5 znaków, o które warto walczyć - Wrzesień 2022

Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że początki związku są prawie magiczne. Pragniemy się wzajemnie i nie możemy się doczekać spędzenia każdej minuty razem - piękna fazy miesiąca miodowego.

Ale co się stanie, kiedy to się skończy?Skąd wiesz, czy warto nadal walczyć o Twój związek? Skąd wiesz, że to, co masz, to prawdziwa okazja, a nie tylko wygoda, która grozi zniknięciem w nicość?

cincuenta sombras de gris escenas sucias

Przede wszystkim musisz stać z boku i patrzeć na siebie, patrzeć na niego i patrzeć na was dwoje jako para. Czy wyglądasz nieszczęśliwie, czy naprawdę jesteś szczęśliwy? I nie mam na myśli radości z każdą chwilą dnia. Myślę o tym ogólnym szczęściu. Ten, który znajdzie sposób na powrót po trudnych czasach, ten, który zawsze istnieje, dopóki jesteście razem.

¿Por qué el control de la natalidad era ilegal en la década de 1900?

Jeśli masz tego rodzaju szczęście, jesteś już w połowie drogi. Reszta drogi to pięć znaków:1. Kiedy zobaczysz, że jesteś szczęśliwy w przyszłości, jest on obok ciebie

Choć brzmi to jak banał, jest to najbardziej uroczy i pewny znak, o który warto walczyć w związku. Jeśli nie widzisz go u swojego boku, gdy myślisz o przyszłości, to nie on.

Jako ktoś, kto jest prawie irytująco niezależny, wiem, jak trudno jest zobaczyć się przy kimś i zaufać, że tam będzie. Ale to jedna zasada, której zawsze się przestrzegam, bo ostatecznie okazuje się, że to nie ona. Wierzę w miłość, ale nie wtedy, gdy jesteś otoczony niewłaściwymi ludźmi, którzy nie sprawiają, że jesteś szczęśliwy.

gripe y período al mismo tiempo

2. Nadal czujesz motyle, kiedy robi coś słodkiego

Bez względu na to, ile czasu minęło, nadal są dreszcze i motyle. Wiesz, kiedy pamięta coś, co powiedziałeś dawno temu i możesz dosłownie poczuć ciepło, które cię obmywa i grozi spaleniem na lewą stronę. Kiedy staje za tobą i czujesz, jak łzy tworzą się w kącikach twoich oczu, wiesz, że to łzy szczęśliwe. Kiedy cię obejmuje, a ty czujesz, że możesz utopić się w jego objęciach na całą wieczność. To jest warte walki. Tam właśnie jest miłość.3. Kompromisy przychodzą łatwo dla was obu

Najlepszym znakiem, że związek jest zdrowy, jest sposób na kompromis. Jeśli nie robisz urazów, kiedy to robisz, oznacza to, że naprawdę troszczysz się o siebie i swój związek. Oznacza to, że wasza dwójka ma coś niezwykłego, coś, o co zdecydowanie warto walczyć. A najważniejsze jest to, że oboje idziecie na kompromis, oboje poświęcacie się dla waszego związku. Jeśli jesteś jedynym, który to robi, to nic więcej niż jednostronny związek, który zdecydowanie NIE jest wart walki.

4. Nie zawsze się zgadzasz, ale znajdziesz sposób

Piękno związków i miłości tkwi we wszystkich tych małych różnicach, które określają, kim jesteśmy. Oczywiście musisz być kompatybilny, aby to wypracować, ale niejednokrotnie znalazłeś się w całkowicie przeciwnych punktach widzenia. Ale nie nazywasz tego rezygnacją. Nie rezygnujesz ze swojego związku, gdy uderzasz w wyboistą drogę. Znajdujesz sposób na pokonanie tego, niezależnie od tego, czy chodzi o znalezienie jednego rozwiązania, kompromisu czy zgody, że się nie zgadzasz, ale bardziej zależy ci na sobie niż na walce. Znalezienie sposobu zamiast poddania się jest wyraźnym znakiem, że już wiesz, że masz coś, o co warto walczyć.

5. Czujesz się jak on, kiedy jesteś z nim

Nie masz problemu z noszeniem piżamy przez cały dzień lub kołysaniem czerwonej sukienki, o której wiesz, że opadnie mu szczęka. Nie masz problemu z noszeniem dresów lub garniturów, ponieważ bez względu na to, jak wyglądasz, bez względu na to, co nosisz, zawsze czujesz się sobą. Zawsze czujesz się akceptowany i kochany, bez względu na wszystko. I nawet kiedy wasza dwójka walczy, wiecie, że zrobi wszystko, aby upewnić się, że nic ci nie jest. To, że jest zły, nie oznacza, że ​​go to nie obchodzi. I o to właśnie chodzi w prawdziwej miłości. Być sobą z kimś, kto nie boi się być sobą.