5 znaków, że kocha siebie bardziej niż ciebie - Wrzesień 2022

Wszystko zaczęło się jak bajka. Czułeś się jak najbardziej niesamowita kobieta na świecie, a on traktował cię jak boginię. Poruszałeś się zsynchronizowany i raz wszystko miało sens.

Ale nagle wszystko poszło w dół.Zastanawiasz się z tyloma pytaniami. Czy to byłeś Ty? Czy wyobrażałeś sobie rzeczy i miłość tam, gdzie ich nie było? Może po prostu sobie wyobrażasz różne rzeczy, a on wciąż jest tym samym mężczyzną, w którym się zakochałeś? Może to w końcu ty?

Pozwól, że ci powiem - to nie ty i nigdy nie było. Mężczyźni, którzy są zakochani w sobie, są dobrzy w romansach i sprawiają, że ktoś się w nich zakochuje, ale nie mogą utrzymać relacji w życiu. Po prostu za bardzo się kochają.

Czy spotykasz się z kimś, kto kocha siebie bardziej niż ciebie? Sprawdź listę, aby się dowiedzieć!1. Nigdy nie pyta o twój dzień i nie dba o to, jak się czujesz

Czy pamiętasz ostatni raz, kiedy zapytał cię o twój dzień? Ostatnim razem, gdy naprawdę troszczył się o twoją pracę lub twoje uczucia? I nawet kiedy cierpisz, zawsze musisz się nim zająć. Zawsze musisz się nim opiekować, bez względu na to, jak ciężki był twój dzień.

Wygląda na to, że mówisz tylko o nim i jego problemach lub jego zaletach. Oczywiście nie ma wad. I nawet jeśli spróbujesz porozmawiać o sobie lub o problemie, który ci przeszkadza, szybko cię odetnie i zmieni temat na coś, co bardziej kocha - na siebie.

I wszystkie te problemy, które macie w związku? Są po prostu tabu. Miał ciężki dzień, nie zawracaj mu nim głowy. Lub nawet nie przyzna, że ​​jest jakiś problem na początku, który prowadzi nas do następnego znaku.2. To nigdy nie on - to ty

Bez względu na to, co się stanie i jak bardzo cierpisz, nigdy nie będzie go winił. To znaczy, jak możesz go winić, kiedy jest idealny? Chodzi o to, że nie możesz wybrać, czy kogoś skrzywdzisz, gdy powie, że tak. Nie możesz wybrać, jak bardzo będą ranić, tak samo, jak nie wybrałeś swoich działań lub słów, raniąc je.

lo que los chicos quieren escuchar durante el sexting

Ale on? Nigdy nie przyzna się do robienia czegokolwiek, co mogłoby cię zranić. On nie jest takim facetem i wszystko jest w twojej głowie. Sprawi, że wkrótce zakwestionujesz swoje zdrowie psychiczne i sprawi, że uwierzysz, że wszystko jest twoją winą.

3. Jest idealny, gdy jesteś ciągle bombardowany krytyką

Chociaż nie jest zainteresowany rozmowami o twoich uczuciach lub dniu, jest bardzo zainteresowany krytyką cię i poinformowaniem, że popsułeś. On jako pierwszy powiedział ci, że popełniłeś błąd i poinformował cię, że tak naprawdę nie wyglądasz najlepiej. On tak naprawdę nie umie konstruktywnie krytykować, ale cholernie dobrze wie, jak cię zniechęcić.

Cała idea miłości i związku polega na tym, aby mieć kogoś, kto zobaczy twoje wady i pokocha cię za nie. Ktoś, kto zobaczy twoje błędy i pomoże ci je naprawić, pomoże ci stać się najlepszą wersją ciebie. Posiadanie kogoś po swojej stronie, który nieustannie cię sprowadza, by poczuć się lepiej, nie doprowadzi cię nigdzie. Złamie cię tylko w ciągu kilku miesięcy.

4. On jest maniakiem kontroli

Miał szaloną potrzebę kontrolowania wszystkiego. Od miejsc i terminów twoich randek, które oczywiście są tylko wtedy, gdy mu odpowiadają, po ubrania, które nosisz i to, co jecie. Jest Panem Wiem wszystko, więc nie ma sensu się z nim kłócić ani sugerować czegoś, co chciałbyś zrobić.

Ale w chwili, gdy spróbujesz to zrobić lub porozmawiać o czymś, co cię niepokoi, jesteś maniakiem kontroli, który nie lubi patrzeć na niego szczęśliwym. To jedyne logiczne wytłumaczenie, dlaczego ciągle „dokuczasz” i rozmawiasz o niektórych problemach - to nie może być dupek, który sprawia, że ​​to robisz.

sangrado cuando el embarazo a las 6 semanas

Kochanie, zakochany w tobie mężczyzna nigdy nie sprawi, że poczujesz się jak szalony. Mężczyzna, który cię kocha, zawsze cię wysłucha i dołoży wszelkich starań, aby poradzić sobie z tym, co życie obdarzy was dwoje. Ale człowiek zakochany w sobie bardziej niż w tobie nigdy nie będzie tym, który ci pomoże i złagodzi twój ból. Po prostu upewnia się, że jest w doskonałym pokoju, nawet jeśli jego pokój oznacza złamanie ciebie.

5. Jest ponad wszystkimi - włączając ciebie

Jest tak szalenie zakochany w sobie, że naprawdę wierzy, że każda kobieta chce z nim być, a każdy mężczyzna umiera, aby być nim. Jest ponad wszystkimi innymi, ponieważ jest po prostu zbyt doskonały i zbyt dobry, aby zajmować się opiniami innych ludzi, którzy nie są tak doskonali jak on. Z tego samego powodu nie przestrzega żadnych zasad ani praw. On jest ponad nimi.

A on do cholery upewnia się, że ciągle o tym przypominasz. Zawsze słuchasz, ile wycięć jest u jego pasa, o jego wygranych i cnotach, o tym, jak niesamowity jest i jak masz szczęście być przy nim. To, co kiedyś było dla ciebie chwaleniem, teraz jest dla ciebie. To, co kiedyś było wyrazem miłości dla ciebie, teraz jest dla niego i tylko dla niego.

To nie twoja wina, że ​​zakochałeś się w takim człowieku, ponieważ są naprawdę zbyt dobrzy w graniu w gry umysłowe i przekręcaniu czyjegoś wyobrażenia o rzeczywistości. Ale kiedy przejrzysz jego kłamstwa i gry, biegnij po swoje życie! Biegnij i nigdy nie oglądaj się za siebie, ponieważ tego człowieka nie można zmienić. Nie zatracaj się, próbując go ocalić, ponieważ nie można go ocalić. On też nie chce być.