5 powodów, dla których niemożliwe jest pozostanie FWB ze swoim EX - Grudzień 2021

Czy to nie cały pomysł bycia przyjaciółmi z korzyściami, aby nie mieć żadnych zobowiązań? Granie w FWB z byłym to misja niemożliwa. To cały bagaż emocjonalny, który nosisz, co przerwie twoje intencje, a ty znów złapiesz uczucia, nawet jeśli chciałeś, żeby to był zwykły * s.

Jest kilka ważnych rzeczy, które zrujnują twój plan.1. Rodzina i przyjaciele nadal Cię wysyłają

Możesz myśleć, że wszystko, co było między wami, się skończyło, ale ludzie, z którymi jesteś otoczony, mogą się z tobą nie zgodzić. Widzą to inaczej niż ty i dlatego nadal będą cię wysyłać.

Niemożliwe jest chodzenie na wspólne kolacje lub cokolwiek innego bez ciągłego wezwania. Każdy, kto zna cię wystarczająco, zbiera energię między tobą a twoim byłym.

peinados para crecer el pelo corto

2. Nie możesz przejść dalej

Posiadanie kogoś poza tobą (a ten ktoś jest twoim byłym) utrudnia ci przejście. Rzecz w byciu FWB z byłym polega na tym, że ciągle myślisz, że masz kogoś, nawet jeśli nie oznaczyłeś go etykietą.Nazywasz siebie „przyjaciółmi z korzyściami”, ale w głębi duszy wciąż coś Cię przywiązuje i sprawia, że ​​biegniesz i nie oglądasz się za siebie, gdy tylko pojawi się szansa na nowe połączenie.

Mimo że się rozstałeś, nie chcesz zakończyć tego, co dzieje się między wami.

3. Zazdrość jest nieuniknionaJest to uczucie przynależności do twojego byłego, które trwa przez chwilę, nawet po zerwaniu. Po chwili powinien zniknąć - ostatecznie zniknie, jakby nie słyszał od niego przez jakiś czas.

Jeśli nie odetniesz wszystkich sznurków od swojego byłego, znów dostaniesz te wybuchy zazdrości, jak wtedy, kiedy się umawiasz, bo nie masz wystarczająco dużo czasu, aby się ruszyć.

4. Zaczynasz działać tak, jakby to wszystko było normalne

Gdzie jest linia, której nie możesz przekroczyć? Możesz zgodzić się na warunki „randki”, ale mogę się założyć, że wszystko to zostanie zapomniane, gdy przyzwyczaisz się do siebie nawzajem. Późne wieczorne rozmowy, wspólne kolacje, żarty, które dostaniecie tylko we dwoje, a skończysz, trzymając się za ręce i wrócisz do wyjścia.

¿Debería leer 50 tonos de gris?

Lub…

5. Wszystko jest konkursem

Kto będzie pierwszy, a kto będzie frajerem, który zagra na końcu? Chodzi o uczucia, a jedno z was ma więcej sympatii do drugiego, a może tak, że ostatecznie zwycięzcą jest ten, który łamie serce drugiego. Ktoś zapłaci za wszystkie błędy popełnione w związku i ktoś wyjdzie bez zadrapania.

Najważniejsze byłoby to: jeśli przyjaciele z korzyściami to coś, co chcesz mieć, lepiej wypróbuj to z kimś nowym. Nagradzaj się nowym początkiem, jeśli nie chcesz skończyć z byłym.

Zobacz też:Znajomi z korzyściami: 4 złote zasady, aby nie przekraczać linii