5 znaków, że masz fałszywego przyjaciela - Grudzień 2021

Każdy doświadczył przynajmniej jednej fałszywej przyjaźni w swoim życiu. To normalne. Przez cały czas zdarza się, że ludzie udają, że są przyjaciółmi, aby coś od nich uzyskać. Niestety, jest to bardzo zwyczajna rzecz. I, szczerze mówiąc, to naprawdę gówniana rzecz. Tacy ludzie nie mają sumienia i nigdy nie będą w stanie naprawdę kogoś kochać - nie wspominając o liczbie osób, które zranią w życiu.

W jakiś sposób oczekuje się zranienia w związku, ponieważ większość związków tak się kończy. Ale zranienie w przyjaźni nie jest łatwe do zniesienia.Nikt nie spodziewa się, że ktoś go skrzywdzi. To słowo ma ogromną wartość dla ludzi. Przyjaciel jest jak członek rodziny, który wybierzesz i kochasz bez żadnych warunków. To osoba, która zawsze będzie w pobliżu, bez względu na wszystko. To ktoś, kto zawsze cię sprawdzi. To ktoś, kto podziela Twoją miłość do fotografii lub zakupów. To ktoś, kto cię wspiera i popycha. To ktoś, kto siedzi w pierwszym rzędzie i kibicuje ci, gdy jesteś na scenie.

Tego rodzaju przyjaciele istnieją. Ale możliwe, że nie miałeś tyle szczęścia, by je znaleźć.

mi marido es adicto al porno

W przyszłości nie trać czasu na kogoś, kto nie jest gotowy, aby zostać twoim prawdziwym przyjacielem. Jeśli nie chcesz zadowolić się mniejszym związkiem, nie zadowalaj się też przyjaźnią. Oto znaki, które mogą pomóc w łatwiejszym wykryciu fałszywego przyjaciela. Gdy to zrobisz, zdecydowanie zerwij z takim przyjacielem. Zrób to dla własnego dobra. Posiadanie zerowych przyjaciół jest lepsze niż posiadanie fałszywych.1. Dzwonią do ciebie tylko wtedy, gdy czegoś potrzebują.

Nigdy nie dostajesz tekstu z napisem „Jak się masz?”. To nie jest ich styl. Czasami będą o to pytać, ale nigdy nie będą oczekiwać odpowiedzi. Nie obchodzi ich, jak się masz. To może być tylko wstęp do tego, co powiedzą dalej. Możesz się domyślić - poprosą cię o przysługę. I nie przyjmą odpowiedzi „nie”.

Będą nalegać, abyś poświęcił im czas, ponieważ potajemnie myślą, że to, co robisz w życiu, nie jest tak ważne. Oczekują, że będziesz tam, kiedy będą cię potrzebować. Jeśli cię tam nie ma, to nie jesteś przyjacielem. Traktują cię tak, jakbyś był im coś winien i nigdy cię nie uwolnią, jeśli nie spłacisz swojego długu.

que decirle a tu esposa

2. Nie spotykasz się z nimi tak często.

Jasne, może być tak, że oboje jesteście bardzo zajęci, ale może też być tak, że twój przyjaciel nie chce spędzać z tobą czasu. Tacy są fałszywi przyjaciele. Nie dbają o to, aby wyjść z tobą. Od czasu do czasu wzywają cię na drinka, ponieważ czują się zobowiązani do pójścia z tobą na spotkanie.3. Rozmawiają i rozmawiają i rozmawiają.

Nawet kiedy wychodzisz razem, to nie ty prowadzisz rozmowę. Jesteś tym, który słucha. Nie tylko prowadzą rozmowę, ale nie mogą przestać rozmawiać. Jedyny temat, o którym mówią, to coś, co ich niepokoi. Oczywiście nie będą pytać, czy coś ci przeszkadza. Nie pytają nawet o twoją opinię na temat ich problemów. Jesteś tutaj, aby słuchać i nic więcej. Zasadniczo dajesz im bezpłatną sesję terapeutyczną.

4. Zawsze chodzisz do miejsc, które wybierają.

Idziesz z nimi na koncert zespołu, którego nawet nie lubisz? Jestem pewien, że wiesz, że jesteś zaproszony tylko po to, by dotrzymać im towarzystwa. Nie mieli nikogo, kto by z nimi poszedł, więc zadzwonili do ciebie.

Jesteś zawsze ich ostatnią opcją i są używane tylko jako plus. Nie dołączasz do imprezy - jesteś tam, żeby nie byli sami. I oczywiście nigdy nie odrzucisz przyjaciela. Pójdziesz z nimi wszędzie tam, gdzie potrzebują. Ale nie zawracaj sobie głowy proszeniem ich, aby gdzieś poszli z tobą, ponieważ będą bardzo zajęci tego dnia lub nawet całego tygodnia.

5. Nie czujesz się sobą, gdy jesteś w pobliżu.

To największa czerwona flaga, którą spędzasz czas z niewłaściwymi ludźmi. Jeśli nie czujesz się sobą, gdy jesteś w pobliżu kogoś, nie powinieneś już być przy nim. Musisz być otoczony ludźmi, którzy cię spełniają, sprawią, że będziesz szczęśliwy i całkowicie cię zaakceptuje. Spędzanie czasu z fałszywym przyjacielem nigdy nie sprawi, że poczujesz się sobą. Nigdy nie zachęcą cię do bycia osobą, którą chcesz być. Będą dbać tylko o to, żebyś ich zachęcał. I tak jak związek, przyjaźń nie może być ulicą jednokierunkową.