5 znaków, których potrzebujesz, aby radykalnie zmienić swoje życie - Grudzień 2022

5 znaków, których potrzebujesz, aby radykalnie zmienić swoje życie

Co się dzieje, gdy zdajesz sobie sprawę, że nie jesteś zadowolony z tego, gdzie jesteś?

Może powinieneś był iść do college'u, ale tego nie zrobiłeś, może założyłeś rodzinę zbyt wcześnie, może przegnałeś ważnych ludzi lub nawet wybrałeś niewłaściwych, aby byli po twojej stronie.alimentos que reducen los gases y la hinchazón

Tak czy inaczej, jest część ciebie, która wyczuwa, że ​​rzeczy po prostu nie są w porządku, ale twój świadomy umysł wybiera ignorowanie znaków, aby uniknąć zmian.

To tak, jakbyś uświadomił sobie, że dałeś komuś tak wiele, ale nie zauważyłeś, jak to jest toksyczne i złe jesteś dla ciebie.Tacy właśnie jesteśmy my, ludzie. Za wszelką cenę unikamy zmian i rzadko jesteśmy na tyle odważni, by zacząć życie od nowa (chwała dla tych, którzy to zrobili!).

Nawet jeśli spróbujesz z tym walczyć, twoje wewnętrzne ja znajdzie sposoby, by pokazać ci, że naprawdę musisz dokonać zmiany, bez względu na to, jak wielka jest zmiana i jak trudno byłoby zrobić pierwszy krok.

Zastanawiasz się, co to za znaki? Tutaj są:1. Patrzysz wstecz na swoją przeszłość przez różowe okulary

Dla osoby, która rozpaczliwie potrzebuje zmiany, życie takie, jakie zna, w teraźniejszości wydaje się płaskie, nudne i beznadziejne.

Ludzie w takich sytuacjach mają tendencję do patrzenia wstecz na swoją przeszłość jako na coś doskonałego, mimo że w głębi serca są świadomi, że rzeczy, które pamiętają, nie były aż tak doskonałe.

Na przykład, jeśli jesteś niezadowolony ze swojego obecnego związku, możesz spojrzeć wstecz na związek, który miałeś ze swoim byłym w bardzo nierealistyczny sposób.

Prawdopodobnie zapominasz o wszystkich złych rzeczach, które wydarzyły się między wami i na pewno koncentrujecie się na romantycznych, puszystych, ekscytujących rzeczach, które zrobiliście razem.

Bez względu na to, jakie zło ci wyrządził, widzisz tylko właściwe rzeczy, a to powstrzymuje cię przed uświadomieniem sobie, że w tej chwili jesteś z niewłaściwym mężczyzną.

Jeśli to twoja praca, z której jesteś niezadowolony, myślę, że myślisz o tym, że praca, którą miałeś wcześniej, była lepsza, a może nawet żałujesz, że rzuciłeś (jeśli tak było).

Tak, każdy z nas od czasu do czasu wraca do naszej przeszłości, ale jeśli złapiesz się na błąkaniu się w myślach na kolacje przy świecach ze swoim byłym (lub wtedy, gdy przyniósł czekoladę, gdy miałaś okres), bardzo często nadchodzi czas na pytania jakie są rzeczy w twoim obecnym życiu, które czynią cię nieszczęśliwym.

2. Czujesz się obojętny

Nic cię już nie uszczęśliwia. Rzeczy, które wcześniej były źródłem rozrywki, teraz są nudne.

Codzienne drobiazgi, które w przeszłości sprawiały, że się uśmiechałeś, jak lody z przyjaciółmi, po prostu już dla Ciebie nie działają.

Od momentu przebudzenia do chwili, gdy idziesz spać, wydaje się, że nic nie wywołuje w tobie iskry.

Nie ekscytujesz się już rzeczami, nawet jeśli rzeczy, które ci się przydarzają, są lub powinny być ekscytujące. Wygląda na to, że nie możesz być ani bardzo szczęśliwy, ani bardzo smutny.

Wydajesz się unosić pomiędzy, nietknięty, ale generalnie niezadowolony.

Niemożność odczuwania emocji w głębi swojego jestestwa jest wyraźnym znakiem, że nie pozwalasz sobie czegoś czuć i to często może być sposobem twojego umysłu na ukrycie twojej potrzeby zmiany.

3. Życie innych ludzi wydaje się o wiele lepsze

Każdy z nas może czasami czuć się tak, jakby nasze życie było w pewien sposób gorsze niż życie innych ludzi.

Ale także w sytuacji neutralnej zdarzają się sytuacje, w których czujemy, że nasze życie jest o wiele lepsze.

Dla osoby potrzebującej zmian życie prawie każdego wydaje się lepsze niż ich własne.

Możesz zobaczyć głodną osobę błagającą o pieniądze, a mimo to znaleźć sposób, w jaki jej życie jest bardziej ekscytujące lub warte przeżycia niż twoje.

Jeśli to nie jest wyraźny znak, że potrzebujesz zmiany, nie wiem, co to jest.

Tak, trawa jest zwykle bardziej zielona po drugiej stronie, ale myślenie, że życie każdego z nas jest bardziej ekscytujące niż twoje, to czerwona flaga, jeśli chodzi o potrzebę poważnej zmiany.

4. Przestałeś dbać o swój wygląd i zdrowie

smutna młoda blondynka siedzi na kanapie

Jeśli osiągniesz w swoim życiu etap, w którym nic, co zaplanowałeś na przyszłość, a nawet na resztę dnia, nie powoduje, że czujesz się podekscytowany lub naładowany energią, łatwo popaść w rutynę.

Nie spędzasz dużo czasu na wybieraniu ubrań, być może przestałeś ćwiczyć pod jakimś fałszywym pretekstem lub zacząłeś jeść niezdrowo.

Jakakolwiek jest jedna z powyższych rzeczy, najwyraźniej nie czujesz już potrzeby przygotowania się na cokolwiek, ponieważ czujesz, że nie masz nawet przyszłości.

Jeśli naprawdę nie masz niczego ani nikogo w swoim życiu, co sprawia, że ​​czujesz się podekscytowany, aby przygotować się i wyjść, powinieneś przynajmniej mieć wystarczająco dużo pewności siebie, aby chcieć pozostać szczęśliwym i zdrowym.

Jeśli zauważysz, że tak już nie jest, czas wprowadzić zmiany.

5. Zrobiłeś nowe niezdrowe nawyki lub wróciłeś do starych

Jeśli zacząłeś palić, pić lub nabawić się jakiegokolwiek uzależnienia (nawet jednego z tych nieszkodliwych, jak oglądanie zbyt dużo telewizji) lub wróciłeś do starego stylu życia, który był dla ciebie zły w przeszłości, to prawdopodobnie znak, że musisz zrobić ogromna zmiana w twoim życiu.

Twój umysł próbuje uwolnić całą negatywną energię, która jest głęboko w tobie i cała ta trucizna musi znaleźć wyjście.

disfraces de halloween para 2 meses

Powracanie do starych lub nowych nałogów jest sposobem na uspokojenie siebie i próbę pomocy sobie w zapomnieniu o swoich problemach, zamiast radzenia sobie z nimi.

F. Scott Fitzgerald napisał kiedyś: „Mam nadzieję, że prowadzisz życie, z którego jesteś dumny, a jeśli nie, mam nadzieję, że masz odwagę zacząć od nowa”.

szczęśliwa dziewczyna latino coung uśmiecha się w autobusie

Niektóre rzeczy, które zdecydujesz się zrobić, naznaczą cię na wieczność i chociaż musisz żyć ze swoimi wyborami, zazwyczaj jesteś również w stanie dokonać ponownego wyboru i zacząć swoje życie od nowa, jeśli to konieczne.

Tak, wiele włożyłeś w stworzenie pewnego rodzaju scenerii dla swojego życia, a rozbijanie go wydaje się marnotrawstwem, ale czy nie jest to o wiele większe marnotrawstwo, gdy musisz spędzić resztę życia jako część czegoś, co robisz? lubisz?

Miej to na uwadze i spróbuj znaleźć siłę, by odkryć siebie na nowo.

W końcu, jeśli nie możesz się uszczęśliwić, na pewno nikt inny nie może tego za ciebie zrobić.

5 znaków, których potrzebujesz, aby radykalnie zmienić swoje życie