5 inteligentnych rzeczy, które kobiety robią, aby zadowolić swoich mężczyzn - Grudzień 2021

Najważniejsze pytanie dla wszystkich kobiet brzmi: jak uszczęśliwić facetów.

Czego chcą od nas i jak możemy to zapewnić? Chciałbym, abyśmy mogli wejść w głowy facetów i zobaczyć, o czym myślą, jak się czują w danym momencie i, co najważniejsze, czego oczekują od swojej kobiety.Ponieważ lista jest bardzo długa, wymienię najważniejsze rzeczy, których każdy facet szuka w swojej bratniej duszy.

Zacznijmy!

cuanto es una racion de queso

1. Nakarm nas.

Stare powiedzenie „Droga do serca mężczyzny prowadzi przez jego żołądek” jest w 100% dokładne.Facet może zakochać się w twoim pięknie i uroku, ale szczerze mówiąc, twoje gotowanie utrzyma go przy sobie. Kobieta, która potrafi gotować, to prawdziwy skarb dla faceta.

Może jeść kanapki przez tydzień, ale jeśli to tylko jedzenie, które mu dajesz, wkrótce znajdzie coś lepszego. To ich podstawowa potrzeba i jest taka naturalna. Faceci są jak dzieci, a to oznacza, że ​​zawsze szukają kogoś, kto się nimi zajmie, szczególnie jeśli chodzi o jedzenie.

Dziewczyny, jeśli chcecie zatrzymać faceta, musicie ciężko pracować w kuchni. Pełnoprawny mężczyzna jest zawsze szczęśliwym człowiekiem!Zobacz też:7 rzeczy, które dziewczęta chcą wiedzieć

2. Posłuchaj nas.

Kiedy mężczyzna bierze ślub, zyskuje także przyjaciela na całe życie. Byłoby miło, gdyby jego żona mogła być jak jego najlepsza przyjaciółka, być tam, kiedy jej potrzebuje, słuchać jego problemów i pomagać mu w ich rozwiązywaniu.

Bądźmy szczerzy, nie żądają zbyt wiele. Jeśli więc chcesz uszczęśliwić swojego faceta, posłuchaj go i zachowuj się jak prawdziwy przyjaciel.

Wszyscy mamy stresujące dni w pracy, więc czasem lepiej nie mówić, niż mówić brzydkie rzeczy, których później będziesz żałować.

Zaufaj mi, twój człowiek będzie bardzo zadowolony i znajdzie sposób na spłatę!

3. Zobacz, kim byłeś, zanim tu przybyliśmy.

O tym możemy rozmawiać od wieków - przemiany kobiet. Prawdą jest, że niektóre kobiety przestają dbać o siebie po ślubie.

Może dlatego, że mają dzieci lub codziennie pozostają w domu. Z perspektywy kobiet jest to w porządku, ale faceci mają zupełnie odmienne zdanie na ten temat.

¿Es diferente el sexo después de dar a luz?

Kiedy się umawiałeś, twoja dziewczyna była taką gorącą laską noszącą wysokie obcasy, chude jeansy i krótkie bluzki. A co teraz dostajesz? Kobieta o tłustych włosach, nosząca PJ przez cały dzień, bez makijażu na twarzy. Chodź, nawet ty byś chciał przed nią uciec.

Nie twierdzę, że kobiety powinny wyglądać jak najlepsze modelki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale fajne ubrania i makijaż mogą mieć ogromne znaczenie.

Uważajcie na dziewczyny, mężczyźni są wizualnymi istotami ludzkimi, a jeśli im się nie spodoba, będą szukać lepiej!

4. Trochę seksu.

Faceci lubią seks. Kropka. „Czasami po ciężkim dniu nie chcemy rozmawiać o życiu ani myśleć o obowiązkach. Chcemy tylko stek i trochę seksu. ” To wszystko!

Kobieta, która może dać wszystko, czego chce jej facet, jest skarbem, a on będzie dla niej szalony. W sumie faceci nie są tacy źli. Są bardzo proste i praktyczne.

Daj mi trochę jedzenia, daj mi potem seks i zaopiekuj się dziećmi, kiedy mnie nie będzie.

Czego jeszcze możesz chcieć?

5. Baw się razem.

Partnerzy powinni mieć pewne wspólne cechy, aby ich relacje mogły trwać. Nie chcę powiedzieć, że musisz być cały czas razem i robić różne rzeczy, ale chodzenie do kina tu i tam lub spędzanie razem dnia może podnieść twój związek na zupełnie nowy poziom.

dónde comprar batidos cerca de mí

Musisz także mieć trochę czasu dla swoich przyjaciół, ponieważ nikt nie lubi, gdy ich partner dusi się przez cały czas. Spróbuj znaleźć równowagę.

To bardzo proste, jeśli wiesz, czego chcesz. Ponadto, gdy wchodzisz w nowy związek, nie ma miejsca, aby pomyśleć o poprzednim lub porównać swojego partnera z byłym.

Pamiętaj o przeszłości, bądź podekscytowany przyszłością, ale baw się teraz.

Teraz!

Zobacz też:6 rzeczy, które powinieneś powiedzieć, jeśli chcesz, aby poczuł się wyjątkowo