5 super zwykłych, ale bardzo gorących rzeczy, które mężczyźni chcą nosić w łóżku - Grudzień 2021

Seksowna bielizna, wysokie obcasy, koronka… to klasyczne rzeczy, na które zakochują się mężczyźni. Ale są ubrania, które są jednocześnie super wygodne i seksowne.

Może nie patrzymy na to w ten sposób. Większość kobiet uważa, że ​​mogą być seksowne tylko wtedy, gdy naprawdę bardzo się starają wyglądać seksownie - ubrane w czerwoną lub czarną koronkę, pełny makijaż lub kiepskie klisze, takie jak pokazanie się w trenczu bez niczego pod spodem.Ale czasami wystarczy być sobą i nosić najprostsze rzeczy, które możesz nosić. Oto niektóre z elementów, które mężczyźni kochają na tobie i sprawiają, że chcą się czołgać po tobie:

1. Jego oversize'owa koszulka

Zbyt ciężkie próby nie są seksowne. W ogóle nie próbuję - zbyt seksownie. Noszenie dużej koszulki pokaże mu, że czujesz się komfortowo w jego obecności. Pokaże mu, że nie próbujesz. Wierzcie lub nie, to go podnieci. Nie komplikuj.2. Flanelowe PJ

Są duże i całkowicie ukryją twoje ciało, a to sprawia, że ​​są super gorące. Ta tajemnica jest tak uwodzicielska. Mam na myśli, że te PJ są czymś zupełnie przeciwnym do seksownego. Są równoważne z „ubraniami babci”. Kiedy je nosisz, sprawia wrażenie, że już cię to nie obchodzi. Przestałeś próbować. Czasami jest to najseksowniejsza rzecz, jaką możesz zrobić.

3. Okulary i niechlujna bułka

Okulary to inteligencja. A na plus - mężczyźni mają fantazje nauczyciel-uczeń, ilekroć widzą dziewczynę w okularach. Niechlujna bułka - gorąca, gorąca, gorąca! Jest niechlujny, jest seksowny. Mężczyźni prawdopodobnie myślą, że jesteś niespokojny i żądny przygód. Ale wysyłasz wiadomość: „Nie obchodzi mnie to. Właśnie wstałem, związałem włosy i NIE PIELĘGNUJĘ ”. To wtedy jesteś dla nich najbardziej interesujący - kiedy nie jesteś zainteresowany.4. Legginsy

Ok, teraz ten może być nawet oczywisty. To zwykły element garderoby, ale jest super seksowny. To znaczy, nie pozostawia nic twojej wyobraźni. Wszystko tam jest. Możesz zobaczyć wszystko - każdą krzywą. WSZYSTKO!

5. Spodenki booty

Mężczyźni uważają to za niezwykle atrakcyjne. Nie musisz pokazywać swojego tyłka, aby był seksowny. Mężczyźni uwielbiają też te szorty z uroczymi nadrukami lub napisem na nich. Wygląda na to, że jesteś niewinny, dziewczęcy - tacy ludzie.