5 znaków ujawniających Twój partner może być zainteresowany kimś innym - Wrzesień 2022

Czy nagle zacząłeś widzieć pewne małe rzeczy, które robi twój chłopak, które sprawiają, że czujesz się niepewnie? Czy nagle stał się trochę odległy i nastrojowy?

Możliwe, że źle odczytałeś subtelne sygnały, które dawał, gdy twój związek zaczął zanikać. Granie głupcem jest do bani, ale zamiast zastanawiać się, czy w jego umyśle jest ktoś jeszcze, spróbuj cofnąć się do tyłu, gdy zaczniesz być podejrzliwy, i sprawdź, czy coś przegapiłeś.Nie pozwól mu rozkoszować się faktem, że czeka na niego ktoś inny, gdy wychodzi z domu. Upewnij się, że jesteś bezpieczny w swoim związku, nawet jeśli oznacza to zerwanie z nim. Nie pozwól mu cię ciągnąć…masz lepsze rzeczy do zrobienia.

Tak więc, zanim będzie za późno, jeśli twój facet zrobi którąkolwiek z tych rzeczy, być może nadszedł czas, aby się z nim skonfrontować i pod żadnym pozorem nie powinieneś go uspokajać.

como hacer gemir a un chico

1. Prawie nigdy nie dzwoni ani nie wysyła SMS-ów

Kiedy facet jest NAPRAWDĘ w tobie, nie będzie miał nic przeciwko nawiązaniu kontaktu; w końcu nie chce cię stracić. Jeśli więc przestanie wysyłać SMS-y i dzwonić lub gdy jego imię rozświetli Twój ekran, bardzo rzadko zdarza się, że to czerwona flaga.Jedną rzeczą jest być zajętym w pracy i kontaktować się z Tobą, gdy znajdzie czas, ale to zupełnie inna sprawa, kiedy Ty nawet nie pamięta, kiedy ostatni raz do ciebie zadzwonił. Może to oznaczać, że emocjonalnie dystansuje się od związku. Więc uważaj.

2. Nie może już patrzeć ci w oczy

Podświadomie może czuć się winny, więc w miarę możliwości unika kontaktu wzrokowego. Nie może znieść patrzenia ci w oczy, ponieważ czuje, że możesz go rozgryźć. Nie chce się zdradzić, więc jego głowa jest pochylona wokół ciebie przez większość czasu.

peinados para cabello castaño de longitud media

Gdy to się zacznie, może to oznaczać, że jego uwaga jest włączona ktoś inny. Zadzwoń do niego, jeśli uważasz, że tak jest, i postaraj się, aby było to dla niego jak najtrudniejsze. Zasługuje na to, by poczuć się jak dupek (jeśli twoje przewidywania są słuszne).3. Stał się niewiarygodny i bardzo cię karze

Jest szansa, że ​​tak naprawdę utknął w pracy, ale jeśli tak się dzieje, kiedy planujesz, a ty stajesz się częściej niż nie, może być zbyt zajęty robieniem planów z kimś innym.

Facet, który naprawdę chce cię zobaczyć, znajdzie sposób, by cię zobaczyć. Ludzie zwykle poświęcają czas na rzeczy i ludzi, których kochają, niezależnie od napiętego harmonogramu pracy. Z pewnością znajdzie dla ciebie godzinę lub dwie w swoim dniu. Ale nawet jeśli stało się to rzadkie, być może nadszedł czas, aby zmierzyć się z muzyką.

4. Nigdy nie mówi ci, gdzie jest ani co zamierza

Czujesz, że musisz błagać go o informacje na temat jego miejsca pobytu w tych dniach. Nawet wtedy jest niejasny i niezainteresowany.

Jest to typowe dla faceta, który ma kogoś z boku, ale musi zachować to w tajemnicy, więc naprawdę już nic ci nie mówi, ponieważ każde małe kłamstwo może pomóc odsłonić jego wielką tajemnicę. Woli trzymać się dla siebie i ignorować cię przez większość czasu.

juegos sexuales para jugar con la novia

Zrób sobie przysługę i uciekaj przed nim. Ratuj się przed zawstydzeniem i zostaw jego oszustwo w dupie, bo to nie może być bardziej zrozumiałe, że trzyma kogoś z boku. Zostaw go i nigdy nie oglądaj się za siebie.

5. Jego nastrój ciągle się zmienia

To zupełnie normalne, że mają dni wolne i nie czuję się zbytnio w nastroju. Wszyscy przez to przechodzimy, to tylko część życia. Ale jeśli wydawał się nastrojowy i zdenerwowany bez wyraźnego powodu i przez większą część dnia, od jakiegoś czasu może to wynikać z tego, że nie jest tam, gdzie chce być.

Ma w głowie kogoś innego i właśnie tam jest w jego głowie, co czyni go szalonym humorem i niegrzecznym wobec ciebie.

To wyraźny znak, że coś tak oczywiście się dzieje i musisz zareagować. Nie pozwólcie, żeby to trwało dalej, wszystkie znaki są tam.

To do bani, wiem, ale musisz postawić się na pierwszym miejscu w tej sytuacji i go wezwać. Oczywiste jest, że nie chce już tam być, więc nie trzymaj się czegoś, czego już nie ma.

Wyjdź i zatrzasnij drzwi przed jego twarzą. Nie jesteś głupcem i nie pozwolisz, by grał cię dłużej.

Przejmij kontrolę nad sytuacją i bądź tym, który pierwszy odejdzie. Niech będzie tam, gdzie chce być, i tak masz lepsze rzeczy do zrobienia.

¿Debería lavarse la cara con agua fría o caliente?