5 znaków, że marnujesz z nim swój czas - Grudzień 2021

W dzisiejszym świecie wszyscy są zbyt zajęci i zbyt konkurenci, aby mieć czas na osiedlenie się i znalezienie godnego partnera. Mężczyźni są tym szczególnie dotknięci, nie dlatego, że są bardziej zajęci lub bardziej aktywni niż kobiety, ale dlatego, że albo udają, że się tym nie przejmują, albo naprawdę nie dają latającego kutasa za znalezienie głębokiej, oddanej miłości.

Znaczący związek wydaje się marzeniem każdego, ale dla faceta w dzisiejszych czasach podłączenie jest łatwiejszą i wygodniejszą opcją. Nawet jeśli stanie się czymś więcej niż pojedynkiem, wciąż pozostaje pytanie, jak poważnie to podejmie, a smutna prawda jest taka, że ​​prawdopodobnie marnuje twój czas na swoje samolubne potrzeby.To 5 najbardziej oczywistych oznak, że marnujesz z nim czas.

1. W najbliższym czasie nie rozważy prawdziwego zaangażowania

Więc się spotkałeś, lubisz siebie, może miałeś kilka przystawek - co teraz? Dużo mówisz i naprawdę zaczynasz czuć z nim jakiś związek, ale za każdym razem, gdy mówisz, chcesz zapytać: „Kim jesteśmy?”. Wahasz się, ponieważ zbyt boisz się odpowiedzi.

Jeśli tak jest i jeśli nie będzie tym, który o to poprosi, to w końcu zrób to. Jeśli nie udzieli ci normalnej odpowiedzi, uniknie pytania lub wyrazi swoją opinię i oczekiwania dotyczące związku w sposób, który ci nie odpowiada - zakończ to.Zakończ go, zanim zużyje jeszcze więcej twojego życia, ponieważ nie masz czasu na tego rodzaju grę.

cómo darle vida al dormitorio de tu hombre

2. Rozmowy dotyczą wyłącznie jego zainteresowań

Nigdy nie pyta o ciebie z wyjątkiem pytania „jak leci”. Po zaledwie kilku randkach dosłownie wiesz o nim wszystko - jego zainteresowania, hobby, byłych itp.

Jeśli jednak powiesz, że coś ci się podoba, zapomni o tym w ciągu najbliższych 5 sekund. To znaczy, daj spokój, jesteś lepszy niż to. Nie marnuj czasu na egocentrycznych, narcystycznych mężczyzn.3. Nie możesz być sobą wokół niego

Bez względu na to, jak zabawny i przystojny jest, zawsze masz wrażenie, że musisz udawać, że jesteś kimś innym, gdy jest w pobliżu.

Każdy chce zaprezentować się w jak najlepszym świetle, ale nie jest to możliwe przez cały czas.

Kiedy spędzacie wolny czas, nie mówicie tak, jak zwykle, nie ubieracie się tak, jak zwykle, a jeśli nie jesteście przy nim, prześladujecie go, próbując dowiedzieć się, co lubi.

Nigdy się nie zmieniaj dla faceta! Nie udawaj, że jesteś kimś innym. Nie krępuj się przy kimś tylko po to, aby sprawić, by ta osoba taka jak ty.

Możesz poczuć, że to nie potrwa długo, więc przestań marnować czas i szukaj dalej faceta, który poczuje się jak w domu. On jest tam!

4. On jest niedojrzały

Dziewczyno, na pewno nie chcesz tracić czasu z tym facetem. Jeśli nadal gra w gry lub posiada figurki, które wciąż znajdują się w oryginalnym opakowaniu, to nie znaczy, że jest niedojrzały.

cómo darle una buena cabeza a un chico

Jasne, jego zainteresowania są dość dziecinne, ale jeśli to czyni go szczęśliwym, kogo mamy osądzać, prawda?

Ale jeśli nie jest w stanie troszczyć się o siebie ani o ciebie, nie jest wart twojego czasu.

Jego niedojrzałość można zobaczyć na wiele sposobów, a jego zachowanie prawdopodobnie nawet zawstydzi cię publicznie. Kiedy coś takiego się dzieje - czas się odbić.

5. Wydaje się, że nie ma żadnych planów na przyszłość

Czy jest coś gorszego niż ludzie bez ambicji i planów w życiu? Dlaczego marnowałbyś swój czas z facetem, który nie może cię w żaden sposób zmotywować?

Nie oznacza to, że powinieneś rzucić faceta, który do tej pory niczego nie osiągnął w swoim życiu, ale jeśli nie planuje tego zmienić w przyszłości - zrób sobie przysługę, zakończ to.