5 znaków, że chodzi po tobie (i jak go zatrzymać) - Może 2022

Czy czujesz, że zawsze masz krótszy koniec kija, jeśli chodzi o miłość i związki? Jeśli to zrobisz, najwyższy czas, żebyś wszystko odwrócił.

que debo hacer en mi dia libre

„Miłość jest ślepa” dosłownie i dlatego większość z nas pozwala, by sprawy posunęły się za daleko. Pozwalamy naszym znaczącym innym traktować nas jak wycieraczki, tak jakbyśmy byli tam, aby być im wygodnie.Ponieważ nasze uczucia są tak silne, pozwalamy ludziom, których kochamy, wykorzystywać naszą dobrą naturę, a czasem nawet nie jesteśmy świadomi tego, co się dzieje.

1. Mówisz „tak”, nawet jeśli tak naprawdę nie chcesz

Bez względu na to, jak się czujesz, jeśli pracowałeś cały tydzień i chcesz odpocząć w weekendy, jeśli masz ból głowy lub po prostu nie masz nastroju, aby coś zrobić lub pójść gdzieś, zrobisz to, ponieważ cię o to poprosił.

W głębi duszy czujesz, że go stracisz, jeśli nie zrobisz czegoś, czego on chce. Jesteś zbyt zgodny.Jak go zatrzymać:

# Pierwszą rzeczą, którą powinieneś przestać robić, jest zbyt zgodna.

Nie musisz mówić „tak” we wszystkim, co mówi twój partner. To po prostu stawia cię w podporządkowanej pozycji, podczas gdy w rzeczywistości powinieneś być równy w każdym aspekcie swojego związku.# Przestań robić rzeczy, których nie lubisz, aby go zadowolić.

Kompromis jest w porządku, ale powinien iść w obie strony. Jeśli nigdy nie podejmie wysiłku, aby robić rzeczy, które Cię interesują, najwyższy czas nauczyć się mówić „NIE”.

# Przestań zachowywać się tak, jakbyś nie miał życia

Wysyła wiadomość, że nie masz nic lepszego do roboty niż czekać na niego. Więc następnym razem, gdy zadzwoni do ciebie niespodziewanie o 10 wieczorem i zapyta, czy możesz się napić, powiedz: „Przepraszam, jestem zajęty. Powinieneś był zadzwonić wcześniej ”. Szanuj swój czas. I spraw, aby on też to szanował.

2. On bierze cię za pewnik

Anuluje plany bardziej, niż się pojawia. Poświęca godziny lub dni, aby wysłać Ci wiadomość zwrotną lub skontaktować się.

Ma zwyczaj być niegrzeczny. On zawsze ma rację, a ty zawsze jesteś winien. On cię poniża. I pozwalasz mu to zrobić. Bez względu na to, będziesz tam, bez zadawanych pytań.

# Nie bój się go zgubić; spraw, żeby bał się, że cię straci

Widzi twój strach, a to daje mu władzę nad tobą. Myśli, że może zrobić wszystko, co chce, a ty tam zostaniesz.

Jeśli pokażesz mu, że jesteś w stanie bez niego żyć i nie boisz się, że go stracisz, najprawdopodobniej podejmie wysiłek, da z siebie wszystko i pozostanie.

Jeśli nie, to lepiej, żebyś nie miał wątpliwości.

3. Dajesz mu świadczenia dla chłopaka, nawet jeśli on nie jest twoim chłopakiem

Nadal nie rozmawiałeś, więc nie masz pojęcia, czy jesteś wyłączny, czy nie. Ale jesteś gotowy na wszystko i dla niego wszystko. On daje wam okruchy, kiedy wszyscy jesteście w środku.

Mówi, że etykiety nie mają znaczenia i powinieneś na to pozwolić. Ale są szanse, że on cię po prostu ciągnie.

¿Por qué siempre huelo a pipí?

Jak go zatrzymać:

# Nic się nie zmieni, jeśli nie zmienisz sposobu

Czas stanąć w obronie siebie i przestać być wycieraczką w swoich związkach. Nie powinieneś też być samolubny, ale powinieneś oczekiwać, że dobroć, miłość i szacunek, których darzysz, będą odwzajemnione.

Musisz domagać się szacunku, na jaki zasługujesz. Musisz się kochać, aby być kochanym z powrotem.

4. Nie odzywasz się

Jeśli pozwolisz, aby rzeczy minęły tylko po to, aby uniknąć walki, tylko pogorszysz sytuację. Troszczysz się o niego bardzo i nie chcesz konfliktu.

On poniża cię, woła cię imionami, nie robi tego, co powiedział, ani nic innego, co sprawi, że poczujesz się źle, i milczysz, bo myślisz, że to jednorazowa sprawa. Myślisz, że to minie, ale tak nie jest. Powtarza się tylko i jest coraz gorzej.

Jak go zatrzymać:

# Nie bój się konfrontacji

Czasami po prostu musisz się bronić. Walka jest normalną częścią każdego związku i dobrze jest sprawić, by zobaczył twój punkt widzenia i zmienił rzeczy, które przeszkadzają każdemu z was.

¿Cómo han cambiado los teléfonos a lo largo de los años?

# Bądź otwarty na swoje uczucia

Nie przechowuj ich w środku. Boli cię zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Mów swoim umysłem; nie może odczytać twoich myśli. Odczujesz to uczucie uwalniania, kiedy wszystko to ujawnisz.

5. Dopuszczasz brak szacunku

Jeśli pozwolisz, aby wszystko się wydarzyło bez twojego przewodnictwa, skorzysta. Nawet jeśli nie chce, jest głęboko włączony w ludzką naturę i przez większość czasu dominuje.

Nie szanuje cię i nie zawsze muszą to być słowa. W większości przypadków. robi się to z działaniami. Mówi, że nie może wyjść z tobą, ale widzisz, że zamiast tego poszedł z przyjaciółmi. Mówi, że zadzwoni, ale nie zadzwoni. Zapomina o twoich urodzinach itp.

Jak go zatrzymać:

# Weź rzeczy we własne ręce

Rób swoje, skup się na swoich celach i usiądź wygodnie i obserwuj, jak nagle aranżuje swój czas, aby dopasować się do twojego harmonogramu. Jak on idzie na kompromisy i znajduje sposoby, by cię uszczęśliwić.

Sposób, w jaki będzie cię traktował, to sposób, w jaki uczysz go, jak cię traktować.

Pamiętaj: jeśli uczucia, wysiłki i inwestycje włożone w związek nie są odwzajemnione, jesteś w niewłaściwym związku.