5 pytań do & hellip; Katie Couric - Grudzień 2022

Katie Couric ma mleko National Milk Wąsy Masz mleko? Kampania

Jaka jest życiowa „reguła”, którą kiedyś przestrzegałeś, ale czujesz, że teraz możesz ją złamać bez oceniania?

Można by pomyśleć, że powiem: „Nie mogę tego zrobić, bo muszę opisać taką a taką historię”, ale najczęściej stawiam na wyższy priorytet niż obowiązki zawodowe cokolwiek dzieje się w życiu moich córek. Zawsze mówiłem Mattowi [Lauerowi, jej byłemuDzisiajcohost], „Powiedz im, że wyszedłem wcześniej na recital mojej córki”. Pomyślałem, że to ważna wiadomość dla pracodawców - przekonanie się, że posiadanie pewnej elastyczności dla pracujących matek sprawia, że ​​pracownik jest szczęśliwszy, bardziej spełniony i mniej zestresowany.Kobiety mogą być dla siebie tak niemiłe, gdy się starzeją. Jak pogodziliście się z procesem starzenia?

Kobiety są tak surowe dla siebie i dla siebie nawzajem. Kiedyś byłem zdruzgotany krytycznymi komentarzami w gazecie - lub później w Internecie - lub gdy ktoś napisał o mnie wredny artykuł. Pamiętam, że zrobiłem coś w Met z Tomem Brokawem pewnego wieczoru w operze dla PBS i ktoś napisał, że mam policzki wiewiórki. A ja na to: „Aaaa!” Miałem obsesję na tym punkcie przez dwa dni. Teraz mówię: „Ugh, nieważne”. Czasami, kiedy zaczynam oceniać lub krytykować - co jest dziś drugą naturą dla tak wielu z nas, zwłaszcza biorąc pod uwagę sposób, w jaki są współczesne media, jest to rodzaj krwawego sportu - to właśnie sobie mówię: „Ona robi wszystko, co w jej mocy. ”. Czuję, że to daje każdemu pozwolenie na to, by nie być osądzonym. Chociaż, gdy ludzie są krytyczni i mówią krytyczne rzeczy o moim wyglądzie, zawsze mam ochotę powiedzieć: „Czy mógłbyś przesłać mi zdjęcie 8 x 10, abym mógł przeanalizowaćTwójwygląd?' Naprawdę!

Musimy zapytać - jako ktoś, kto wydaje się dużo wiedzieć o opiece, w jaki sposób udaje ci się znaleźć równowagę między życiem zawodowym a prywatnym?Tak bardzo nie podoba mi się to pytanie, ponieważ jestem w tak innej sytuacji [niż większość kobiet]. Myślę, że to niesprawiedliwe, aby jedna kobieta udzielała porad innym kobietom, gdy sytuacja finansowa jest tak inna. Miałem szczęście, że przez wiele lat otrzymywałem bardzo dobre wynagrodzenie, co pozwoliło mi mieć opiekunkę do domu, gdy jestem w pracy, oraz kogoś, kto pomaga mi w zakupach i w utrzymaniu domu. po kolei - tego samego nie można powiedzieć o wielu pracujących kobietach, które czasami wykonują dwie prace i nie stać ich na wspaniałą opiekę nad dziećmi lub ludzi, którzy ją utrzymują. Udało mi się to zrobićdlategoW swoim życiu miałem tych ludzi, za których jestem niesamowicie wdzięczny i niesamowicie wdzięczny. Dyskusja na ten temat jest więc po prostu niesprawiedliwa i nierealna. To wywiera presję na kobiety - nawet bardziej niż już czują - i nigdy nie chcę tego robić. Nie ma jednej filozofii lub sposobu działania, który pasuje do wszystkich i myślę, że właśnie dlatego to pytanie jest tak trudne. Mężczyźni sąnigdyzadał to pytanie. Brian Williams nigdy nie jest pytany: „Jak to wszystko robisz?”, Prawda? Myślę, że to interesujące, ponieważ jako ojcowie odgrywają coraz większą rolę w życiu swoich dzieci, onipowinienbyć o to pytanym.

Jak poradziłeś sobie z informowaniem swoich dzieci o tym, że zamierzasz się spotykać?

Czekałam kilka lat, tylko dlatego, że strata męża była dla mnie niezwykle niszcząca emocjonalnie. Oczywiście chciałem postąpić właściwie, a pomoc moim dziewczynom w przetrwaniu śmierci taty była dla mnie naprawdę niesamowicie ważna - upewniając się, że są tak zdrowe i całe, jak to tylko możliwe po tym, jak doświadczyły tego rodzaju straty na tak wczesnym etapie życia - ale wiesz, Staram się też nie zbytnio nad tym zastanawiać. Chciałam mieć życie towarzyskie i dobrze się bawić w towarzystwie innych dorosłych. Chciałem znaleźć kogoś, kto byłby dla mnie dobrym partnerem i dobrym ojcem dla moich dziewcząt. Chciałam też, żeby zobaczyli, jak mam zdrowe relacje z mężczyznami. Jesteśmy tak zorientowanym na kobiety domem, że nawet jeśli związek się nie udał, chciałem, żeby wiedziały, że mężczyźni mają wiele do zaoferowania. Są interesującymi ludźmi i mogą polepszyć nasze życie. Powiedziawszy to, nie przyprowadziłem tych wszystkich facetów do mojego domu i nie kazałem im tam zostać, chyba że był to wyjątkowo poważny związek lub taki, o którym myślałem, że będzie długotrwały. Nie mieliśmy spotkania rodzinnego i nie rozmawialiśmy o moim życiu na randce - to po prostu wydarzyło się naturalnie. Myślę, że wszyscy mamy pewne potrzeby, pragnienia i życzenia i chcemy mieć zdrowe, szczęśliwe życie towarzyskie i romantyczne, a czasami nie możemy pozwolić, aby nasze dzieci nam to dyktowały. Musimy nadać ton i wyjaśnić to naszym dzieciom i pozwolić im dostosować.Jaki jest Twój stosunek do zdrowiajedzeniei jak to się zmieniało na przestrzeni lat?

como complaces a tu hombre

Myślę, że tak wiele kobiet podchodzi do tego, co je codziennie, w tak neurotyczny sposób, a ja staram się przekazać moim córkom wartość dobrego odżywiania i zdrowego odżywiania. Myślę, że całe pojęcie deprywacji było przez jakiś czas modne, a obrazy naszego ciała [ucierpiały z tego powodu]. Zawsze pozbawiamy się dobrej, zdrowej, pożywnej żywności, w wyniku czego głodujesz, potem przejadasz się, a następnie dokonujesz złych wyborów, jeśli chodzi o to, jaką żywność spożywasz. Tak więc około 10-15 lat temu naprawdę zrobiłem moim interesem, aby zjeść dobre, zdrowe śniadanie - nie tylko ze względu na kampanię - produktów bogatych w białko, takich jak mleko, o których ludzie nie zdają sobie sprawy, że są bogate w białko . Postrzegam jedzenie i rzeczy, takie jak mleko, jako paliwo, które pomaga przetrwać dzień w sposób, który utrzymuje stabilny poziom cukru we krwi, utrzymuje apetyt, i po prostu sprawia, że ​​jesteś lepiej przygotowany do dokonywania zdrowych wyborów w ciągu dnia. Ale poza tym staram się nie zwariować na punkcie jedzenia. Istnieje tak wiele różnych teorii na temat tego, co jest zdrowe, a ja po prostu przepisuję to, co lubię - znasz dobrą, zdrową, naturalną i możliwie nieprzetworzoną żywność. Bardzo trudno jest nie jeść przetworzonej żywności. Czy kiedykolwiek tego próbowałeś? Nawet zboża są przetwarzane! Staram się trzymać podstaw: całe jedzenie i nieprzetworzone jedzenie i kiełbaski [żart, ponieważ na stole siedzą pyszne kiełbaski od Sarabeth], kiedy są dostępne.