5 nowych sztuczek dla Chex Mix

Przepisy na mieszanki Chex Raymond Hom

Te pyszne i zaskakujące kombinacje dobrze komponują się z piłką nożną, Oskarami lub jakimkolwiek innym filmem Channing Tatum, który oglądasz po raz dziewiąty.Zobacz galerię 5Zdjęcia Raymond Hom 1z 5Zimowa słodka mieszanka Chex

Rozgrzej piekarnik do 400 ° F i wyłóż blachę do pieczenia z brzegiem pergaminem. Następnie umieść 4 szklanki płatków Rice Chex w dużej misce. Rozpuść 4 łyżki niesolonego masła, 2 łyżki cukru pudru, 2 łyżeczki ekstraktu waniliowego i soli koszernej na średnim ogniu. Wlać płatki; wrzucić do płaszcza. Ułóż masę na przygotowanej blasze do pieczenia równą warstwą. Piec na złoty kolor, około 10 minut. Wrzuć po 1ó filiżanki łuskanych pistacji i suszonej żurawiny. Ostudź, dodaj 1 szklankę kawałków białej czekolady i podawaj. Przepis na około 8 filiżanek mieszanki Chex.

Raymond Hom dwaz 5Mieszanka Elvis Chex

Rozgrzej piekarnik do 400 ° F i wyłóż blachę do pieczenia z brzegiem pergaminem. Następnie umieść 4 szklanki płatków Rice Chex w dużej misce. Rozpuść 2 łyżki niesolonego masła & frac12; szklanka masła orzechowego, 3 łyżki cukru pudru i sól koszerna na średnim ogniu. Wlać płatki; wrzucić do płaszcza. Ułóż masę na przygotowanej blasze do pieczenia równą warstwą. Piec na złoty kolor, około 10 minut. Wymieszaj z 2 szklankami chipsów bananowych i 1 filiżankąkażdyorzeszki ziemne i kawałki gorzkiej czekolady i podawaj. Przepis na około 8 filiżanek mieszanki Chex.Raymond Hom 3z 5Mieszanka Curry Chex

Rozgrzej piekarnik do 400 ° F i wyłóż blachę do pieczenia z brzegiem pergaminem. Następnie umieść 4 szklanki płatków Rice Chex w dużej misce. Rozpuść 4 łyżki niesolonego masła na średnim ogniu. Wymieszaj 2 łyżki posiekanej kolendry, 4 łyżeczki curry w proszku i sól koszerną. Wlać płatki; wrzucić do płaszcza. Ułóż masę na przygotowanej blasze do pieczenia równą warstwą. Piec na złoty kolor, około 10 minut. Wrzucić z 2 filiżankamikażdyprażone orzechy nerkowca i chrupiący groszek i podawaj. Przepis na około 8 filiżanek mieszanki Chex.

Raymond Hom 4z 5Mieszanka Chili-Lime Chex

Rozgrzej piekarnik do 400 ° F i wyłóż blachę do pieczenia z brzegiem pergaminem. Następnie umieść 4 szklanki płatków Rice Chex w dużej misce. Rozpuść 4 łyżki niesolonego masła. na średnim ogniu. Wymieszać. 2 łyżeczki chili w proszku, 1 łyżeczka limonki. skórka i sól koszerna. Wlać. na zbożach; wrzucić do płaszcza. Ułożyć na przygotowanej masie. blachę do pieczenia w równej warstwie .. Piec na złoty kolor ok. 10 minut. Rzuć z 2 & frac12; kubki. .Fritos i 1 & frac12; filiżanki pieczone. pepitas i podawaj. Przepis na około 8 filiżanek mieszanki Chex.

Raymond Hom 5z 5Pikantno-dymna mieszanka Chex

Rozgrzej piekarnik do 400 ° F i wyłóż blachę do pieczenia z brzegiem pergaminem. Następnie umieść 4 szklanki płatków Rice Chex w dużej misce. Rozpuść 4 łyżki soli. masło na średnim ogniu. Dodać 2 łyżeczki wędzone. papryka, 1 łyżeczka posiekana. świeże liście tymianku. pieprz cayenne (do smaku). i sól koszerna. Wlać. na zbożach; wrzucić do płaszcza. Nałożyć mieszaninę. przygotowaną blachę do pieczenia w równej warstwie. Piec do. złociste, około 10 minut .. Wrzucić z 2 filiżankamikażdy. popcorn i mini. precle i podawaj. Przepis na około 8 filiżanek mieszanki Chex.