem. Sprawność seksualna twojego chłopaka i fakt, że jest ogierem w pościeli, są tym, co według niego determinuje jego męskość.

Dlatego każdy mężczyzna chce Ci zaimponować w łóżku i dołożyć wszelkich starań, aby pokazać Ci wszystkie swoje umiejętności, szczególnie na początku związku.

Ale całe to pragnienie bycia tak dobrymi, jak to tylko możliwe, tworzy na nich ogromną presję i zwykle sprawia, że ​​osiągają gorsze wyniki.

I to jest coś, przez co każdy mężczyzna boi się przejść i coś, co go podkreśla.

Kiedy facet się w tobie zakochuje, pomyśli o tym, jak się okaże, zanim seks się wydarzy, i zastanowi się, czy sprawił ci przyjemność, gdy to się skończy.

Chociaż zdecydowanie powinieneś zawsze mówić swojemu chłopakowi, co działa dla ciebie i pracować nad poprawą swojego życia seksualnego, upewnij się, że nie krytykujesz go otwarcie.

A nawet jeśli to robisz, rób to delikatnie. Jeśli widzisz, że bardzo stara się cię zadowolić, upewnij się, że nie zmiażdżysz jego ego, sugerując, że jest kiepski w łóżku.

Zabijanie motyli

zła kobieta siedząca obok swojego chłopaka

Kiedy zaczynasz nowy związek, nie widzisz swoich wad i niedoskonałości. Nic Cię nie denerwuje u partnera, ponieważ motyle w żołądku pochłaniają Cię całkowicie.

Ale jak utrzymujesz tę iskrę przy życiu? Co może zrobić, żebyś się w nim zakochiwała każdego dnia? Jak może cię zainteresować?

Czy zawsze będzie w stanie cię rozśmieszyć i wywołać uśmiech na twojej twarzy?

A co się dzieje, gdy iskra zgaśnie? Co się stanie, gdy znikną motyle? Czy to oznacza, że ​​twój związek będzie skazany na niepowodzenie?

Czy spodoba ci się to, co zobaczysz, gdy zaczniesz na niego wyraźnie patrzeć? A może będzie tym, który będzie chciał uciec ze związku, gdy to się stanie?

formas de saber si está embarazada

To tylko niektóre z rzeczy, nad którymi większość mężczyzn zastanawia się, gdy są w związku, ponieważ jeśli im na tobie zależy, czują się odpowiedzialni za ciągłe uwodzenie.

Utrata męskości

zmartwiony młody człowiek siedzący na zewnątrz

Jedną z rzeczy, których prawie każdy facet się boi, jest bycie mniej mężczyzną w chwili, gdy się zakochuje i w momencie, gdy zaczyna okazywać tę miłość.

Na początku związku zawsze są rozdarci między zabawą, którą trudno jest zdobyć, a ryzykiem bycia zbyt czepliwym.

Czy miłość do ciebie sprawi, że się zatraci? Czy po jakimś czasie poczuje się uwięziony i uwięziony w tym związku?

Czy stanie się zbyt wrażliwy i czy straci swoją męską stronę, jeśli za bardzo się przed tobą otworzy?

Czy powinien być całkowicie szczery co do swoich uczuć do ciebie, czy powinien zachowywać się jak twardziel? Czy powinien cię zepsuć, czy pokazać, że nie rządzisz?

Które podejście sprawi, że zakochasz się w nim bardziej i pozwolisz mu zachować nienaruszoną osobowość?

Jeśli on wystarczy

uważny mężczyzna siedzący na podłodze

Czy on naprawdę jest mężczyzną dla ciebie? Czy może spełnić wszystkie Twoje potrzeby? Czy mógłbyś zrobić lepiej?

Czy zamieniłbyś go na jakiegoś lepiej wyglądającego lub bardziej odnoszącego sukcesy faceta z większą ilością pieniędzy? Czy zgadzasz się z nim za mniej?

Czy jesteś z nim tylko po to, aby nie być sam i dlatego, że jest wygodny, czy jest to mężczyzna, z którym chcesz być?

Czy myślisz o swoim związku jako o bezsensownym romansie, czy możesz zobaczyć przyszłość dla was dwojga razem?

To może być dla ciebie szokiem, ale to są wszystkie pytania, które przechodzą przez umysł twojego chłopaka i które trzymają go w nocy, nawet jeśli prawdopodobnie nigdy się do tego nie przyzna.

5 rzeczy, o których większość mężczyzn myśli w związku?