5 znaków, których boi się, że cię kocham - Grudzień 2021

Kiedy szukasz wskazówek, że facet jest w tobie zakochany, zakładasz, że wyśle ​​ci bezpośrednie sygnały o swoich uczuciach.

Ale nie musi tak być w przypadku każdego faceta.Są sytuacje, w których mężczyzna nawet cię kocha, ale jest przerażony i próbuje walczyć ze swoimi uczuciami, więc oto 5 znaków, że dokładnie tak dzieje się z twoim facetem.

1. Wysyła ci mieszane sygnały

Jedną z najgorszych rzeczy, których możesz doświadczyć, jeśli chodzi o faceta, którego lubisz, jest to, że wysyła ci mieszane sygnały.

¿Qué dos verduras matan la grasa del vientre?

Są chwile, kiedy ten facet zachowuje się, jakbyś był miłością jego życia i kiedy nie masz wątpliwości co do jego uczuć do ciebie.I nagle ten człowiek zaczyna zachowywać się tak, jakbyś nie istniał.

Kiedy doświadczasz czegoś takiego, nie wiesz, co myśleć i nie wiesz, gdzie stoisz.

Ale chociaż czasami jego mieszane sygnały oznaczają, że nie jest zainteresowany i chociaż mogą oznaczać, że facet Cię prowadzi, wysyłanie sygnałów mieszanych może być również jednym ze znaków, że cię kocha, ale że po prostu boi się wyrazić swoje uczucia.2. Ma dużo bagażu emocjonalnego

Większość mężczyzn, którzy boją się werbalizować swoje emocje, boją się również stawić im czoła. Ale coś takiego rzadko zdarza się bez powodu.

Jeśli wiesz więcej o tym facecie, prawdopodobnie wiesz, że w przeszłości był on ranny. Oznacza to, że w przeszłości istniała kobieta, którą bardzo kochał.

que busca una chica en un chico

Ale ta kobieta sprawiła mu wiele emocjonalnego bólu, co sprawiło, że postawił czujność i zbudował wokół siebie emocjonalne ściany.

Po prostu myśli, że każda dziewczyna, która wejdzie w jego życie, będzie traktować go tak samo i zdecydował, że najlepiej jest trzymać wszystkich z daleka.

Ten człowiek ma oczywiście dużo bagażu emocjonalnego i radzi sobie z traumą porzucenia, przez co zachowuje się tak.

3. Denerwuje się wokół ciebie

Kiedy mężczyzna boi się tego, jak bardzo cię lubi, po prostu nie może być zrelaksowany, ilekroć jest w twojej obecności.

Ten facet prawdopodobnie nie zrobi wiele ze swoich uczuć, ale nie będzie w stanie ich ukryć, a jedną z pierwszych rzeczy, które o nim powie, jest sposób, w jaki zachowuje się wokół ciebie.

Oznacza to, że będzie się denerwował za każdym razem, gdy cię zobaczy. Ten człowiek może obgryzać paznokcie, nogi mu się trzęsą lub może po prostu bawić się rękami.

Tak czy inaczej, są to wszystkie oznaki jego przywiązania do ciebie.

Najwyraźniej walczy ze swoimi uczuciami i ma z tym trudności. Każda komórka w jego ciele chce się do ciebie zbliżyć i chce coś zrobić z jego emocjami, ale jest po prostu przestraszony, a jego strach blokuje mu jakikolwiek ruch.

Poza tym boi się, że zdasz sobie sprawę, że się w tobie zakochał i że nie wykonuje dobrej roboty, ukrywając swoje emocje, i to jest ostatnia rzecz, jakiej chce.

Musi zachować ten obraz twardego faceta, ponieważ uważa, że ​​to jedyny sposób, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Ale w rzeczywistości robi coś zupełnie przeciwnego, ponieważ jego nerwowe zachowanie jest czymś, nad czym oczywiście nie ma kontroli.

Oczywiście nie może być zrelaksowany w sytuacji, gdy walczy ze sobą, ale to tylko mówi wystarczająco dużo o głębi jego emocji.

4. Jego język ciała

Jedną z pierwszych rzeczy, które mogą ci pokazać, że facet się w tobie zakochuje, ale boi się tego, jest jego język ciała.

cómo darle un oral increíble

Istnieją rzeczy, które możemy kontrolować, a nasze słowa są jednym z nich. Nie, ten facet nigdy nie mówił ci o swoich uczuciach, ale jego oczy i sygnały ciała to rzeczy, które pokazują prawdziwą sytuację.

Bez względu na to, jak bardzo próbuje ukryć swoje uczucia, bardziej niż oczywiste jest, że ten człowiek nie może kontrolować swojego ciała, gdy jest w pobliżu.

Pierwszą rzeczą, która mówi mu, są jego oczy. Nie może powstrzymać się od patrzenia na ciebie. Ale ilekroć to zauważysz i kiedy na niego spojrzysz, on pierwszy odwróci wzrok.

Za każdym razem, gdy jesteście razem, jest on jakoś blisko was. Oczywiste jest, że jego ciało ma niekontrolowaną potrzebę odczuwania twojej skóry i dotykania cię w jakikolwiek sposób, pomimo faktu, że jego umysł próbuje się przed tobą uchronić.

5. Jest zazdrosny i opiekuńczy

Kiedy facet boi się cię kochać, nie powie ci nic o swoich uczuciach.

Ale jednocześnie będzie opiekuńczy i zazdrosny, a tego nie pokazałby, gdyby nie miał do ciebie silnych uczuć.

Oczywiście nie powie ci wprost o swojej zazdrości, ale na pewno będziesz w stanie ją wyczuć.

hierbas para perder grasa abdominal durante la noche

Będzie się zachowywał, jakby żaden inny facet nie był dla ciebie wystarczająco dobry i zawsze będzie się martwił, że ktoś może cię skrzywdzić, a to jest wyraźny znak jego uczuć do ciebie.